صادرات کمیسیونی با ماهان

پرطرفدارترین شیوه صادرات در ایران

با طرح کمیسیونی مشتری عمده محصولتان را پیدا کنید.

با عضویت در طرح کمیسیونی , دیگر نیاز به پیدا کردن مشتری ندارید. تنها کافی است به اتاق سفارشات خریداران دسترسی داشته باشید و درست وقتی که آنها به دنبال خرید محصول مشابه شما هستند محصولتان را به آنها بفروشید.

سفارش ها از کجا دریافت می شود؟

ماهان با اجرا کمپین های تبلیغاتی گسترده در میلیون ها جایگاه در وب سایت ها , شبکه های اجتماعی و همچنین ارسال پیام های تخصصی به صورت انبوه به خریداران , واردکنندگان, توزیع کنندگان , مدیران شرکت ها و فروشگاه ها محصولات را معرفی و سفارشات آنها را در اتاق سفارشات در معرض نمایش قرار می دهد.

 • ایمیل مارکتینگ
 • سایت های B2B
 • انجمن های خصوصی
 • گوگل
 • لینکدین
 • فیسبوک
مزایای سرویس صادرات کمیسیونی

ویژگی های برتر طرح کمیسیونی چیست؟

کنترل همه چیز را بدست بگیرید!

ارسال قیمت محصول در دستان شماست!

در طرح کمیسیونی امکانات فراوانی در اختیار شما قرار داده می شود که مشابهی در هیچ کجای جهان ندارد. برخی از امکانات این طرح به شرح ذیل است:
 • امکان ارسال قیمت محصول بر اساس هر سفارش
 • ارسال کاتالوگ (پروفرما) محصول به خریدار
 • انتخاب مشتری بر اساس حجم و مکان سفارش
 • انتخاب روش پرداخت و دریافت وجه
 • بدون واسطه و دسترسی مستقیم به بازار
 • پرداخت کمیسیون پس از توافق نهایی

در طرح کمیسیونی چه خدماتی به شما ارائه می دهیم؟

ماهان اقدام به بازاریابی مستقل محصولات می کند. با عضویت هر عضو جدید ماهان بودجه کمپین تبلیغاتی همان محصول را تقویت می کند تا تعداد سفارشات افزایش یابد.
بدون هزینه ,فرآیند پیچیده مذاکرات را بر عهده می گیریم و به جای شما با خریداران مذاکره می کنیم .
در اتاق سفارشات شما می توانید با ارسال پروفرما ,توانمندی هایتان را به همراه گواهی ها و سایر محصولات به خریدار معرفی کنید تا خریدار راحت تر تصمیم بگیرد و با سایر محصولات شما بیشتر آشنا شود و بتواند به شما اعتماد کند.
بدون واسطه قیمت خود را می توانید برای خریدار ارسال کنید و وضعیت سفارش و نظر خریدار را از نزدیک مشاهده کنید.
مراحل استفاده از سرویس صادرات کمیسیونی ماهان

ریسک بازاریابی صادراتی را به صفر برسانید!

مهم ترین سوالات متداول در رابطه باطرح بازاریابی کمیسیونی

این خدمت مناسب تجار و صاحبان کسب و کار هایی است که می خواهند با مشارکت در صادرات و با کمترین هزینه صادرات موفق خود را تجربه کنند. این سرویس تنها به اعضاء ویژه ارائه می شود.

زمان نهایی فروش برای هر محصولی متفاوت است و به عوامل مختلفی نظیر کیفیت ,قیمت و شرایط معامله و فروشنده و میزان رقابت بین سایر تامین کنندگان بستگی دارد. اما به طور عمومی پیشنهاد ما بین 4 تا 6 ماه است.

کارایی این سیستم 99% درصد است و ما با اطمینان این موضوع را تضمین می کنیم چرا که شما می توانید سفارشات دریافتی در اتاق را به صورت لحظه ای همین حالا مشاهده کنید.

هر کاربر می تواند به ازای هر پروفرما یک محصول را ثبت کند. در بسته های 2 ماهه و 3 ماهه و 6 ماهه تعداد پروفرما ها افزایش می یابد . تنوع محصول جداگانه محاسبه نمی شود.

(به طور مثال پسته احمد آقایی, پسته اکبری, پسته قوچی و … یک محصول در نظر گرفته می شود)

 

کلیه شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط و بازرگانان فعال و واسطه ها می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

سرویس بازاریابی کمیسیونی ماهان در سراسر جهان اجرا می شود و معطوف به یک کشور یا منطقه نمی باشد. اگر می خواهید کشور خاصی را برای محصول خود انتخاب کنید می بایست از سایر سرویس ها از جمله طرح رپتور , فالکون و مشتری یابی ویژه استفاده نمایید.

کمیسیون بسته به حجم و میزان تعداد دفعات و نوع محصول متغییر است و از 3 درصد آغاز می شود. کمیسیون قبل از ارسال کالا با تامین کننده به طور توافقی مشخص می شود.

نحوه دریافت مبلغ صادرات کالا بر اساس شرایط هر سفارش که توسط خریدار اعلام می شود صورت می گیرد. به طور عمومی ما تلاش می کنیم زمان دریافت وجه را کوتاه و قبل از ارسال کالا مبلغ را دریافت کنیم.

پس از اینکه خریدار درخواست تامین شما را تایید کرد ماهان شرایط نهایی را با خریدار و تامین کننده هماهنگ می کند و پس از مذاکرات و توافق نهایی طرفین , فرآیند حمل و دریافت وجه را به مرحله اجرا می گذارد.

ماهان با تکیه بر تجربه بازاریابی خود بر اساس نوع محصول و شرایط بازار اقدام به اجرا کمپین های تبلیغاتی در کانال های مختلف می کند. و سفارشاتی که برای محصول دریافت می شود مستقیما توسط خریدار در اتاق ثبت می شود.

به طور مثال اگر محصول شما پسته است ما بر روی پسته بازاریابی می کنیم و در صورتی که بسته بندی خاصی داشته باشید بر اساس صلاحدید کارشناسان در کمپین ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بازاریابی در طرح کمیسیونی بر روی برند ها انجام نمی شود و تنها بر روی نوع محصول و شاخص های آن اجرا می شود.

هزینه های بازاریابی برای پیدا کردن یک مشتری برای محصول بسیار بیشتر از مبلغ عضویت می باشد . به همین دلیل ماهان تنها در یک صورت می تواند اطلاعات خریدار را در اختیار عضو ویژه قرار دهد.

شما می توانید در صورتی که خریدار درخواست تامین شما را تایید کرد به شیوه زیر اقدام کنید.

1- درخواست خود را در یک تیکت پشتیبانی در حساب کاربری خود برای ماهان ارسال نمایید و ماهان در صورت تایید درخواست شما ,هزینه اطلاعات تماس + کمیسیون سفارش را به اطلاع شما می رساند . پس از پرداخت مبلغ اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد.

در نظر داشته باشید تنها می توانید زمانی این درخواست را ارسال کنید که معامله نهایی و دریافت کمیسیون صورت نگرفته باشد. و تنها در مرحله تایید اولیه خریدار باشد.

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر