بازاریابی دیجیتال

سرویس طراحی سایت خلاقانه

طراحی سایت را به طور اصولی انجام دهید و در رتبه یک گوگل ظاهر شوید

امروزه کسب و کار های زیادی برای تقویت بازاریابی و فروش بیشتر یا افزایش بازدیدکننده اقدام به طراحی سایت می کنند. طراحی وب سایت برای موفقیت در کسب و کار و بازاریابی نیازمند تجربه و مهارت لازم است. طراحی سایت با رعایت اصول بازاریابی ،گرافیک قوی و سئو مناسب ، تضمین کننده رشد و توسعه هر کسب و کاری است. برای دستیابی به نتایج فوق العاده، یک وب سایت کارامد طراحی کنید. یک سایت می تواند ویترینی از توانایی ها و اهداف شما در عرصه تجارت باشد. با سرویس طراحی سایت ماهان به اهداف خود دست پیدا کنید.

سرویس طراحی سایت
چرا سرویس طراحی سایت ماهان

طراحی زیبا و کارآمد

یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری استفاده از طراحی وب سایتی با گرافیک زیبا و منحصربفرد است. بسیاری از کاربران در نگاه اول به زیبایی سایت شما توجه می کنند .یک طراحی زیبا انگیزه بیشتری به کاربران برای گشتن در سایت شما می دهد. بر مبنای نظرسنجی روز دنیا از کاربران، آنها 75 درصد از اعتبار هر شرکت را بر اساس طراحی و زیبایی ان سایت قضاوت می کنند. سرویس طراحی سایت ماهان با طراحی خلاقانه و استفاده از عناصر بصری زیبا میزان لید و ارتباط کاربر با سایت شرکت شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

تعرفه طراحی سایت
مزایای سرویس طراحی سایت ماهان

سرویس طراحی سایت چگونه به من کمک می کند؟

کسب رتبه در گوگل
  • پشتیبانی رایگان 6 ماهه
  • سرعت بالا در لود صفحه
  • باعث بهتر دیدن شدن برند شما می شود
  • بهینه شده برای موتور های جستجو و افزایش رنک
  • جذابیت تصویری باعث افزایش اعتماد مشتریان می شود
  • واکنشگرا و در تمام دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شود.
مراحل کار

نحوه سفارش سرویس طراحی سایت ماهان

سوالات متداول

پاسخ برخی سوالات کاربران

طراحی سایت چقدر زمان خواهد برد؟

طراحی سایت معمولا بسته به میزان کار طراحی بین 15 روز تا 2 ماه زمان می برد. اما این موضوع کاملا در اختیار شماست شما می توانید با انتخاب گزینه در هنگام خرید زمان دریافت سایت را به 4 روز برسانید.

ایا سایت بر روی هاست ما طراحی می شود؟

بله محدودیتی وجود ندارد

در صورت نیاز به امکانات بیشتر چکار باید انجام دهیم؟

کافی است درخواست خود را از طریق تیکت برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ماهان تخمین قیمت  و زمان مورد نیاز برای امکانات بیشتر را برای شما محاسبه و ارسال کنند.

تولید محتوا صفحات و محصولات توسط ما انجام می شود؟

بله اطلاعات باید توسط مشتری ارائه شود. اگر در نوشتن محتوا مشکل دارید می توانید از سرویس تولید محتوا استفاده بفرمایید تا محتوا توسط کارشناسان تولید محتوا انجام گیرد.

بعد از ساخت سایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

مهمترین هدف ماهان حمایت از کسب و کار های نوپا و کاهش نگرانی ها و پیچیدگی های کسب و کار است. شما می توانید با تهیه سرویس پشتیبانی سایت زمان مورد نیاز برای   پشتیبانی سایتتان را مشخص کنید.

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر در رابطه با سرویس نیاز به مشاوره دارید کافی است از طریق ارسال تیکت مشکلات خود را با کارشناس ماهان در میان بگذارید .