بازاریابی دیجیتال

تعرفه سرویس بازاریابی شتاب

با جذب مشتریان بیشتر،فروش خود را متحول کنید

زمانی که مخاطبان ورودی سایت شما بیشتر شود شما می توانید شاهد افزایش فروش و سود کسب و کارتان باشید. برای اینکار کافی است در جایی که مشتریان بالقوه شما حضور دارند یک کمپین تبلیغاتی قوی و خوب اجرا کنید. برای پیدا کردن مشتری بالقوه تنها کافی است سرویس بازاریابی شتاب را تهیه کنید. تعرفه سرویس بازاریابی شتاب مناسب بسیاری از شرکت های نوپا و متوسط است تا بتوانند با مدیریت بودجه بازاریابی خود به اهداف فروش خود دست پیدا کنند.مزیت سرویس شتاب کاهش زمان تصمیم گیری و کاهش اشتباهات احتمالی در انتخاب گزینه های بازاریابی است.

تعرفه سرویس بازاریابی شتاب

شما می توانید با انتخاب تعداد مشتری هزینه بازاریابی را مشخص کنید. در صورتی که بخواهید در زمان های خاص سریعتر تبلیغات شما نمایش داده شود از گرینه های زمانبندی استفاده کنید.
دو ستونه
عمودی
افقی

طرح شتاب

صورتحساب

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
روش پرداخت: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

پاسخ سوالات شما پیرامون سرویس بازاریابی شتاب ماهان

این سرویس مناسب افرادی است که نیروی متخصص در زمینه بازاریابی و طراحی کمپین تبلیغاتی ندارند و می خواهند با کاهش هزینه های اجرایی به بازاریابی محصولات خود بپردازند و با استفاده از تبلیغات کلیکی مشتریان محصولات خود را پیدا کنند.

سرویس بازاریابی شتاب ، بر اساس تبلیغات کلیکی انجام می شود. هزینه تبلیغات کلیکی بر اساس هزینه طراحی و اجرای کمپین محاسبه می شود. ماهان در طرح شتاب با کاهش هزینه پیکربندی و اجرای کمپین های تبلیغات کلیکی دستیابی به بازاریابی ارزان قیمت را فراهم کرده است. شما می توانید با توجه به بودجه خود تعداد مشتریان را مشخص کنید.

هزینه های اجرای تبلیغات کلیکی شامل طراحی بنر و عکس ،نوشتن کپشن تبلیغاتی و عناوین جذاب،تنظیم بودجه هر کمپین، زمانبندی و موقعیت یابی اجرای تبلیغات و ده ها مورد دیگر می شود. با توجه به اینکه هزینه های اجرا می تواند برای کسب و کارهای نوپا سنگین باشد ماهان سرویس بازاریابی شتاب را برای کاهش هزینه های شما ارائه کرده است.

ما از کیفیت سرویس بازاریابی شتاب خود مطمئن هستیم. و می توانیم در انتهای دوره زمانی بر اساس تعداد تعهد داده شده ، ورودی و مشتریان جدید به سایت شما معرفی کنیم.

نرخ کلیک بر روی تبلیغات ارتباط مستقیمی به ویژگی های محصولات شما بخصوص قیمت و کیفیت و حجم تولیدی و سطح رقابت در بازار دارد.در صورتی که تیک سرعت بازاریابی بر روی فوری تنظیم شود نتایج سریعتر دریافت می شود و طول دوره پیدا شدن مشتری کوتاه تر می شود.

پس از انتخاب تعداد مشتری و سرعت بازاریابی در این صفحه بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید، سپس پس از پر کردن اطلاعات کاربری خود به درگاه پرداخت هدایت می شوید و پس از پرداخت هزینه سرویس بازاریابی شتاب به سایت ماهان منتقل می شوید و بعد از ان کار شروع می شود

سپس هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد، ما پس از دریافت اطلاعات محصولات شما و جمع اوری اطلاعات مورد نیاز, اقدام به بازاریابی محصولات شما با ابزارهای مخصوص می کنیم و بر اساس دریافت پاسخ های مشتریان گزارش مبسوطی از بازاریابی محصولات شما  ارائه می کنیم.

کسب و کار شما دارای رقبای مختلفی است که آنها نیز برای جلب نظر مشتریان در حال بازاریابی هستند. بنابراین برای اینکه تبلیغ محصول شما در جایگاه های تبلیغاتی بیشتر دیده شود باید هزینه تبلیغ بیشتری پرداخت شود تا در رقابت برای دستیابی به مشتری پیروز شویم. این رقابت در رویدادهای به خصوصی مثل اعیاد و روزهای تولد و مناسبت ها مثل شب یلدا روز مادر عید نوروز روز پدر و … بسیار بالا می رود و هزینه تبلیغات افزایش پیدا میکند. برای پیروز شدن در رقابت باید هزینه هر کلیک افزایش یابد که می توانید گزینه های سرعت مختلف را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید

بله، تیم ماهان آماده است تا در ازای دریافت مبلغی مشخص، اقدام به تنظیم سیستم crm و ساخت ساختارهای دریافت اطلاعات،توضیح محصول و تولید محتوا و سئو کند.

در صورت نیاز می توانید به بخش فروش تیکت ارسال کنید تا هزینه ها بررسی و اعلام شود.

شما تنها کافی است سایت شرکتی یا فروشگاهی مناسبی داشته باشید و اطلاعات لازم برای شروع کمپین که در بالا گفته شد را ارائه کنید.