سرویس سئو سایت ماهان

با سئو پیشرفته سایت ترافیک ارگانیک را حداکثر کنید.

میلیون ها مشتری در گوگل به دنبال شما هستند.اگر اعتبار سایت شما در موتور جستجوگر گوگل بالا باشد به عنوان گزینه اول معرفی می شوید.برای ورود به صفحه اول و کسب مشتریان بالقوه و افزایش ترافیک ارگانیک باید به دنبال سئو سایت باشید.سرویس سئو سایت ماهان با بهینه سازی و انتخاب کلمات کلیدی شما را برای رسیدن به صفحه اول کمک می کند.

چرا ماهان

چرا سرویس سئو سایت را انتخاب کنم؟

بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه بعد از طراحی سایت برای افزایش ترافیک ارگانیک و جذب مشتریان بالقوه است. اگر به دنبال کسب رتبه اول در بین سایر رقبای خود هستید باید به صفحه اول گوگل بروید. سرویس سئو سایت ماهان به شما در بهبود رتبه در موتور جستجو گوگل و جذب مشتریان بیشتر کمک می کند. با انتخاب کلمات کلیدی در زبان فارسی و انگلیسی به بهترین گزینه برای مشتریان تبدیل شوید.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

با انتخاب کلمات کلیدی ،مشتریان اصلی را پیدا کنید
  • افزایش ترافیک ارگانیک
  • رشد مشتریان بالقوه
  • افزایش فروش
  • ارتباط با مشتریان مرتبط
  • کاهش هزینه بازاریابی
  • رفتن به صفحه اول گوگل
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس سئو سایت ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

انتخاب کلمات کلیدی با چه کسی است؟

ماهان با بررسی بانک های اطلاعاتی جستجو سالیانه و بررسی ترند بازار کلمات کلیدی را مشخص می کند و به شما در گزارش اولیه ارائه می کند. در صورتی که تمایل به اضافه یا حذف کلمات کلیدی داشتید می توانید با ارسال تیکت به ماهان اطلاع دهید تا تغییرات انجام شود.

در صورتی که بعد از 7 روز درخواستی برای تغییر داده نشود جابجایی کلمات کلیدی انجام نمی شود.

سئو برای چه زبان هایی انجام می شود؟

سئو برای زبان های فارسی و انگلیسی انجام می شود. در صورتی که سایتی به زبان دیگر دارید ابتدا با واحد فروش تماس بگیرید تا در صورتی که امکان ارائه زبان دیگر وجود داشته باشد ان خدمت ارائه شود.

دستیابی به صفحه اول برای چه تعداد از کلمات کلیدی انجام میشود؟

تلاش تیم ماهان در سرویس سئو سایت پوشش کاملل کلمات کلیدی است. اما ماهان تنها 50 درصد کلمات کلیدی را برای دستیابی به صفحات اول تضمین می کند. در صورتی که کمتر از 50 درصد کلمات کلیدی در صفحات اول نمایش داده نشوند ماهان بدون هزینه تا رسیدن به صفحه اول کلمات کلیدی سئو سایت را ادامه می دهد.

در صورتی که قالب سایت مناسب سئو نباشد ماهان کمک می کند؟

بله در صورتی که قالب سایت وردپرس و حتی کل سایت شما مناسب سئو نباشد می توانید با استفاده از سرویس طراحی سایت اقدام به بازطراحی سایت خود نمایید تا بهترین نتیجه را از سئو سایت خود بگیرید.

سرویس سئو ماهان چند نوع است؟

سرویس سئو ماهان به دو صورت انجام می گیرد.

اولین سرویس سئو سایت ماهیانه است که به صورت بسته های جامع تهیه شده است و شما می توانید با خرید این بسته ها خدمات سئو مناسبی را برای رفتن به صفحه اول گوگل دریافت کنید.

دومین سرویس سئو سایت بصورت سفارشی است. به این معنی که خدمات مختلف سئو بصورت جداگانه ارائه می شود و شما می توانید در صورتی که بخشی از سئو سایت شما دچار مشکل است با سفارش سرویس سئو سفارشی سئو سایت را به ماهان بسپارید.