درباره ماهان

آینده کسب و کار خود را با ماهان ترسیم کنید

افق تجارت سبز ماهان با نام اختصاری ماهان به عنوان یک توسعه دهنده  و آزانس تبلیغاتی در زمینه بازاریابی بین المللی شناخته می شود. ما راه کارهای متنوعی را برای طیف وسیعی از کسب و کارها فراهم کرده ایم تا تصمیم گیری را ساده تر کند. در 5 سال آینده تنها کسب و کارهایی موفق خواهند بود که بخشی از فروش خود را از طریق بازار های بین المللی  انجام دهند. ماموریت ما کسب این دستاورد برای شماست.

با ماهان بیشتر آشنا شوید

ماهان یک شرکت جهانی منسجم منظم یادگیرنده و مسئولیت پذیر است.ماهان همواره خود را در معرض چالش ها قرار می دهد تا با کسب دانش ایده و تجربه های بکر دستیابی به بازار های جهانی را هموارتر کند. ماهان به تفکرات برتر مشتریانش می بالد و در قبال رفاه جوامع احساس مسئولیت می کند.
تعرفه مشتری یابی ویژه
فراتر از مرز ها

پتانسیل فروش در بازار های فرامرزی همیشه چالشی هیجان انگیز برای شرکت های پیشرو بوده است. بسیاری از شرکت های به دلیل عدم توجه به بازار های بین المللی و عدم موفقیت در بازار داخلی مجبور به ترک عرصه تجارت و تولید شده اند. تجارت جهانی سالهاست که از مرز 70 تریلیون دلار گذشته است . برای بسیاری از شرکت ها دسترسی به بازار دوم رویایی دست نیافتنی بوده است اما اشکال جدید ابزار های بازاریابی که امروزه بکاربرده می شوند دسترسی کسب و کارها را به بازار دوم تسهیل و هموار کرده اند. ماهان با افتخار مجموعه کاملی از ابزار های بازاریابی را برای کسب و کار های شخصی و حقیقی گرد آوری کرده است.

ما دوست داریم شما را جهانی ببینیم.

ما چگونه به شما کمک می کنیم

ما با بسیاری از شرکت های بزرگ بازاریابی و تبلیغاتی و موسسات مالی و مشاوران بین المللی کار می کنیم . ما دسترسی شرکت ها را به ابزار های بازاریابی هموار کرده ایم تا کسب و کار ها به راحتی به بازار های جدید دسترسی داشته باشند.

3. تدوین استراتژی

طراحی و تدوین استراتژی کسب و کارها برای حضور در بازار داخلی و خارجی توسط بهترین متخصصین صورت می گیرد.

4. مشاوره

متخصصین با تجربه همراه شما در تمام مسیر بازاریابی و صادرات در کنار شما خواهند بود.

1. تبلیغات بین المللی

ماهان آماده اجرا برنامه های تبلیغاتی در سراسر جهان با همکاری با آژانس های مطرح بین المللی است

2. حوزه فعالیت

با دسترسی به بازار 107 کشور در سراسر جهان آماده ارائه خدمات ممتاز و اثر بخش هستیم