درباره ما

آینده کسب و کار خود را با ماهان ترسیم کنید

شرکت  ماهان به عنوان یک توسعه دهنده و آزانس تبلیغاتی در زمینه بازاریابی بین المللی شناخته می شود. ما راه کارهای متنوعی را برای طیف وسیعی از کسب و کارها فراهم کرده ایم تا تصمیم گیری را ساده تر کند. در 5 سال آینده تنها کسب و کارهایی موفق خواهند بود که بخشی از فروش خود را از طریق بازار های بین المللی انجام دهند. ماموریت ما کسب این دستاورد برای شماست.

چشم انداز ماهان

با ماهان بیشتر آشنا شوید

ماهان یک شرکت جهانی منسجم منظم یادگیرنده و مسئولیت پذیر است.ماهان همواره خود را در معرض چالش ها قرار می دهد تا با کسب دانش ایده و تجربه های بکر دستیابی به بازار های جهانی را هموارتر کند. ماهان به تفکرات برتر مشتریانش می بالد و در قبال رفاه جوامع احساس مسئولیت می کند.چرا ماهان

فراتر از مرز ها

پتانسیل فروش در بازار های فرامرزی همیشه چالشی هیجان انگیز برای شرکت های پیشرو بوده است. بسیاری از شرکت های به دلیل عدم توجه به بازار های بین المللی و عدم موفقیت در بازار داخلی مجبور به ترک عرصه تجارت و تولید شده اند. تجارت جهانی سالهاست که از مرز 70 تریلیون دلار گذشته است . برای بسیاری از شرکت ها دسترسی به بازار دوم رویایی دست نیافتنی بوده است اما اشکال جدید ابزار های بازاریابی که امروزه بکاربرده می شوند دسترسی کسب و کارها را به بازار دوم تسهیل و هموار کرده اند. ماهان با افتخار مجموعه کاملی از ابزار های بازاریابی را برای کسب و کار های شخصی و حقیقی گرد آوری کرده است.

مزایای ماهان

ما چگونه به شما کمک می کنیم

ما با بسیاری از شرکت های بزرگ بازاریابی و تبلیغاتی و موسسات مالی و مشاوران بین المللی کار می کنیم . ما دسترسی شرکت ها را به ابزار های بازاریابی هموار کرده ایم تا کسب و کار ها به راحتی به بازار های جدید دسترسی داشته باشند.
  • تبلیغات بین المللی
  • بازاریابی در 107 کشور جهان
  • اجرا کمپین های 360 درجه
  • ارائه خدمات بازاریاب حضوری
  • مذاکره تجاری در سراسر دنیا
  • ارائه خدمات بازاریابی تلفنی در سراسر دنیا
  • اولین ارائه دهنده سرویس کمیسیونی در ایران