سرویس مدیریت تبلیغات گوگل ادوردز

با تنظیمات پیشرفته گوگل فروش خود را حداکثر کنید.

کمپین های قدرتمند مشتریان واقعی محصولات شما را در هر نقطه ای از جهان پیدا می کند. و باعث افزایش فروش و گسترش تجارت شما می شود. با سرویس مدیریت تبلیغات گوگل ماهان می توانید کمپین های هدفمند ایجاد کنید و مشتریان را بر اساس کشور،شهر،سن،جنسیت و سلایق جستجو هدف بگیرید و آنها را جذب سایت و محصولتان کنید.

چرا ماهان

چرا سرویس مدیریت تبلیغات گوگل را انتخاب کنم؟

امروزه کمتر کسی در دنیا وجود دارد که برای یافتن یا خرید محصولی شروع به جستجو در گوگل نکند.مهم نیست آنها مدیر یک شرکت یک زن خانه دار یا دانشجو و یا کارآفرین باشند زمانی که آنها به دنبال محصول یا خدماتی هستند احتمال سفارش محصول بسیار زیاد است. تبلیغات در گوگل مناسب ترین ابزار دیجیتالی برای بازاریابی و معرفی محصولات شماست. اگر تنظیمات کمپین های تبلیغاتی گوگل شما به خوبی انجام شود شاهد افزایش فروش و افزایش ترافیک ورودی سایت خواهید بود. ماهان با تنظیم کمپین ها بصورت هوشمندانه بهره وری کمپین گوگل شما را به شکل چشمگیری بهبود می دهد.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

با عناوین انگیزش در تبلیغات گوگل ، فروش خود را حداکثر کنید.
  • افزایش تعداد مشتریان بالقوه
  • افزایش نرخ ctr
  • افزایش بازدهی هزینه به کلیک
  • انتخاب جامعه هدف مناسب
  • مدیریت بهتر بودجه تبلیغاتی
  • استفاده از جملات انگیزشی
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس مدیریت تبلیغات گوگل ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

آیا تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز برای من مناسب است؟
اگر شما یک کسب و کار دارید، شکی نیست که با تبلیغات گوگل می‌توانید فروش خود را افزایش دهد. و برای محصولات خود برند سازی کنید. با اینحال، ما بارها دیده‌ایم که تبلیغات به دلیل عدم وجود مدیریت درست، فقط باعث هدر رفتن وقت و سرمایه شده است. پس اگر قصد دارید از این روش تبلیغاتی برای افزایش فروش و صادرات خود استفاده کنید، حتماً سرویس مدیریت تبلیغات گوگل را تهیه کنید تا تنظیمات کمپین تبلیغاتی به درستی انجام شود.در صورت نیاز به مشاوره می توانید از کارشناس صادرات ماهان برای استفاده از تبلیغات گوگل راهنمایی لازم را دریافت کنید
تبلیغات گوگل دقیقاً چیست و چه مزایایی دارد؟

هنگامی که شما در گوگل یک عبارت را جستجو می‌کنید، در بالا و پایین صفحه، شاهد نتایجی خواهید بود که همراه با کلمه Ad (یا تبلیغ) نمایش داده شده‌اند. اینها تبلیغات گوگل هستند و با نتایج طبیعی جستجو فرق دارند. وب‌سایت‌هایی که به شکل تبلیغ در نتایج نمایش داده می‌شوند، بابت هر کلیک کاربران هزینه‌ای می‌پردازند.اما آیا این نوع تبلیغات موثر هستند؟ جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند. این دو مساله باعث بازدهی فوق‌العاده بالای ادوردز شده است.

رای تبلیغ دادن در گوگل چه مواردی لازم است؟

برای تبلیغات در گوگل ادوردز، تنها چیزی که لازم دارید یک وب‌سایت است. البته، پسوند این وب‌سایت نباید ir. باشد. هر پسوند دیگری غیر از ir. مشکلی ندارد. اگر شما در حال حاضر سایتی برای کسب و کار خود ندارید می توانید طراحی سایت خودتان را به ماهان بسپارید.

پسوند دامنه من IR. است. برای تبلیغ در گوگل چه کاری انجام دهم؟
در صورتی که دامنه شما متعلق به ایران است، برای تبلیغ دادن در گوگل می‌بایست یک دامنه غیر از ir. ثبت کنید و سایت خود را بر روی این دامنه نیز بالا بیاورید. توجه داشته باشید که این دامنه به هیچ وجه نباید کاربر را به دامنه ir. شما منتقل کند و می‌بایست یک سایت مستقل بر روی آن وجود داشته باشد. در ضمن، خوب است که این سایت را در حالت noindex قرار دهید تا در نتایج طبیعی گوگل نمایش داده نشود و تداخلی با سایت اصلی شما ایجاد نکند.توجه داشته باشید که در صورت ریدایرکت کردن دامنه، ممکن است سایت شما توسط گوگل تعلیق شود و مجبور باشید تا چند هفته برای باز شدن آن تلاش کنید.