مشاوره تجاری
برای بازاریابی و صادرات از کجا شروع کنم ؟
برای شروع در حوزه صادرات و فروش داخلی سوالات مختلفی در ذهن ما شکل می گیرد. و مهمترین و اولین سوال این است که از کجا شروع کنیم؟

پاسخ به این سوال به شرایط هر فردی می تواند متفاوت باشد به همین دلیل یکی از بهترین کارها مشاوره گرفتن از کارشناس صادرات یا کارشناس بازاریابی است. کارشناسان ما با دریافت اطلاعات شما و بررسی آن به شما بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت را پیشنهاد می کنند.

اما به طور پیش فرض مسیر آغاز کار صادرات با ماهان به شکل زیر  ترسیم می شود.

01.

کشف قیمت

اولین گام برای هر فردی محاسبه قیمت کالای خود در بازار است . محاسبه دقیق سود صادرات محصول به شما نشان خواهد داد ایا این کار به صرفه است یا خیر.

02.

ارزیابی بازار

اگر نمی دانید محصول خود را به کدام کشور صادرات کنید می بایست از ارزیابی سریع بازار استفاده کنیم. مقصد بسیاری از کالاهای ایرانی مشخص است اما اگر  محصول شما آنچنان شناخته نیست یا به دنبال پیدا کردن یک کشور متفاوت دیگری هستید این سرویس به شما کمک خواهد کرد.

03.

پیدا کردن مشتری

بزرگترین مشکل کسب و کارها پیدا کردن مشتری است . روش های زیادی در بازار وجود دارد که می تواند به شما در پیدا کردن یک سفارش کمک کند. اما پیشنهاد ما استفاده از 4 گام سریع صادرات است.

افزایش فروش

بازاریابی داخلی

اگر به دنبال فروش سریع در بازار داخلی هستید از طرح شتاب استفاده کنید
01.

طرح شتاب

برای افزایش فروش در بازار داخلی خود می توانید از سرویس شتاب ماهان استفاده کنید ما در این روش مشتریان بالقوه شما را که در سطح اینترنت وجود دارند را پیدا می کنیم و به سمت شما هدایت می کنیم. همچنین با این سرویس می توانید طول عمر مشتری خود را به طور چشم گیری افزایش دهید تنها نیاز است که بعد از یک مرحله استفاده  از این سرویس مجددا سرویس را با انتخاب طرح ریتارگتینگ انتخاب و تهیه کنید.

مهم ترین سوالات متداول در رابطه با شروع کار

اگر به دنبال دریافت یک تصویر کلی از نحوه صادرات هستید می توانید مقاله مراحل صادرات را مطالعه بفرمایید . اما اولین اقدام شما بعد از مشخص کردن محصول اماده سازی بستر صادراتی و انتخاب شیوه بازاریابی است . سپس بر اساس وضعیت کسب و کارتان باید یکی از روش های بازاریابی را برای محصولات خود اجرا کنید. بهترین اقدام دریافت راهنمایی از کارشناس صادرات است.

به دلیل تحولاتی نظیر افزایش قیمت ارز ، افزایش تورم و شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کار ها با بحران فروش روبرو هستند. در چنین شرایطی بسیاری از صاحبان کسب و کارها به دنبال راهی برای برون رفت از این مشکلات هستند در چنین شرایطی ماهان سرویس طرح شتاب را پیشنهاد می کند. با این سرویس به طور چشم گیری فروش خود را افزایش دهید.

شرایط و میزان سود در بازار هر کشور متفاوت است . ابتدا مقصد صادراتی حصول خود را پیدا کنید سپس نسبت به انتخاب کشور تصمیم گیری کنید. اگر نیاز به یک کشور جدید دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری دارید از سرویس ارزیابی سریع بازار استفاده کنید.

برای تهیه لیست خریداران خارجی بر روی دکمه زیر کلیک کنید. به یاد داشته باشید اطلاعات واردکنندگان بسیار ارزشمند تر است چرا که حجم خرید این گروه بسیار بالاتر از خریداران است. و شانس موفقیت شما به تناسب بسیار بالاتر است.

شرایط و قوانین بسته بندی و مجوزات و گواهی ها و تعرفه های هر محصول در هر کشور متفاوت است که می تواند در هزینه بازاریابی و حمل و نقل موثر باشند به همین دلیل می توانید از لینک زیر برای دریافت اطلاعات فوق اقدام کنید

ما در بخش سرویس ارزیابی بازار پس از اینکه شما سرویس مورد نظر خود را تهیه کردید اطلاعات مورد نیاز در کشور هدف را جمع اوری و در قالب گزارش به شما ارائه می کنیم. تنها کافی است سرویس مورد نظر را خرید کنید و اطلاعات مورد نیازتان را از ما بخواهید تا تیم تحقیقات ارزیابی ماهان اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار دهد

ماهان به دلیل توانایی و تجربه بالای خود خدمات متنوعی را بر اساس نیاز شرکت های مختلف ارائه کرده است شما می توانید از صفحه خدمات ماهان انواع این سرویس ها  را مشاهده بفرمایید.

ماهان در حوزه بازاریابی داخلی و خارجی و تنظیم و اجرای کمپین های بازاریابی فعال است و به شرکت ها کمک می کند با انتخاب ابزارهای بازاریابی و اجرای درست انها شرایط کسب و کار و فروش خود را چه در بازار داخلی و چه خارجی بهبود دهند.

اگر به دنبال مشتری آماده هستید بهتر است به سایت bulkdealclub.com  مراجعه کنید و با تهیه عضویت در این سایت به سفارشات آن دست پیدا کنید. قیمت خود را برای خریداران ارسال کنید و معاملات خود را از ان طریق ادامه دهید.

قیمت گذاری مناسب کالا باعث افزایش سود و جذب مشتری می شود اما در صورتی قیمت مناسبی برای محصول ارائه نکنید احتمالا مشتریان و فرصت های تجاری را از دست می دهید چرا که بازار بسیار رقابتی است و خریداران به دنبال دریافت محصولی با قیمت مناسب هستند برای دریافت قیمت یک محصول می توانید از سرویس کشف قیمت ماهان استفاده کنید تا ماهان قیمت محصول شما را استعلام و به شما اعلام کند.

طراحی سایت صنعتی برای صادرات یکی از بستر های مهم بازاریابی و پیدا کردن مشتری است. بنابراین اگر سایت به خوبی طراحی شود و پارامترهای صنعتی را رعایت کند در جذب مشتری و افزایش ورودی تاثیر بسزایی دارد. ماهان می تواند برای هر کسب و کاری طراحی سایت را انجام دهد. در صورتی که سایت شما اماده است اما نیاز به بازسازی داشته باشد بر اساس نظر کارشناس صادرات ماهان می تواند اقدام به بازسازی سایت کند که باعث کاهش هزینه های جاری نیز می شود.

ابتدا باید بستر بازاریابی شما اماده باشد اگر بستر شما دیجیتال است باید سایت و شبکه اجتماعی خود را اماده و فعال کنید . هر چه تعداد کلمات کلیدی و محتوا بیشتر باشد می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید . که باعث کاهش هزینه های کمپین تبلیغاتی شما می شود. بنابراین باید اقدام به تولید محتوا سایت و تولید محتوا اینستاگرام کنید. اگر نمی دانید چه تعداد باید تولید محتوا کنید کافی است از کارشناس صادرات یا بازاریابی راهنمایی بخواهید. در نهایت می توانید با استفاده از طرح های صادراتی و بسته های بازاریابی کمپین های تبلیغاتی قدرتمندی را اجرا کنید . برای انتخاب مناسبترین روش از کارشناس صادرات یا بازاریابی خود راهنمایی دریافت کنید.

برخی از افراد که تعداد ان هم کم نیستند سرمایه ای برای شروع صادرات و تجارت دارند اما نمی دانند که باید از کجا شروع کنند و چه محصول و روش بازاریابی را انتخاب کنند. این دسته از افراد اگر می خواهند سرمایه خود را به درستی در تجارت وارد کنند پیشنهاد می شود با استفاده از کارشناس صادرات برای کسب درامد دلاری و برای تجارت داخلی از کارشناس بازاریابی راهنمایی و کمک بگیرند تا با بررسی شرایط انها بهترین گزینه ارائه شود تا مزایا بیشتر و ریسک کمتری را داشته باشند.

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.