هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

طراحی وب سایت و فروشگاه خلاقانه

امکانات و تعرفه طراحی سایت ماهان

ماهان با ارائه امکانات پیشرفته و افزایش رنک سئو و سرعت وب سایت شما دسترسی مخاطبان به خدمات/ محصولات شما را تسهیل می کند. ماهان با در نظر گرفتن اولویت های تجاری مخاطبان بین المللی و داخلی بهترین و مناسب ترین پکیج های طراحی سایت را با قیمتی استثنایی ارائه کرده است.

ویژگی های بسته پایه در طراحی سایت

با 6 ماه پشتیبانی رایگان وب سایت

امکانات و تعرفه طراحی سایت ماهان

تمامی سایت ها بر اساس cms قدرتمند وردپرس طراحی و ساخته می شود. تفاوت های بسته بر اساس امکانات و اهداف ان تعریف می شود.

وب سایت تک صفحه ای برای شرکت هایی است که اغلب محصول متنوعی ندارند و برنامه ای برای تولید محتوا در سایت خود ندارندو تنها مایل به استفاده از یک سایت تک زبانه هستند

سایت شرکتی برای شرکت هایی مناسب است که به دنبال تولید محتوا و فعالیت بر اساس چند زبان هستند و برنامه های توسعه دیجیتال دارند.

طراحی سایت فروشگاهی متناسب شرکت هایی است که تمایل دارند فروش خرده و عمده خود را در داخل و خارج ایران شروع کنند .

شما می توانید با توجه به جزئیات هر بسته در جدول بالا مزیت های هر بسته را مشاهده بفرمایید

مهمترین هدف ماهان حمایت از کسب و کار های نوپا و کاهش نگرانی ها و پیچیدگی های کسب و کار است. ما تا 6 ماه از شما پشتیبانی خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط ماهان معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

تولید محتوا سایت بر عهده صاحب سایت ( کارفرما) است . اما ماهان برای حمایت از کسب و کار ها کمک هایی در زمینه بهینه سازی ارائه می دهد. اما تولید و ترجمه محتوا به زبان مورد نظر بر عهده صاحب سایت کارفرما است.

در صورتی که ایده خاصی مد نظر شماست یا به دنبال ایجاد ویژگی جدیدی در سایت خود هستید می توانید ان را در بخش پروژه خود در میان بگذارید تا کارشناسان ارزیابی و تخمین های مورد نیاز را انجام دهند. و پس از تایید شما اقدام به تهیه ان نمایند