صادرات کمیسیونی با ماهان

پرطرفدارترین شیوه صادرات در ایران

صادرات کمیسیونی امن ترین و راحت ترین روش برای تولید کنندگان جهت صادرات است. همچنین معرفی محصولات شما توسط یک شرکت فعال و معتبر در بازار شانس موفقیت شما را ده برابر می کند. همچنین هزینه اصلی بازاریابی را بعد از صادرات در قالب کمیسیون پرداخت می کنید.

بدون نیاز به استخدام یک مذاکره کننده حرفه ای از خدمات رایگان ماهان استفاده می کنید. صادرات کمیسیونی مناسب ترین و موثر ترین روش برای افراد کم ریسک در مدت زمان کوتاه است.

مراحل استفاده از سرویس صادرات کمیسیونی ماهان

ریسک بازاریابی صادراتی را به صفر برسانید!

چرا صادرات کمیسیونی ؟

طبق تحقیقات موسسه cmo شرکت های کوچک برای صادرات و بازاریابی حداقل 5 هزار دلار در هر کمپین تبلیغاتی هزینه می کنند. اما برخی تولید کنندگان و بازرگانان ایرانی به دلیل عدم شناخت بازار ؛ تعهد صادراتی ؛ کمبود بودجه و ترس از ریسک و شکست, به دنبال همکاری مشارکتی با شرکت های فعال در حوزه بازاریابی هستند. اما اغلب شرکت های بازاریابی و صادراتی به دلیل عدم توانایی و امکانات و ارتباطات لازم چنین درخواست هایی را رد می کنند.

چرا صادرات کمیسیونی با ماهان؟

بسیاری از کسب و کار ها بدلیل نداشتن ارتباط با تجار خارجی و بستر های صادراتی با پیامد های نظیر هزینه های بالای انبارداری کاهش جریان نقدینگی و بلوکه شدن سرمایه و فساد یا دمده شدن محصول روبرو می شوند و فرصت های بسیاری را از دست می دهند . ماهان با داشتن سالها تجربه و درک این مشکلات با تکیه بر ارتباطات تجاری و منابع اطلاعاتی خود و اتاق سفارشات شرایط همکاری کمیسیونی در صادرات را برای اعضا ویژه خود که تصمیم جدی برای صادرات دارند را فراهم کرده است. سرویس صادرات کمیسیونی می تواند بزرگترین شانس کسب و کار ها و تجار برای ورود به بازار خارجی باشد.

فرآیند صادرات

سرویس کمیسیونی چگونه کار می کند؟

ماهان پس از دریافت اطلاعات محصولات اعضا ویژه خود در قالب یک برنامه زمانبندی شده محصولات را به تجار و افراد فعال در بازار معرفی می کند و سفارش ها و بازخوردهای دریافتی را تا نهایی شدن کار با عضو ویژه هماهنگ می کند ضمنا اعضا می توانند سفارشات داخل اتاق سفارشات ماهان را مشاهده و اقدام به درخواست تامین انها کنند .

مهم ترین سوالات متداول در رابطه باطرح بازاریابی کمیسیونی

این خدمت مناسب تجار و صاحبان کسب و کار هایی است که می خواهند با مشارکت در صادرات و با کمترین هزینه صادرات موفق خود را تجربه کنند. این سرویس تنها به اعضاء ویژه ارائه می شود.

در سایر سرویس های مشارکتی ماهان می بایست هزینه اولیه بیشتری پرداخت کنید اما کمیسیون کمتری پرداخت می کنید. اما در این روش مبلغ پرداختی برای عضویت بسیار کمتر از سایر روش هاست اما مبلغ کمیسیون کمی بیشتر از سایر روش ها است.

این موضوع به جذابیت محصول , کیفیت محصول ومولفه های زیادی ارتباط پیدا می کند .به همین دلیل زمان مشخصی را نمی توان برای آن مشخص کرد اما عموما حداقل به 75 روز زمان نیاز دارد

در این روش به دلیل استفاده ابزار های مختلف توسط ماهان شانس موفقیت این روش بسیار بالاست.

به ازای هر عضویت ویژه تنها یک محصول قابلیت بازاریابی را دارد. و برای محصولات بیشتر می بایست به میزان مورد نیاز بسته تهیه نمایید. (به طور مثال پسته احمد آقایی, پسته اکبری, پسته قوچی و … یک محصول در نظر گرفته می شود)

کلیه شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط و بازرگانان فعال می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

البته این سرویس فقط برای محصولات بدون برند انجام می شود محصولاتی که برند هستند باید از طریق طرح های بازاریابی و یا مشتری یابی ویژه اقدام نمایند

سرویس بازاریابی کمیسیونی ماهان در سراسر جهان اجرا می شود و معطوف به یک کشور یا منطقه نمی باشد. اگر می خواهید کشور خاصی را برای محصول خود انتخاب کنید می بایست از سرویس مشتری یابی ویژه استفاده نمایید.

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر