شرایط همکاری ماهان

هر شخص و کسب و کاری به دنبال همکاری و استفاده از خدمات مجموعه ماهان برای بازاریابی یا صادارت محصولات مورد نظر خود است. ماهان با درک سلایق مختلف و داشتن تجربه و شناخت از فرایند های تجاری روش های مختلفی را برای صاحبان کسب و کار ها فراهم کرده است. شما می توانید با مطالعه هر کدام از شرایط همکاری ماهان بهترین شیوه متناسب با وضعیت خود را انتخاب کنید.

شرایط همکاری ماهان روش های متنوعی دارد که ما انها را در 2 بخش کلی تقسیم بندی کرده ایم که شرکت ها می توانند بعد از آماده سازی بستر های بازاریابی خود از روش های ماهان استفاده کنند روش اول استفاده از طرح های بازاریابی است و روش دوم استفاده از همکاری بر مبنای کمیسیون است.

مزیت روش طرح های بازاریابی

بسیاری از تجار و کسب و کارهایی که سابقه صادرات و فروش خارجی داشتند از این موضوع شکایت دارند که پس از مدتی واسطه ها دیگر از انها خریدی نمی کنند و انها نیز کاملا به ان واسطه ها وابسته بودند و نمی دانند و نمی توانند با خریدار اصلی ارتباط برقرار کنند و این موضوع باعث شده است فروش انها دچار مشکل شود و برخی نیز از حاشیه سود کم بازار صادراتی و فروش با قیمت کم روبرو هستند و برند انها بدلیل وابستگی به واسطه در بازار خارجی مطرح و معروف نشده به همین دلیل خریدار اصلی انها را نمی شناسد و ارتباطی ندارد به همین دلیل بهترین روش برای این کسب و کار ها استفاده از طرح های بازاریابی است.

شرایط همکاری ماهان بصورت بازاریابی صادراتی

در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها از مزیت حضور در شبکه های اجتماعی اگاه هستند و می دانند حضور فعال در این شبکه ها می تواند به برند سازی و افزایش مشارکت مشتریان و در نهایت افزایش فروش منجر شود. اما دقیقا نمی دانند در کدام شبکه فعالیت کنند و چطور بازاریابی و برند سازی کنند. ماهان برای کمک به کسب و کار ها طرح بازاریابی فالکون را با هدف توسعه برند سازی و معرفی محصول به مشتریان خارجی با استفاده از ایجاد کمپین های تبلیغاتی ارائه کرده است. شما می توانید با تکیه بر توانمندی ماهان ، برندسازی و بازاریابی خود را در شبکه های اجتماعی با قدرت شروع کنید.

اگر در نمایشگاه خارجی شرکت کنید یا یک مغازه در راسته اصلی خیابان داشته باشید می دانید تا حضور مخاطب نباشد شما هم فروشی نخواهید داشت . به همین دلیل شما نیاز دارید بیشتر دیده شوید و مشتریان بیشتری به شما سربزنند تا بتوانید فروش بهتری داشته باشید. هر چقدر مخاطبان شما از جامعه هدفتان باشند میزان نرخ تبدیل کاربر به مشتری نهایی بیشتر است. ماهان با استفاده از ظرفیت و تجربه های خود در تنظیم کمپین های بازاریابی 12 مرحله ای به شما کمک می کند مخاطبان هدف یعنی همان واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی را به سمت سایت خود جذب کنید تا نرخ تبدیل و ترغیب را افزایش یابد.

حتما تبلیغات مسواک اورابراش را دیده اید اگر نمی دانید باید به اطلاع شما برسانم شخصی به نام دکتر رابرت توانست با تهیه یک فیلم تنها 500 دلاری و معرفی محصول خود در یوتیوب بیش از 8000 فروشگاه را در 9 کشور جهان برای خرید محصول خود جذب کند حالا حساب کنید شما چقدر می توانید محصول خود را با استفاده از شبکه های ویدیویی برندسازی کنید و فروش خود را افزایش دهید.

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.

مزیت روش های کمیسیون صادراتی

برخی از شرکت ها و تجار به دلیل ریسک گریز بودن یا عدم توانایی تامین بودجه به دنبال همکاری با شرکت های بازاریابی برای محصول خود هستند. اما به دلیل هزینه های بالای بازاریابی و شرایط اقتصادی بازار هیچ شرکتی حاضر به همکاری با این قبیل کسب و کار ها نیست. ماهان با توجه به مشکلات پیش روی بنگاه ها و تجار ایرانی دو روش کمیسیونی را برای شرکت های ایرانی فراهم کرده است .

شرایط همکاری ماهان بصورت کمیسیونی

اگر شما توانایی تامین تمام هزینه های بازاریابی را ندارید می توانید بخشی از هزینه های بازاریابی را پرداخت کنید و مابقی هزینه بازاریابی را بصورت کمیسیون پس از انجام تعهدات ماهان پرداخت نمایید. در این روش شما به اطلاعات تاجر دست پیدا می کنید و می توانید بخشی از بودجه خود را برای تولید یا تامین پیش خود نگه دارید.

با توجه به بحران های اقتصادی , ماهان برای حمایت از کسب و کار ها و کاهش زمان دستیابی به مشتری خارجی, به انها درامر صادرات محصولات کمک می کند. به این شکل که کسب و کار ها تنها صرفا هزینه عضویت در باشگاه اعضا ویژه را پرداخت می کنند و هزینه بازاریابی را بصورت کمیسیونی پرداخت می کنند. در این سرویس ماهان سفارشات دریافتی از بازار را برای کلیه اعضاء در اتاق سفارشات ثبت می کند و اعضایی که قادر به تامین آن سفارش هستند می توانند قیمت خود را ارسال کنند تا به خریداران اعلام شود. پس از توافق با خریدار کلیه فرآیند ها توسط ماهان صورت می گیرد و مبلغ فروش پس از کسر کمیسیون به تامین کننده پرداخت می شود. مزیت بزرگ این روش این است که شما دیگر نیاز به پرداخت هزینه های بازاریابی کلان ندارید و تنها میزان کمیسیون بیشتری را نسبت به عرف بازار پرداخت می کنید

مشاوره تخصصی

اگر در انتخاب روش های بازاریابی نیاز به یک متخصص دارید از کارشناس صادرات ماهان راهنمایی دریافت کنید.