صادرات زعفران با ماهان

بسیاری از تجار زعفران تمایل دارند صادرات زعفران با ماهان انجام شود. دلیل این علاقه ارائه ابزارها و راهکارهای بازاریابی متنوع و مشاوره مجموعه ماهان است.پیشنهاد اولیه ما به همه کسب و کارها برای صادرات زعفران استفاده از روش های اصولی است. برای داشتن مشتری روزانه و فروش قوی حتما باید به طراحی سایت و سئو سایت توجه ویژه کرد تا در آینده نزدیک هزینه های بازاریابی و تبلیغات به شدت کاهش پیدا کند. اگر با هدف صادرات پورسانتی به دنبال صادرات زعفران با ماهان هستید باید بدانید که برای این شیوه باید با لیستی از صادرکنندگان ایرانی یا واردکنندگان خارجی کار کنید.

راه حل های سریع بازاریابی

اما اگر به دنبال سفارش آماده زعفران هستید از پلتفرم های سفارش خرید استفاده کنید و اگر می خواهید مدیران خرید شرکت ها را جذب کنید برای صادرات زعفران با ماهان می توانید از سرویس شاتل استفاده کنید. برای دریافت نتیجه بهتر است ابتدا این مقاله را مطالعه کنید و سپس با همکاران مجموعه ماهان تماس بگیرید تا بتوانید تصمیم درستی برای شروع همکاری در زمینه صادرات زعفران با ماهان بگیرید. برای موفقیت سریعتر بهتر است ابتدا راهنمای صادرات زعفران را مطالعه کنید. در این مطلب با نحوه صادرات زعفران با ماهان ،روش های همکاری ،سود صادرات زعفران و تکنیک های بازاریابی آشنا می شوید.  

هشدار

اگر درباره هزینه های بازاریابی اطلاعی ندارید بهتر است مقاله هزینه های بازاریابی صادراتی را مطالعه کنید چرا که قرار است شما با رقبای داخلی و خارجی رقابت کنید . بنابراین نباید تصورات و اشتباه مدیران ناموفق را داشته باشید. اگر خریدار محصول زعفران برای صادرات هستید درخواست رسمی خرید loi   را به واتساپ یا ایمیل شرکت ارسال کنید.

چگونه سود صادرات زعفران را حداکثر کنیم؟

یکی از مشکلاتی که فروشندگان زعفران برای صادرات دارند این است که اغلب مشتریان انها قیمت پایینی برای خرید زعفران به آنها پیشنهاد می کنند. به همین دلیل سود صادرات زعفران آنها کاهش پیدا می کند. دلیل این مشکل این است که خریدار شما یا دلال و واسطه است یا قبلا محصول بیشتری تامین کرده است و نیاز ان کمتر است. برای رفع این مشکل و حداکثر سازی سود صادرات زعفران باید بازاریابی زعفران بر روی واردکنندگان خارجی زعفران و مدیران خرید و بازرگانی شرکت ها انجام شود.

مورد دوم در کاهش سود صادرات زعفران ارائه قیمت های پایین یا بسیار بالا از طرف فروشنده است. که باعث از دست رفتن مشتریان بالقوه و با کیفیت می شود. برای ارائه قیمت مناسب و رقابتی بهتر است ابتدا قیمت رقبای خود را بررسی کنید و سپس بر اساس واقعیت های بازار بهترین قیمت پیشنهادی منصفانه را به خریدار زعفران ارائه دهید.

سومین مورد عدم آشنایی خریدار با برند شماست . خریدار زعفران زمانی که از کیفیت یک محصول مطمئن شود حاضر است قیمت پیشنهادی بهتری ارائه دهد. و این زمانی امکان پذیر است که خریدار یا از طریق سایر خریدران یا اتاق های بازرگانی با کیفیت محصول شما اشنا شود یا محصول را قبلا خریداری کرده باشد.

سود زعفران می تواند بین 30 تا 700 درصد باشد که بستگی به کیفیت محصول و شیوه بازاریابی زعفران دارد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله سود صادرات زعفران مراجعه کنید.

نحوه صادرات زعفران با ماهان

همانطور که می دانید زعفران یک ادویه گران قیمت است. بنابراین فروش یک محصول گران قیمت نیازمند به کارگیری روش ها و ابزارهای بازاریابی مناسب دارد تا نتایج بهتری کسب کنید. ما درماهان از ابتدای مسیر تا نهایی سازی صادرات زعفران در کنارتان هستیم و برای پوشش مراحل مختلف صادرات زعفران ابزارهای مختلفی را در قالب خدمات ارائه می کنیم.

از تامین و خرید زعفران تا بازاریابی و پیدا کردن مشتری خارجی زعفران و مذاکره با آنها تا هماهنگی و عقد قرارداد با مشتری خارجی و دریافت وجه در کنار شما هستیم. اما مهمترین بخش کار صادرات زعفران, بازاریابی و پیدا کردن مشتری است. بنابراین باید برای پیدا کردن خریدار خارجی زعفران سرمایه گذاری مناسبی کنید.

همانطور که می دانید هزینه بازاریابی در داخل و خارج از کشور بر اساس ابزارها مشخص می شود. برای بازاریابی سنتی حداقل سرمایه باید یک میلیون دلار باشد. اما راه حل ارزان تر استفاده از بازاریابی دیجیتال است. اما از یک موضوع راه فراری نیست . چه دوست داشته باشید چه نه باید برای بازاریابی هزینه کنید.

ما در این مقاله بر اساس مشکلات صادرات زعفران راهکارهای مختلفی ارائه میکنیم که بهترین و به صرفه ترین روش ها و ابزارها است. اما تصمیم اینکه آیا می خواهید هدفتان را عملی کنید بستگی به اراده شما دارد. یک مورد کاملا شفاف است هیچ چیز با ارزشی رایگان نیست.

پیدا کردن خریدار خارجی زعفران

بزرگترین چالش هر کسب و کاری پیدا کرد مشتری خارجی است. اما مشکل بسیاری از تولید کنندگان آن است که خریداران خود را نمی شناسند. پس ابتدا باید بدانید خریدار خارجی زعفران چه کسانی می توانند باشند. سپس برای آن جامعه هدف بازاریابی انجام دهید.عموما توزیع کنندگان واردکنندگان و عمده فروشان زعفران گزینه های اول هستند. در مقام دوم شرکت هایی هستند که محصول شما را در تولیدات خود استفاده می کنند. مثلا شرکت های نوشیدنی که از زعفران نیز استفاده می کنند یا شرکت ها دارویی که در محصولات بهداشتی و آرایشی خود از زعفران یا اسانس ان استفاده می کنند.

ما در مقاله صادرات زعفران با ماهان به بهترین ابزار ها که به پیدا کردن مشتریان شما منجر می شود می پردازیم و آنها را معرفی می کنیم.

{ شورتکد مقالات پیدا کردن مشتری خارجی}

سریع ترین روش پیدا کردن سفارش زعفران کدام است؟

اگر جزء آندسته از تولید کنندگان هستید که به دلیل محدودیت مالی یا زمانی نیاز به فروش سریع محصول دارید و فرصت کافی برای بازاریابی ندارید استفاده از پلتفرم های سفارش آنلاین به شما کمک می کند به سرعت به سفارشات آماده دسترسی داشته باشید.
دو گزینه در بازار وجود دارد 1- سایت علی بابا 2- سایت بالک دلز کلاب
گزینه دوم مناسب کسب و کارهای ایرانی است و هزینه کمتری نسبت به علی بابا دارد.

چگونه خریدار خارجی زعفران را پیدا کنیم؟

بهترین گزینه در بین مشتریان زعفران  شما واردکنندگان هستند . این گروه از توانایی مالی بالایی برخوردار هستند و به دلیل داشتن شبکه فروش همیشه در حال تامین کالا و فروش آن هستند. خریدار خارجی زعفران شما اگر جزء واردکنندگان باشد شانس شما برای فروش عمده محصول بیشتر است. همچنین همکاری با واردکننگان امکان همکاری به صورت مشارکتی را به همراه دارد.
برای همکاری با واردکنندگان می توانید از سایت باتل سل استفاده کنید. و محصول خود را به آنها معرفی کنید. هر چه تعداد دفعات معرفی بیشتر باشد شانس فروش شما و تعداد مشتریانتان بیشتر است.

نحوه فروش زعفران به شرکت ها چگونه است؟

برای فروش محصول به شرکت ها باید به مدیران خرید و بازرگانی کسب و کارهای مرتبط محصول را معرفی کنید و انگیزه آنها برای خرید را افزایش دهید. مدیران خرید تصمیم گیران اصلی هستند پس معرفی زعفران به این گروه می تواند گام کلیدی و اصلی برای فروش به کسب و کارها باشد.
ما در ماهان با ارائه سرویس شاتل محصول شما را به مدیران خرید شرکت ها در سراسر دنیا معرفی می کنیم .

چگونه مشتری خارجی زعفران را پیدا کنیم؟

اغلب افراد این سوال را می پرسند که بدنبال خریدار خارجی زعفران هستیم چطور آنها را پیدا کنیم. در این مقاله ما به بهترین شیوه های بازاریابی برای پیدا کردن مشتری خارجی زعفران اشاره کرده ایم. در ادامه به برخی از تکنیک های بازاریابی  و موثر اشاره می کنیم. همچنین شما می توانید با مطالعه راه حل های ماهان در منو سایت که وجود دارد مشکلات خود را رفع کنید

بازاریابی زعفران صادراتی

شاید بیش از 100 ها تکنیک و ابزار برای بازاریابی زعفران وجود داشته باشد که اگر تصمیم گرفته باشید صادرات زعفران با ماهان را تجربه کنید می توانید از 30 خدمت که بر پایه  صد ها تکنیک بازاریابی زعفران است سود ببرید.

به طور مثال اگر شما در نمایشگاه زعفران یا مواد غذایی شرکت کرده باشید و بعد از حضور در نمایشگاه نتوانید دوباره با مشتریان احتمالی تماس برقرار کنید می توانید از سرویس رپتور استفاده کنید تا ما بجای شما با انها تماس بگیریم و محصول شما را بازاریابی کنیم. و سفارش را برای شما جذب کنیم.

مهمترین مسئله در بازاریابی زعفران  انتخاب ترکیبی از ابزارهای بازاریابی و تخصیص بودجه مناسب است. با توجه به هزینه های بازاریابی نباید انتظار داشته باشید با کمتر از یک حقوق کارگر خارجی بتوانید با شرکت های رقیب خود رقابت کنید. بنابراین اگر نتیجه می خواهید باید سرمایه گذاری خوبی کنید تا سود قابل توجه ببرید. اگر با این تفکر هستید که بدون سرمایه گذاری در بازاریابی می توانید نتیجه بگیرید پس بهتر است این صفحه را ببندید .

قوانین صادرات زعفران

اگر بخواهید زعفران را به کشورهای مختلف صادر کنید باید از قوانین کشور هدف اطلاع داشته باشید . بیشتر قوانین را در مقاله قوانین صادرات زعفران گفتیم. اما اگر به فکر صادرات زعفران با ماهان هستید می توانید از خدمات ارزیابی سریع بازار ماهان استفاده کنید و اطلاعات مهم از بازار کشور هدف بدست بیاورید به خصوص اگر کشور خاصی مد نظر شماست.

مقصد اصلی صادرات زعفران

کدام کشور مناسب صادرات زعفران است؟

صادرات زعفران ایران بیشتر به کشور های امارات و اسپانیا انجام می شود. تجار و واسطه ها به دلیل اینکه می توانند از نام این کشور ها برای صادرات مجدد زعفران استفاده کنند زعفران را ابتدا به این کشور ارسال می کردند. البته کشورهای زیاد دیگری نیز وجود دارد که می تواند مزایای بیشتری نصیب شما کند چرا که اکثر افراد به فکر همین دو کشور هستند. بنابراین بقیه بازار ها می تواند برای شما اماده باشند. درباره انتخاب کشور موارد زیر را در نظر بگیرید

در مقطعی که زعفران ایران توسط امریکا تحریم نشده بود این کشور یکی از مقاصد صادرات زعفران بود. اما بعد از ان ورق برگشت و گزینه دوم ترکیه شده بود. مثلا شرکت زعفران بهرامن در ترکیه بازاریابی قوی انجام داد و در حال حاضر در بازار زعفران ترکیه سهم خوبی دارد. البته در حال حاضر ترکیه از زعفران افغانستان با ارز ترجیحی حمایت می کند . و تعرفه صادرات زعفران به ترکیه نیز کمی بیشتر شده است. پس بهتر است قوانین کشور هدفتان را همیشه بررسی کنید.

نحوه خرید زعفران از بازار

اگر تولید کننده زعفران نیستید باید زعفران را از بازار داخل تهیه کنید.دو موضوع اینجا اهمیت پیدا می کند. چه زمانی و از کجا. زمان برداشت زعفران بهترین موقعیت برای خرید زعفران است. چرا که عرضه این محصول در بازار بیشتر می شود و بسیاری از تولید کنندگان برای تهیه منابع مالی اقدام به فروش محصول می کنند . البته دلال ها هم در کاهش قیمت تاثیر گذار هستند. اغلب تسویه حساب ها بصورت نقد است اما در زمان های دیگر برخی از افراد به صورت چک معامله می کنند.

اگر تصمیم گرفتید صادرات زعفران با ماهان را اغاز کنید می توانید از مشاوره کارشناسان صادرات ما استفاده کنید و در زمینه خرید زعفران مشاوره بگیرید. اغلب خرید ها یا بصورت حضوری از کشاورز یا شرکت های بازرگانی انجام می شود اما برخی از افراد نیز از بورس کالا اقدام به خرید می کنند.

بهترین زعفران برای صادرات زعفران کدام است؟

زمانی که شما برای صادرات زعفران با ماهان اقدام می کنید به شما پیشنهاد می دهیم که اگر بودجه بازاریابی شما کم است از زعفران های ارزان تر استفاده کنید . به طور مثال زعفران نگین گزینه بسیار خوبی است. اما اگر بودجه بازاریابی شما خوب است یا قصد دارید به صورت حرفه ای به بخشی از بازار مثلا هتل های لوکس زعفران بفروشید پیشنهاد می کنیم بر روی زعفران سرگل با کروسین بالا  متمرکز شوید . خرید زعفران نگین در بازار در مقام نخست قرار دارد.

راهنمای صادرات زعفران

دانش کلید شکست ترس هاست . بنابراین ما برای حمایت از افرادی که به دنبال صادرات زعفران با ماهان هستند مقالات مختلفی درباره صادرات زعفران نوشته ایم. که می توانید این مطالب را در مقاله راهنمای صادرات زعفران پیدا کنید. ضمنا خدمات متنوعی برای بازاریابی  و مذاکره ارائه می کنیم. در مقاله راهنمای صادرات زعفران نیز به بسیاری از جوانب صادرات این ادویه گران پرداخته ایم.

شرایط صادرات زعفران

این سوال بسیاری از افرادی است که می خواهند صادرات زعفران با ماهان را اغاز کنند اما نمی دانند ایا شرایط صادرات زعفران دارند یا خیر. اگر زعفران شما گواهی استاندارد و بهداشت نباتی را داشته باشد مشکلی برای صادرات ندارید. گام دوم و حیاتی ایجاد کانال های بازاریابی پایدار است. مانند طراحی سایت و سئو سایت که به شدت کمک می کند به طور مداوم و روزانه مشتری داشته باشید و چرخه فروش روزانه کسب و کارتان رونق داشته باشد.

صادرات زعفران به صورت چمدانی

سوالی که برخی از افراد دارند که اگر بخواهیم زعفران را به صورت چمدانی صادر کنیم ایا خدمات صادرات زعفران با ماهان امکان پذیر است یا خیر. صادرات زعفران به صورت چمددانی بخاطر اینکه حجم زیر 100 گرم است بیشتر مناسب دانشجویان است که اعلب برای پوشش

بخشی از هزینه سفرشان انجام می شود.. و برای تجارت زعفران مناسب نیست. خدمات ماهان در زمینه بازاریابی برای این دست افراد نیز ارائه می شود اما باید توجه کنید که هزینه ها در اغلب اوقات برای صادرات چمدانی زعفران بالا تمام می شود.

هزینه صادرات زعفران

برای بررسی این موضوع باید موارد مختلفی را بررسی کرد و مبالغ هزینه شده برای هر شخص بستگی به شرایط کسب و کارش می تواند متفاوت باشد. مثلا اگر شما کانال بازاریابی مثل سایت نداشته باشید باید حتما طراحی سایت انجام شود. یا اگر محصول بسته بندی نداشته باشد باید به فکر هزینه بسته بندی باشید. اگر می خواهید صادرات زعفران با ماهان را انجام دهید باید بدانید حداقل بین 500 تا 2000 دلار باید سرمایه گذاری کنید. البته این مبلغ حداقل است.در مقاله هزینه صادرات محصول به این موضوع به صورت کامل پرداخته ایم.