ثبت یک معامله بین المللی با خدمات مذاکرات تجاری ماهان

حضور در بازارهای بین المللی و کسب معاملات پرسود نیازمند داشتن تیمی خبره در زمینه خدمات مذاکرات تجاری در سطح بین المللی است اگر می خواهید در مذاکرات تجاری موفق ظاهر شوید یکی از خدمات مذاکرت تجاری ماهان را انتخاب کنید و کار را به ما بسپارید.

همه آن چیزی که باید دربارهخدمات مذاکرات تجاری شرکت ماهان بدانید!

در برخی از مذاکرات تجاری که به وسیله مدیران شرکت ها با سایر تجار بین المللی صورت می پذیرد عدم درک متقابل فرهنگی سیاسی و اقتصادی می تواند به چالشی حل نشدنی برای صادر کننده تبدیل شود و فرسایش در این گفتگو انگیزه صادراتی بین طرفین را کاهش می دهد و عدم بهره گیری از متخصصین خبره تجارت را برای آنها غیرممکن می کند. اما ماهان با بهره گیری از همکاران و مشاورین زبده و با تجربه می تواند مسیر موفقیت شما را در بازارهای جهانی ممکن کند .با انتخاب خدمات مذاکرات تجاری ماهان شما می توانید وقت خود را صرف انجام بهترین کاری کنید که دوست دارید کافی است کار را به متخصصین ماهان واگذار کنید.

ویژگی های خدمات مذاکرات تجاری شرکت ماهان

دریافت امتیاز بیشتر

با خدمات مذاکرات تجاری ماهان شما می توانید به کسب منافع در بازار هدف بپردازید و امتیازات بیشتری دریافت کنید.

توسعه سهم بازار

خدمات مذاکرات تجاری ماهان بر مبنای توسعه سهم بازار شما صورت میگیرد تا یک تجارت بلند مدت را تجربه کنید

3-MONTH

کاهش ریسک

ماهان با بررسی شرایط حقوقی و فرهنگی شرایط حضور شما در بازار کشور هدف را هموار و ریسک تجاری را کاهش می دهد.

مدیریت ارتباط با مشتری CRM

برای پاسخگویی به سوالات عمومی و تخصصی در مورد کالا ها و خدمات به مشتریان و پیگیری امور مرتبط با آنها شما نیازمند صرف زمان و انرژی هستید .همچنین نحوه پاسخگویی به مشتریان می تواند بر تصویر برند شما در ذهن مشتری اثر مثبتی بگذارد. ماهان با ارائه خدمات ارتباط با مشتری ویژه شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند و می تواند کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی شما را هدایت کند.

خدمات مذاکرات تجاری شرکت ماهان چگونه عمل می کند؟

ماهان با بررسی پیشینه و اعتبار مشتری شما از بانک های اطلاعاتی استراتژی های ورود موثر در مذاکرات و تکنیک های اجرایی در مذاکرات را ارزیابی و مشخص می کند و بر اساس روش های ویژه اقدام به مذاکره با مشتریان شما می کند تا بیشترین امتیاز را با تحکیم و حفظ مواضع کسب و کار شما در مذاکرات دریافت کند.

تعرفه خدمات مذاکرات تجاری شرکت ماهان

green energy
بسته پیشرفته

500$

این سرویس پیشرفته ترین خدمت مذاکره بین المللی است و تمامی جوانب مورد نیاز شما را برای دسترسی به یک نتیجه موفق به همراه دارد. این بسته یک پک کامل مذاکراتی را تحت پوشش قرار می دهد.

بسته اقتصادی

300$

سرویس مذاکرات اقتصادی مناسب شرکت ها و سازمان هایی است که از بازاریابی دیجیتال و سنتی همزمان استفاده می کنند. این بسته حداکثر به مدت 5 ساعت مذاکره را پوشش می دهد.

بسته استاندارد

150$

برای مذاکرات به مدت حداکثر 2 ساعت می توانید از بسته استاندارد استفاده کنید . این بسته مناسب ابزارهای بازاریابی دیجیتال است و می تواند نیاز های شما را در پاسخگویی به مشتریان مرتفع نماید.