راهنمای صادرات

تعرفه های بین المللی قوانین اسلحه

تعرفه های بین المللی قوانین اسلحه

تعرفه های بین المللی قوانین اسلحه

در این مطلب به درخواست بسیاری از دانشجویان گرد اوری شده است که یک توضیح درباره مقررات بین المللی ترافیک در مقررات (ITAR) و نحوه فروش اقلام دفاعی و خدمات دفاعی است که این قوانینی ان را کنترل می کنند. این مقاله بخشی از “راهنمای اصلی صادرات” سرویس تجاری ماهان است.

مقررات ترافیک بین المللی در قواعد (ITAR) کنترل فروش اقلام دفاعی و خدمات دفاعی را کنترل می کند. این اقلام و خدمات ایالات متحده را با یک قابلیت نظامی و اطلاعات حیاتی ارائه می دهد. اگر این اقلام را تولید یا بفروش برسانید، باید درباره ITAR، از جمله نیازهای احتمالی برای ثبت نام در اداره کنترل تجارت دفاعی وزارت امور خارجه ایالات متحده، اطلاعات کسب کنید. جزئیات را می توان در http://www.pmddtc.state.gov  پیدا کرد

در ابتدا با کشف اینکه آیا آیتم صادرات شما (سخت افزار، داده های فنی و / یا خدمات دفاع) در فهرست تسلیحات ایالات متحده (USML) است، در بخش 121 از ITAR آن را پیدا کنید. در صورت لزوم، اطلاعات کامل در مورد صدور مجوز ITAR را در وب سایت ITAR بررسی کنید.

صادرات اقلام کنترل شده در لیست ذکر شده است بدون داشتن مجوز میتواند پیامد های بسیار جدی قانونی را برای شما به همراه بیاورد.

به دلایل قانونی از ارائه ان به صورت عمومی معذور می باشیم.

هر دو وزارت خزانه داری

This content is locked

Login To Unlock The Content!

اگر شما برای انجام این تعهدات نیاز به کمک دارید، می توانید یک شرکت شخص ثالث را برای انجام این چک لیست در زمان واقعی استخدام کنید. شما همچنین می توانید نرم افزاری را خریداری کنید تا به شما در تطابق این مورد کمک کند. لطفا توجه داشته باشید که به عنوان صادر کننده مسئولیت اصلی تطابق با کنترل صادرات را بر عهده دارید و مسئولیت هر نوع مجوز مورد نیاز را دریافت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *