شروع یک تجارت جهانی با بسته های صادراتی ماهان

بسته های صادراتی ماهان زمان دستیابی به موفقیت را کوتاه می کنند و  پول بیشتری را برای شما ذخیره می کنند.

410 مشتریان ویژه
512 مشتریان اتاق
2100 حقیقی

+مورد اعتماد بیش از 2500 نفر
بالاترین عملکرد در تجارت بین الملل

بهترین انتخاب برای

شرکت های در حال توسعه

با اتصال به دهکده تجارت جهانی کسب و کار خود را توسعه و گارانتی کنید و شبکه فروش بسازید.

تجارت بین المللی کلید موفقیت شماست.

شرکت های نوظهور

کسب یک بازار جدید صادراتی یا تامین مواد اولیه و تجهیزات تولید را با گام های حساب شده و مطمئن بردارید.

خلق یک بازار جهانی

افراد حقیقی وتجار

کسب و کار خود را با استفاده از روش های مقرون به صرفه و مدرن با تجارت بین المللی پیوند دهید.

یک جهش بزرگ در کسب و کارتان

هر آن چیزی که شما باید
در مورد بسته ها بدانید!

بجای صرف هزینه کلان برای مسافرت های تجاری و صرف هزاران ساعت می توانید با توجه به بودجه و برنامه صادراتی خودتان با مناسب ترین شیوه , صادرات خود را آغاز کنید و محصول خود را صادر کنید.

مشتری یابی

 

ماهان به منظور کاهش دوره زمانی برای جذب یک مشتری و همچنین کاهش چرخه خرید توسط مشتری برنامه مشتری یابی را ارئه می کند.این خدمت مشتریانی پایدار و با دوره های خرید متوالی را فراهم می کند و الگو ها و پتانسیل ها کاربردی محصولاتتان را کشف می کند .این خدمت کمک می کند تا توسعه فروش محصول شما گسترش یابد.

خرید داخلی و خارجی

 

برای کاهش هزینه های خرید داخلی و خارجی می بایست بتوانید المان های مختلف درگیر در معامله مثل کیفیت زمان تحویل مبلغ پرداختی حقوق گمرکی و ده ها مورد دیگر را در نظر بگیرید اما مهمترین آنها پیدا کردن منبع مناسب تامین کالای مورد نظر شما یا خریدار کالای شما در خارج یا داخل کشور است شما می توانید همین حالا با تهیه خدمات مشاوره ماهان اطلاعات خرید مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

 

.

بازاریابی

 

مهمترین رکن کسب و کار بازاریابی برای محصولات تولیدی است و مکانیزم و انتخاب نوع روش بازاریابی در هر کشور و هر نقطه در دهکده جهانی بر اساس بافت فرهنگی اجتماعی سیاسی اقتصادی می تواند متفاوت باشد که نیازمند سلسله اقدامات خاص آن منطقه است شما می توانید همین حالا با تهیه خدمات مشاوره ماهان اطلاعات بازاریابی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

 

.

سرمایه گذاری

 

برای سرمایه گذاری در هر صنعتی چه در داخل یا خارج از کشور نیازمند داشتن اطلاعاتی در زمینه های مختلف از جمله مقررات گمرکی و تعرفه ای و انواع مالیات ها و محدودیت های سیاسی اقتصادی و سیستم های تدارکاتی و یارانه ای کشور مورد نظرتان می باشد شما می توانید همین حالا با تهیه خدمات مشاوره ماهان اطلاعات بازاریابی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

.

قراردادها

 

عقد قرارداد با کمپانی های خارجی متضمن داشتن دانش حقوقی و اثرات تعهدات در آینده تجاری کسب و کار شماست مشاوره ماهان به شما کمک می کند در متن عقد قرارداد تضمین ها و تعهدات طرفین به روشنی عنوان شود تا عوامل ریسک تجاری کسب و کار شما  کاهش یابد.

 

 

.

روش های پرداخت

 

روش های پرداخت در تجارت های بین المللی دارای تنوع بالایی است که بر اساس شرایط طرفین و قوانین و مقررات پولی بانکی کشورهای مبدا و مقصد است شرکت ماهان با ارائه مشاوره در زمینه روش های پرداخت به تجار ایرانی کمک می کند تا ریسک پرداخت را کاهش دهند.

 

.

امور گمرکی و بیمه

 

کسب اطلاعات گمرکی و بیمه ای در کشورهای مبدا و مقصد و مقررات خاص هر کشور و نحوه اجرای ترخیص گمرک و بیمه و حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است شرکت ماهان با ارائه مشاوره در زمینه امور گمرکی و بیمه ای به تجار ایرانی کمک می کند شما می توانید همین حالا با تهیه خدمات مشاوره ماهان اطلاعات بیمه و گمرکی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

.

گواهی و استاندارد ها

 

آگاهی داشتن از مقررات استاندارد کشور های مقصد و مبدا و روند دریافت استاندارد ها و گواهی های بین المللی برای کالا یک امر ضرور و بسیار مهم در تجارت بین المللی است و می توانید از دریافت گواهی و استاندارد هایی که مورد نیاز نیست صرفنظر کنید شما می توانید همین حالا با تهیه خدمات مشاوره ماهان اطلاعات گواهی و استاندارد های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

.

مذاکرات

 

یکی از مهمترین موارد تجارت داشتن تبحر در مذاکرات بر اساس داده و اطلاعات کشور هدف و روش های برخورد در زمان های مختلف با خریداران یا تامین کنندگان خارجی است شرکت ماهان با داشتن تجربه غنی در زمینه مذاکرات اقدام به ارائه بسته مشاوره مذاکرات با هدف تسهیل روند مذاکرات کرده است.

 

.

ارزیابی طرح ها

یکی از طرح ها را انتخاب کنید و کار صادرات خود را آغاز کنید.

انتخاب درست وهوشمندانه کنید و موفق شوید
از امروز شروع کنید

بررسی اجمالی ویژگی

با ویژگی ها و ابزار های این بسته ها بیشتر آشنا شوید

Gear

پشتیبانی 24 ساعته

Coupon

تخفیف ویژه

Wallet

خدمات مقرون به صرفه

Poshesh

پوشش گسترده خدمات

نظرات مشتریان