بازاریابی دیجیتال

کشف قیمت محصول

شناسایی قیمت محصول در بازار جهانی

ارائه قیمت رقابتی که هم حاشیه سود فروشنده را تامین کند و هم نسبت به رقبا قیمت معقولانه تری باشد بسیار مهم است. بسیاری از کسب و کار ها نمی دانند محصولشان در بازار خارجی توسط رقبا به چه قیمتی فروخته می شود. به همین دچار اشتباه محاسباتی می شوند. ماهان قیمت رقبا و محصول شما را در بازار هدف مشخص می کند تا حاشیه سود شما افزایش یابد.

چرا سرویس کشف قیمت ماهان

با قیمت گذاری درست سودتان را حداکثر کنید

کسب اطلاعات دقیق از قیمت یک کالا در بازار داخلی و بین المللی به منظور ارائه پرومشن ها و ترفیعات فروش و محاسبه هزینه ها بسیار مهم است و نقش کلیدی را در فروش یا صادرات کالا ایفا می کند. لذا ماهان با استفاده از متخصصین و منابع اطلاعاتی خود اقدام به ارائه خدمت کشف قیمت می کند تا صاحبان کسب و کار ها با آگاهی مناسب نسبت به ارزش گذاری کالا یا خدمات در بازار کشور هدف اقدام به قیمت گذاری نمایند.

مزایای سرویس کشف قیمت ماهان

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

ارائه قیمت رقابتی نسبت به رقبا
  • ارائه قیمت رقابتی نسبت به رقبا
  • کاهش زمان و هزینه های مذاکرات
  • محاسبه دقیق پرومشن ها و تخفیفات
  • انتخاب مناسب نوع قرارداد
  • کاهش هزینه برندسازی و تبلیغات
  • مدیریت هزینه مالیات
  • انتخاب مناسبترین اینکوترمز
مراحل کار

نحوه سفارش کشف قیمت

سوالات متداول

پاسخ برخی سوالات کاربران

چرا کشف قیمت مهم است؟

کشف قیمت به فروشندگان و خریداران کمک می کند تا با داشتن قیمت محصول خود بتوانند سود صادرات یا فروش خود را محاسبه کنند و با هزینه بازاریابی کمتر و ارائه قیمت مناسب مشتریان خود را پیدا کنند . کشف قیمت به صاحبان کسب و کار کمک می کند قبل از ورود به یک بازار فروش جدید ، بر اساس قیمت که یک عامل مهم رقابتی در معاملات است ارزیابی های مورد نظر برای هزینه منفعت را بررسی و تصمیم گیری روشن و قاطعی اتخاذ نمایند.

قیمت ارائه شده تا چه زمانی معتبر است؟

اعتبار قیمتی هایی که در بسته های کشف قیمت ارائه می شود بر اساس نمودار عرضه و تقاضا بازار است و تقریبا قیمت ها برای مدت بیش از 6 ماه معتبر است اما در صورتی که تحولات داخلی و یا خارجی مانند بحران های اقتصادی یا حوادث طبیعی یا جنگ رخ دهد قیمت ها می تواند کمی تغییر کند.

در کشف قیمت چه اقداماتی انجام می شود؟

پس از ثبت سفارش ماهان استعلام قیمت از رقبا در بازار هدف را انجام می دهد و پس از ارزیابی آن را برای شما در قالب گزارش ارسال می کند.

در هر بسته چند محصول ارزیابی می شود؟

در هر بسته تنها یک محصول استعلام قیمت می شود. در نظر داشته باشید اگر دسته محصول تنوع زیادی دارد مطمئن شوید نوع مورد نظر خود را در تیکت به اطلاع ماهان برسانید.

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر در رابطه با سرویس نیاز به مشاوره دارید کافی است از طریق ارسال تیکت مشکلات خود را با کارشناس ماهان در میان بگذارید .