بازاریابی دیجیتال

تعرفه سرویس بازاریابی تلفنی ماهان

با تماس گرم سرنخ ها را به مشتریان وفادار تبدیل کن

ایجاد پل ارتباطی قوی و مداوم با مخاطبان جدید ،آنها را به مشتریان وفادار تبدیل می کند. اگر لیستی از تجار خارجی یا مشتریان فعلی دارید اما نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و محصول خود را  معرفی کنید سرویس بازاریابی تلفنی ماهان راه حل شماست. ماهان مزایایی منحصربفرد محصول شما را به صورت یک کمپین بازاریابی تلفنی به مشتریانتان معرفی می کند.

چرا بازاریابی تلفنی با ماهان؟

تولید Lead شما برای ما اهمیت دارد
اروپا

4000 دلار

تماس و مدیریت توسط ماهان


64 سرنخ تماس


امکان مذاکره: دارد


ارسال گزارش کامل

آسیا

3500 دلار

تماس و مدیریت توسط ماهان


64 سرنخ تماس


امکان مذاکره: دارد


ارسال گزارش کامل

آمریکا

4500 دلار

تماس و مدیریت توسط ماهان


64 سرنخ تماس


امکان مذاکره: دارد


ارسال گزارش کامل

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات بازاریابی تلفنی ماهان

شاید تا به حال این جمله را شنیده باشید که “سر قفلی خط تلفن یک تاجر چندین میلیارد می ارزد”. درست است مهمترین دارایی یک تاجر پول او نیست بلکه ارتباطات او با سایر تجار و فعالان اقتصادی است. بنابراین اگر شما بتوانید شماره تجار فعال را تهیه کنید 50 درصد مسیر موفقیت تجارت خود را پیموده اید. مذاکرات صوتی اثر گذاری بسیار بیشتری نسبت به پیام های ثابت دارد زیرا می تواند احساسات و لحن را انتقال دهد. ماهان می تواند با استفاده از کارشناسان خبره خود ارتباط کسب و کار شما را با تجار خارجی برقرار کند.

بسته های بازاریابی تلفنی برای 64 سرنخ (مشتری بالقوه) طراحی شده است. اگر اطلاعات 64 نفر نداشته باشید شما می توانید سرویس را تهیه کنید اما هزینه بسته همان مبلغی است که اعلام شده است. و کمتر از آن دریافت نمی شود چه از ظرفیت بسته استفاده کنید چه به دلایل مختلف استفاده نکنید.

ما از کیفیت کار کارشناسان خود مطمئن هستیم. با اینحال نمی‌توانیم هیچ تضمینی در رابطه با نرخ بازخوردها به شما بدهیم. چرا که این موضوع به عوامل بسیاری از جمله نوع خدمات / محصولات شما، میزان جذابیت شرایط کسب و کار، تاریخ تماس ،لیست شماره تماس شما و حتی کمی شانس بستگی دارد.

سایت های مختلفی اطلاعات تماس افراد را در اختیار شما قرار می دهند. اما اگر به دنبال عمده فروشی و صادرات هستید باید به دنبال شرکت های ارائه دهنده اطلاعات تجار ،واردکنندگان ،خریداران یا  توزیع کنندگان باشید. لیست تماس واردکنندگان و کسب و کارهای b2b نتایج بهتری به همراه دارد. شما می توانید از سایت های ارائه دهنده اطلاعات کسب و کارهای b2b نظیر lead360 استفاده کنید.

شما می‌توانید در گزارش ارسالی ماهان، اطلاعاتی از جمله تعداد بازخوردهای مثبت،نظرات مشتریان احتمالی، و سفارشات احتمالی یا تمایل آتی انها را دریافت کنید.

پس از ثبت سفارش و خرید سرویس، هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد، محتوا مد نظر شما برای مکالمات دریافت می‌شود و ارسال انجام می شود. در نهایت، پس از گذشت چند روز یک گزارش کامل از بازخورد ها و نتایج در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

نوع زبان و منطقه ارسال و پشتیبانی مشتریان احتمالی پس از ثبت سفارش انجام می شود.

 

قبل از شروع بازاریابی تلفنی می بایست مشخص کنید که می خواهید چه جنبه هایی از محصولات شما معرفی شوند و مزیت های محصولات شما چیست و پرومشن های فروش خود را اعلام کنید تا در صورتی که وارد مذاکرت جدی تری شویم بتوانیم  افر خوبی از طرف شما به آنها ارائه دهیم.بعد از دریافت اطلاعات و پایش آن اقدامات بازاریابی انجام می شود.