صادرات بیسکویت

بازاریابی و صادرات بیسکویت

ایا شما هم به دنبال صادرات بیسکویت هستید؟

سهم صادرات بیسکویت با کد تعرفه 19053100 در بازار جهانی بیش از 8 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کننده ان آلمان هلند مکزیک بلغارستان هستند . رشد صادرات بیسکویت در 4 سال اخیر بیش از 10  درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی بیسکویت

بیسکویت  Biscuit گونه‌ای خوراکی است که مادهٔ اصلی آن آرد است.بیسکویت در انگلیس و استرالیا اغلب scone نامیده می شود که طعم ان زیاد شیرین نیست. اصطلاح بیسکویت امروز اغلب به بیسکویت های کرم دار یا مربای اطلاق می شود مانند بیسکویت جیمز داگرسر در انگلستان. بیسکویت های شیرین Sweet biscuits اغلب به عنوان میان وعده غذایی استفاده می شوند و به طور کلی با ارد گندم و جو پخته و با شرک یا عسل شیرین می شوند. انواع مختلف بیسکویت شکلاتی،میوه ای،مربایی،زنجبیلی هستند.بیسکویت شکلاتی،چایی و هابنابز Hobnobs محبوبترین بیسکویت در انگلستان هستند.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده بیسکویت

برترین صادر کنندگان بیسکویت در جهان -2019

numcountriesvalue
1Germany787 M
2Netherlands736 M
3Mexico700 M
4Belgium586 M
5United Kingdom419 M

حجم صادرات جهانی بیسکویت

8 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی بیسکویت صادراتی

بازاریابی بیسکویت صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .