صادرات انگور

بازاریابی و صادرات انگور

ایا شما هم به دنبال صادرات انگور هستید؟

سهم صادرات انگور تازه با کد تعرفه  080610 در بازار جهانی بیش از 8.7 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کننده شیلی هلند امریکا هستند . رشد صادرات انگور در 4 سال اخیر بیش از 11 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی انگور

انگور Grapes  سرده‌ای از درختان خانواده انگورسانان Vitaceae است. در این خانواده حدود ۱۱ جنس و بیش از ۶۰۰ گونه وجود دارد. انگور، میوه نرم‌پوست و شیره‌داری است که از درخت انگور به عمل می‌آید. مهمترین کشورهای تولیدکننده انگور در اروپا فرانسه، ایتالیا و آلمان هستند. این کشورها مو را بیشتر برای تهیه شراب پرورش می‌دهند. بیشتر کشمش و شراب قاره آمریکا از تاکستان‌های ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا فراهم می‌آید. میوه انگور به نوع دانه‌دار و بی‌دانه تقسیم می‌شود. هر یک از این دو جور در رنگهای سرخ و سیاه و زرد و تقریباً سبز دیده می‌شوند. این میوه در مناطقی که حداکثر دمای آن بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد و حداقل آن کمتر از ۱۵ درجه زیر صفر نباشد بهتر رشد می‌کند.میزان تولید این محصول در جهان بیش از 70 میلیون تن است.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده انگور

برترین صادر کنندگان انگور در جهان -2019

numcountriesvalue
1Chile1.232 B
2Netherlands984 M
3United States of America926 M
4Italy795 M
5Peru763 M

حجم صادرات جهانی انگور

8.7 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی انگور صادراتی

بازاریابی انگور صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .