افزایش فروش و برند سازی جهانی

با طراحی سایت خلاقانه

طراحی سایت را به طور اصولی انجام دهید و در رتبه یک گوگل ظاهر شوید

امروزه کسب و کار های زیادی برای تقویت بازاریابی و فروش بیشتر یا افزایش بازدیدکننده اقدام به طراحی سایت می کنند. طراحی وب سایت برای موفقیت در کسب و کار و بازاریابی نیازمند تجربه و مهارت لازم است. طراحی سایت با رعایت اصول بازاریابی ،گرافیک قوی و سئو مناسب ، تضمین کننده رشد و توسعه هر کسب و کاری است. برای دستیابی به نتایج فوق العاده، یک وب سایت کارامد طراحی کنید. یک سایت می تواند ویترینی از توانایی ها و اهداف شما در عرصه تجارت باشد.

با کد تخفیف Giftsite این سرویس را در اولین خریدتان با تخفیف 150,000 تومان ارزان‌تر بخرید!

وب سایت واکنش گرا

با رشد تکنولوژی امروزه بیش از 50 درصد از کاربران برای دسترسی سریع به سایت مورد نظرشان از موبایل و تبلت استفاده می کنند.موتورهای جستجو نیز به سایت های واکنشگرا یا رسپانسیو امتیاز بیشتری می دهند. زیرا سایت رسپانسیو باعث افزایش لید و تبدیل کاربر به مشتری می شود. ماهان با طراحی سایت رسپانسیو به شما کمک می کند تجربه موفقی را برای کاربران خود فراهم نمایید و راه توسعه کسب و کار خود را کوتاه تر و کم هزینه کنید.

ویژگی های طراحی سایت برای کسب و کارها
U62n6titled-1

پشتیبانی رایگان

در تمام روزهای هفته می توانید از پشتیبانی تیم ماهان استفاده کنید و وب سایت خود را بروز نمایید.

Untitled-21

هماهنگ با گوشی و تبلت

بیش از نصف کاربران اینترنت، با موبایل به آن وصل می‌شوند. به کمک ماهان، شما برای میزبانی از تمام آنها آماده خواهید بود.

search-80x80

کسب رتبه در گوگل

روزانه بیش از 20 میلیارد جستجوی مختلف در گوگل انجام می‌شود. پس آماده بودن سایت شما برای کسب رتبه گوگل، حتماً خبر بسیار خوبی است.

start-up-80x80

سرعت فوق‌العاده

یکی از مهمترین مولفه های کاربران برای بازدید از وب سایت ها سرعت بارگذاری ان است. با خدمات طراحی سایت ماهان ، وب سایت شما ظرف چند ثانیه برای تمام آنها بارگذاری خواهد شد.

سئو سایت و بهینه سازی شده

روزانه بیش از 20 میلیارد جستجوی مختلف در گوگل انجام می‌شود. پس آماده بودن سایت شما برای کسب رتبه گوگل، امتیاز ویژه ای محسوب می شود. ماهان با در نظر گرفتن الزامات موتور های جستجو تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما را انجام می دهد تا بتوانید به راحتی رتبه های بالای گوگل را کسب کنید.

فروش و برندسازی

درست است که بسیاری از شرکت ها با مشکل فروش و دیده نشدن روبرو هستند. اما مدیران جسور شرکت ها با آگاهی از قدرت طراحی وب سایت و شبکه های اجتماعی توانسته اند فروش شرکت خود را متحول کنند. باور کنید یا نه ، طراحی وب می تواند تأثیر قدرتمندی بر خریداران و گزینه های آنها داشته باشد. مطالعات نشان می دهد که ارزیابی محصول حدود 90 ثانیه طول می کشد. اما کاربران این زمان را به 8 ثانیه رسانده اند. اگر شما هم به دنبال افزایش فروش و معرفی محصول و برند خود به کاربران سراسر دنیا هستید می توانید طراحی وب سایت خود را به ماهان بسپارید و فروش خود را متحول کنید.

طراحی خلاقانه

یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری استفاده از طراحی وب سایتی با گرافیک زیبا و منحصربفرد است. بسیاری از کاربران در نگاه اول به زیبایی سایت شما توجه می کنند .یک طراحی زیبا انگیزه بیشتری به کاربران برای گشتن در سایت شما می دهد. بر مبنای نظرسنجی روز دنیا از کاربران، آنها 75 درصد از اعتبار هر شرکت را بر اساس طراحی و زیبایی ان سایت قضاوت می کنند. ماهان با طراحی خلاقانه و استفاده از عناصر بصری زیبا میزان لید و ارتباط کاربر با سایت شرکت شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر