خدمت تولید محتوا اینستاگرام ماهان

اغلب کسب و کارها نتایج مطلوبی در شبکه اجتماعی خود از جمله اینستاگرام کسب نمی کنند. تولید محتوا اثر گذار و جذاب می تواند نرخ فروش محصول را تا 67درصد افزایش دهد . ماهان با ارائه سرویس تولید محتوا اینستاگرام به زبان های متنوع به شما در جذب هر چه بیشتر مخاطب کمک می کند. کافی است یکی از سرویس های ویژه ماهان را انتخاب کنید و تاثیر آن را بر میزان جذب مخاطب مشاهده کنید.

چگونه شروع کنم؟

دریافت گزارشات

راهکارهای ارائه شده توسط کارشناس بازاریابی ماهان را به کار بگیرید و موفقیت را از نزدیک لمس کنید.

بارگذاری اطلاعات

پس از ورود به پنل ماهان اطلاعات کسب و کار و محصول خود را بارگذاری کنید و سوالات خود را از کارشناس بازاریابی بپرسید

ثبت نام

در صفحه تعرفه ها یک بسته بازاریابی بر اساس نیاز خود انتخاب و خرید کنید.

میزان فروش در اینستاگرام چقدر است؟

فروش به صورت خرده فروشی

تقریبا بیش از 700 میلیون نفر مخاطب فعال در اینستاگرام وجود دارد. و بیش از 70 درصد مردم برای تصمیم گیری در مورد خرید یک محصول از اینستاگرام استفاده می کنند. اینستاگرام یک مرجع مهم برای خریداران در صنعت خرده فروشی B2C و عمده فروشی B2B است. به همین دلیل صاحبان شرکت ها برای موفق شدن در فروش و جذب مشتری بیشتر باید به صورت حرفه ای بر روی تولید محتوای رسانه انجتماعی خود سرمایه گذاری کنند.

ویژگی سرویس تولید محتوا اینستاگرام ماهان

چرا سرویس تولید محتوا اینستاگرام ماهان؟

ما به کمک ابزارهای پیشرفته بازاریابی،با تولید محتوا اینستاگرام و ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، اقدام به بازاریابی محصول می کنیم. تولید محتوای خوب به کسب و کار شما کمک می کند تا بدون خرید فالوور و خرید لایک مخاطبان واقعی بیشتری پیدا کنید. بازاریابی محتوا بیش از 420٪ در تبلیغات دهان به دهان تأثیر می گذارد. و این یک رقم منحصربفرد برای توسعه فروش یا مارک تجاری است. به عنوان شریک شما ، به شما کمک خواهیم کرد تا آگاهی از مارک ، وفاداری مشتری ، درآمد و موارد دیگر را بهبود ببخشید.

سرویس تولید محتوا اینستاگرام

مزایای تولید محتوا ماهان

ما به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال قدرتمند با داشتن خدمات کامل بازاریابی در شبکه های اجتماعی به کسب و کار ها کمک می کنیم که به هر چیزی که برای موفقیت در بازاریابی نیاز دارند دست پیدا کنند. خدمت تولید محتوا اینستاگرام ما شامل موارد زیر است:

  • پست های قوی و انگیزشی
  • تصاویر و استوری های سفارشی
  • ساخت و بکارگیری هشتک های موثر
  • ایجاد کمپین های تبلیغاتی رقابتی
  • تجزیه و تحلیل کمپین
  • مشاوره ماهانه (در بسته های آماده)
  • نظارت روزانه رسانه های اجتماعی
  • راه اندازی و بهینه سازی شبکه رسانه های اجتماعی