سرویس کشف قیمت محصول

شناسایی قیمت محصول در بازار جهانی

ارائه قیمت رقابتی که هم حاشیه سود فروشنده را تامین کند و هم نسبت به رقبا قیمت معقولانه تری باشد بسیار مهم است. بسیاری از کسب و کار ها نمی دانند محصولشان در بازار خارجی توسط رقبا به چه قیمتی فروخته می شود. به همین دلیل دچار اشتباه محاسباتی می شوند. سرویس کشف قیمت ماهان قیمت رقبا و محصول شما را در بازار هدف مشخص می کند تا حاشیه سود شما افزایش یابد.

چرا ماهان

چرا سرویس کشف قیمت را انتخاب کنم؟

با قیمت گذاری درست سودتان را حداکثر کنید.کسب اطلاعات دقیق از قیمت یک کالا در بازار داخلی و بین المللی به منظور ارائه پرومشن ها و ترفیعات فروش و محاسبه هزینه ها بسیار مهم است و نقش کلیدی را در فروش یا صادرات کالا ایفا می کند. لذا سرویس کشف قیمت ماهان با استفاده از متخصصین و منابع اطلاعاتی خود اقدام به ارائه سرویس کشف قیمت می کند تا صاحبان کسب و کار ها با آگاهی مناسب نسبت به ارزش گذاری کالا یا خدمات در بازار کشور هدف اقدام به قیمت گذاری نمایند.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

ارائه قیمت رقابتی نسبت به رقبا
  • ارائه قیمت رقابتی نسبت به رقبا
  • کاهش زمان و هزینه های مذاکرات
  • محاسبه دقیق پرومشن ها و تخفیفات
  • انتخاب مناسب نوع قرارداد
  • کاهش هزینه برندسازی و تبلیغات
  • مدیریت هزینه مالیات
  • انتخاب مناسبترین اینکوترمز
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس کشف قیمت ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

چرا کشف قیمت مهم است؟

کشف قیمت به فروشندگان و خریداران کمک می کند تا با داشتن قیمت محصول خود بتوانند سود صادرات یا فروش خود را محاسبه کنند و با هزینه بازاریابی کمتر و ارائه قیمت مناسب مشتریان خود را پیدا کنند . کشف قیمت به صاحبان کسب و کار کمک می کند قبل از ورود به یک بازار فروش جدید ، بر اساس قیمت که یک عامل مهم رقابتی در معاملات است ارزیابی های مورد نظر برای هزینه منفعت را بررسی و تصمیم گیری روشن و قاطعی اتخاذ نمایند.

قیمت ارائه شده تا چه زمانی معتبر است؟

اعتبار قیمتی هایی که در بسته های کشف قیمت ارائه می شود بر اساس نمودار عرضه و تقاضا بازار است و تقریبا قیمت ها برای مدت بیش از 6 ماه معتبر است اما در صورتی که تحولات داخلی و یا خارجی مانند بحران های اقتصادی یا حوادث طبیعی یا جنگ رخ دهد قیمت ها می تواند کمی تغییر کند.

در کشف قیمت چه اقداماتی انجام می شود؟

پس از ثبت سفارش ماهان بر اساس طرح استعلام قیمت انجام میشود. و پس از ارزیابی آن را برای شما در تیکت ارسال می شود.

در هر بسته چند محصول ارزیابی می شود؟

در هر بسته تنها یک محصول استعلام قیمت می شود. در نظر داشته باشید اگر دسته محصول تنوع زیادی دارد مطمئن شوید نوع مورد نظر خود را در تیکت به اطلاع ماهان برسانید.

در بسته پایه, رقبا از کدام کشور ها هستند؟

رقبا از سراسر جهان انتخاب  و غربال می شوند. رقبا افرادی هستند که سهم بیشتری در فروش محصول در بازار دارند. و قیمت ارائه شده آنها نبض بازار را مشخص می کند.