به سبک خودتان دیده شوید!

کسب و کارها برای نشان دادن توانایی و جزئیات محصولات خود نیاز به یک ابزار دارند که مشتریان را به خرید اطلاعات و محصولات هدایت کند . در دنیای فیزیکی که روابط در جلسات و نمایشگاه ها و… شکل می گیرد بهترین ابزار کاتالوگ است . کاتالوگ بستر مناسبی برای ارائه ی محصولات شما ,پیشنهادهای ویژه,بررسی فنی و تخصصی محصول و از همه مهمتر ایجاد فضایی برای مقایسه ی محصولات شما و برتری های آن نسبت به محصولات موجود در بازار فراهم می کند.

با کد تخفیف Giftcat این سرویس را در اولین خریدتان با 1۰٪ تخفیف یعنی تا 150,000 تومان ارزان‌تر بخرید!
ویژگی های کاتالوگ برای کسب و کارها

افزایش فروش

به دلیل وجود اطلاعات و جزئیات فرایند تصمیم گیری مشتریان را کوتاه و میزان فروش را افزایش می دهد.

ترغیب بیشتر

به دلیل دسترس پذیری بالا می تواند مشتریان را ترغیب به مطالعه بیشتر کند و انگیزش مورد نیاز برای یک تماس را به ارمغان بیاورد.

ارائه جزئیات

بسیاری از جزئیات محصول و خدمات خود را می توانید در قالب کاتالوگ های الکترونیکی به مشتریان خود ارائه دهید.

سبک طراحی کاتالوگ

سبک طراحی کاتالوگ شما از موثر ترین بخش هایی است که مخاطب را درگیر می کند. ماهان در طراحی کاتالوگ ابتدا حوضه ی فعالیت شما را بررسی می کند و براساس آن سبک پیشنهادی خود را ارائه می کند.سبک های مشابه میتوانند کار شما را بیش از پیش جذاب و اصولی سازد.کاتالوگ شما نشانه ی اصالت کالای شما می باشدو در این میان یک طراحی غیر اصولی می تواند تمام برنامه های شما را برای جذب مشتری از بین ببرد.

جامعه هدف

شما باید بسته به مخاطبتان ( جامعه هدف ) سبک خود را تعیین کنید . به طور مثال سبک طراحی برای کودک ، یک ورزشگاه و یک کارخانه بسیار متفاوت است و اگر تمام این سه جامعه را در یک قالب بگنجانیم و یک قالب برای آن در نظر بگیریم قطعا دچار مشکل خواهیم شد. این سبک در بخش های تخصصی بسیار تعیین کننده است . سبک طراحی شما ، هویت سازمانی شما را مشخص میکند و هرچه این سبک اختصاصی تر باشد ، بر اصالت شما تاکید خواهد داشت.

ماهان چگونه به من کمک می کند؟

ما نمونه های زیادی از کاتالوگ ها را تا به امروز طراحی و اجرا کرده ایم . شما می توانید بدون نگرانی طراحی کاتالوگ های محصولات خود را جهت ارائه به خریداران خارجی توسط ماهان تهیه کنید. با طراحی کاتالوگ می توانید سلیقه های مختلف را نزد خود گرد آوری کنید و مشتریان را ترغیب کنید تا با محصولات شما درگیری ذهنی پیدا کنند.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر

بسته های طراحی کاتالوگ

بسته های اعلام شده در این طرح ها به تعداد صفحات و طراحی روی جلد تدوین شده است. کاتالوگ های بالاتر از 16 صفحه می توانند پس از هماهنگی با واحد فروش بسته مورد نیاز خود را تهیه کنند.