اپولو : تصویر برند شما در ماه

مشاهده برند شما توسط میلیون ها مشتری

ویدیو مارکتینگ سوداورترین روش بازاریابی است. 89 درصد کسب و کارهایی که ویدیو مارکتینگ را انجام داده اند از بازگشت سرمایه کاملا راضی هستند بهترین روش برای نشان دادن مزایا و نقاط قوت یک محصول به مشتری برند سازی ویدیویی است. ویدیو مارکتینگ آسان ترین روش برای انتقال پیام شما به مشتری است. دکتر رابرت صاحب برند اورابراش محصول مسواک خود را با خلق یک ایده و تولید یک کمپین ویدیو مارکتینگ به 8000 فروشگاه از جمله وال مارت ایستی و امازون و .. در 9 کشور به فروش رساند.

مراحل استفاده از طرح بازاریابی آپولو ماهان

در سراسر دنیا دیده شوید.

قلمرو پادشاهی در حوزه اینترنت

چرا ویدیو مارکتینگ ؟

تصویر , تنها زبان مشترک بین مردم در سراسر جهان است. 87 درصد از بازاریابن شرکت ها از ویدیو مارکتینگ و تصویر برای بازاریابی محصولشان استفاده می کنند. 54 درصد از کاربرانی که ویدیو محصول را تماشا می کنند آن را خریداری می کنند.

داستان کسب و کار شما در مشتری ایجاد اعتماد می کند. و ویدیو وایرال شده در ذهن مخاطب هک می شود. و تصویر برند شما را ماندگار می کند.

چگونه مشتریان را ترغیب به خرید کنیم؟

طرح بازاریابی آپولو ماهان چه کمکی می کند؟

اغلب کسب و کارها با مشکلاتی نظیر نداشتن ایده , نحوه تنظیم کمپین ها و انتخاب مناسب ترین روش انتقال پیام به جامعه هدف روبرو هستند. ماهان به شما ایده های خوب و خلاقانه ای پیشنهاد می کند تا ویدیو های جذاب تولید کنید و پیام خودتان را به مشتریان واقعی خود منتقل کنید و آنها را برای خرید ترغیب کنید.

  • ارائه ایده برای خلق و تولید ویدیو
  • کمک به ویروسی شدن ویدیو در جامعه هدف
  • تنظیم کمپین های تبلیغاتی بر روی جامعه هدف ( مشتریان واقعی)
  • کاهش هزینه های تبلیغاتی
  • پرداخت به ازای افرادی که تمایل به بررسی محصول شما دارند
  • مناسب سازی اجرا کمپین با بودجه های محدود کسب و کار ها

مهم ترین سوالات متداول در رابطه باطرح بازاریابی آپولو

بله. امروزه رشد تولید ویدیو و اشتراک گذاری افزایش چشم گیری داشته است. اگر می خواهید در هرلحظه و در هر مکانی با مخاطبانتان همراه باشید و آنها را ترغیب به خرید کنید, ویدیو می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

منظور از مشتریان بالقوه افرادی هستند که پس از مشاهده ویدیو شما بر روی اطلاعات تماس که در کمپین ها بارگذاری می شود کلیک می کنند و احتمال خرید و درخواست سفارش آنها بسیار بالاست.

تنها کافی است اطلاعات کسب و کار و محصولات خود را در پنل در اختیار کارشناسان ما قرار دهید . باقی کار توسط متخصصین ما صورت می گیرد..

بعد از ارائه اطلاعات ما ایده ها را در اختیارتان قرار می دهیم و لیستی از شرکت هایی که می توانند برای شما ویدیو تولید کنند را معرفی می کنیم.

زمان اجرا کمپین ها حداقل 10 و حداکثر 30 روز است.

هر ویدیویی که در بازار وایرال و مورد استقبال کاربران قرار می گیرد دارای المان ها و عناصر مهمی است که برای مخاطب مهم است. ما با استفاده از داده ها و تجربه خود به شما ایده هایی ارائه می دهیم که بتوانید یک ویدیو جذاب تولید کنید.

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.