سرویس بازاریابی شتاب

فروش بیشتر را با مخاطبان جدید تجربه کنید.

اگر با مشکل فروش روبرو هستید باید تعداد ورودی مشتریان بالقوه را افزایش دهید . افرادی که به دنبال محصول مشابه شما هستند اما از وجود شما خبر ندارند. عناوین گیرا و تصاویر جذاب باعث موفقیت کمپین های تبلیغاتی می شود. سرویس بازاریابی شتاب با اجرای کمپین تبلیغاتی هوشمند به شما کمک می کند از بین 80 میلیون نفر مشتریان خود را پیدا کنید و کارامدتر بازاریابی کنید تا فروش خود را متحول کنید.

چرا ماهان

چرا سرویس بازاریابی شتاب را انتخاب کنم؟

برای پیدا کردن مشتری خوب و هدایت آنها به سایت خودتان نیاز به پیکربندی اصولی کمپین تبلیغاتی دارید . عناصر مهمی در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی نقش دارند مانند شناخت موقعیت مکانی مشتریان،زمان تبلیغ ،انتخاب محل تبلیغ،عناوین انگیزشی و تصاویر جذاب . ماهان در سرویس بازاریابی شتاب با تکیه بر تجربه خود و بکارگیری عناوین و تصاویر مناسب کمپین های تبلیغات کلیکی قدرتمندی را سازماندهی می کند تا مشتریان مرتبط و علاقه مند به محصول و خدمات شما را پیدا و متصل کند.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

با تنظیمات پیشرفته نتایج شگفت انگیز را تجربه کنید
  • دسترسی به مشتریان در سراسر ایران
  • افزایش ترافیک ورودی سایت
  • افزایش نرخ تبدیل ورودی به مشتری
  • افزایش آگاهی از برند
  • افزایش فروش در کوتاه ترین زمان
  • هدایت مستقیم کاربر به وب‌سایت شما
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس شتاب ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

سرویس بازاریابی شتاب چگونه عمل می کند؟

ماهان در سرویس بازاریابی شتاب پس از دریافت لینک سایت ، کمپین تبلیغات کلیکی را بر اساس اهداف شما برای فروش پیکربندی و اجرا می کند. با اجرای کمپین ، شما شاهد افزایش ورود مشتریان جدید به سایت خود خواهید بود که می توانید محصولتان را به انها بفروشید.

تعداد مشتریان جدید چقدر است؟
تعداد مشتریان ارتباط مستقیمی با بودجه بازاریابی شما دارد. هر چقدر بودجه افزایش یابد تعداد مشتریان نیز افزایش می یابد. کمترین تعداد مشتریان 2000 نفر است.
چه اطلاعاتی باید به ماهان ارائه شود؟

اطلاعات شامل لینک وب سایت و محصولات شما است. همچنین ارائه عکس های با کیفیت برای طراحی تبلیغات باید ارائه شود. در صورتی که برنامه بازاریابی یا اهداف فروش و پیام و شعار تبلیغاتی دارید آنها را در یک تیکت بارگذاری کنید.

زمان اجرای سرویس بازاریابی شتاب چقدر است؟

بعد از دریافت اطلاعات تنظیمات کمپین در طول یک هفته انجام می شود. و پس از آن کمپین تبلیغات کلیکی اجرا می شود. زمان پایان بستگی به میزان رقابت ،سطح تقاضا مشتریان،و بودجه شما دارد.

تبلیغات محصول در چه سایت هایی منتشر می شود؟

اهداف تبلیغ، بازاریابی محصول، بودجه، تعداد دفعات استفاده از سرویس بازاریابی شتاب،و سطح رقابت باعث انتخاب سایتهای تبلیغ کننده میشود. ما سعی می کنیم جذب مشتریان در سایت های مرتبط انجام شود. مثلا تبلیغات لنت ماشین یا محصولات مکانیکی در سایت های خودرویی انجام شود. یا تبلیغ موبایل در سایتهای حوزه الکترونیک و تکنولوژی انجام شود. اما برای دریافت نتایج بهتر و میزان رقابت و اهداف بازاریابی می تواند معیار انتخاب سایت ها تغییر کند.

ماهان قبل از اجرای کمپین مشاوره ارائه می کند؟

بله شما بعد از تهیه سرویس بازاریابی شتاب می توانید از مشاوره تیم ماهان استفاده کنید و برای جلب نتایج بیشتر کارشناس بازاریابی ماهان در کنار شما خواهند بود.