سرویس بازاریابی تلفنی ماهان

با تماس گرم سرنخ ها را به مشتریان وفادار تبدیل کن

ایجاد پل ارتباطی قوی و مداوم با مخاطبان جدید ،آنها را به مشتریان وفادار تبدیل می کند. اگر لیستی از تجار خارجی یا مشتریان فعلی دارید اما نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و محصول خود را معرفی کنید سرویس بازاریابی تلفنی ماهان راه حل شماست. ماهان مزایایی منحصربفرد محصول شما را به صورت یک کمپین بازاریابی تلفنی به مشتریانتان معرفی می کند.

چرا ماهان

چرا سرویس بازاریابی تلفنی را انتخاب کنم؟

بسیاری از کسب و کارها نیروی متخصصی برای معرفی محصول به شکل بازاریابی تلفنی در شرکت خود ندارند. دلیل آن اغلب هزینه بالای استخدام بازاریاب تلفنی خارجی است. اگر لیستی از خریدارن خارجی و تجار واردکننده دارید و نمی توانید محصولتان را به آنها معرفی کنید سرویس بازاریابی تلفنی ماهان می تواند مشکل شما را حل کند. ما با استفاده از منابع انسانی متخصص و شرکای حرفه ای محصول شما را به مشتریان هدفتان معرفی می کنیم.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

با تکنیک های فراخوانی سرد و گرم ماهان ، فروش داغی را تجربه کنید.
  • ارتباط سریع با مشتریان بالقوه
  • کاهش هزینه های بازاریابی تلفنی
  • افزایش اعتماد مشتریان به شرکت
  • معرفی مزایای محصول با لحن دوستانه
  • آسان شدن فرایند دریافت سفارش
  • پاسخگویی به سوالات پیچیده مشتریان
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس بازاریاب تلفنی ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

بازاریابی تلفنی در چه کشورهایی انجام می شود؟
بسیای از تجار برای حضور در بازار بین المللی به زبان انگلیسی مسلط هستند. به همین دلیل بازاریابی تلفنی به صورت زبان انگلیسی انجام می شود و بسیاری از کشور ها را پوشش می دهد. ضمنا ماهان برای زبان های عربی و اسپانیایی نیز می تواند خدمات بازاریابی ارائه کند. اما باید با بخش فروش هماهنگی لازم صورت پذیرد. برای سایر زبان ها می توانید ابتدا درخواست ارسال کنید و پس از امکان ارائه آن می توانید از سرویس بازاریابی تلفنی ماهان استفاده کنید
بازاریابی تلفنی چقدر زمان می برد؟

زمان اجرای سرویس بازاریابی تلفنی بستگی مستقیمی به تعداد لیست مشتریان شما دارد. تلاش ماهان اتمام بازاریابی تلفنی در کمتر از یک ماه است

لیست مشتریان را از کجا تهیه کنیم؟

ارائه لیست مشتریان بر عهده شماست. ماهان مسئولیت بازاریابی تلفنی را دارد. شما می توانید لیست خریداران خارجی را از سایت های مختلفی از جمله lead360 تهیه کنید. اگر شما در نمایشگاه های خارجی شرکت کرده اید و یا سایتی دارید که توانسته اید شماره مشتریان خارجی معتبر را جمع اوری کنید می توانید از آن اطلاعات تماس نیز استفاده کنید. اما سعی کنید لستی معتبر و با کیفیتی تهیه کنید.

آیا می توانیم جنسیت بازاریاب تلفنی را مشخص کنیم؟

بله در صورتی که ماهان ظرفیت و امکان تغییر بازاریاب تلفنی را داشته باشد می توانید این درخواست را پس از تهیه سرویس بازاریابی تلفنی ارائه کنید.

چه اطلاعاتی باید در اختیار ماهان باید قرارداده شود؟
اطلاعات باید شامل مزایا و امکانات محصول باشد و درباره شرکت ،نحوه تجارت و شرایط ارائه محصول مشخص شود در تیکت مشخصی اطلاعاتی که باید مطابق محصول دریافت شود از شما خواسته می شود.
آیا بازاریابی تلفنی برای داخل ایران نیز انجام می شود؟
خیر سرویس بازاریابی تلفنی فقط برای خارج از کشور و صادرات است