یک تیم تخصصی بازاریابی برای فروش

چگونه بازاریابی کنیم تا مشتری پیدا کنیم؟

با کمک تجربه کارشناس بازاریابی فروش کسب و کار خود را افزایش دهید.

با کارشناس بازاریابی ماهان ارتباطات را بسازید قرارداد ها را امضا کنید و مشتریان وفادر بدست بیاورید. بسیاری از کسب و کار در انتخاب ابزار مناسب بازاریابی و پیدا کردن مشتری دچار مشکل هستند. بدلیل عدم تجربه و شناخت بازار هزینه و زمان زیادی صرف می کنند اما موفقیت چشم گیری بدست نمی اورند. کارشناس بازاریابی ماهان می تواند با تکیه بر تجربه خود در بازار مشاوره و راهنمایی لازم برای شروع بازاریابی و فروش را به شما ارائه دهد. در 4 سال گذشته سرویس کارشناس صادرات 63.7 درصد هزینه های بازاریابی کسب و کارها را کاهش داده است.

با کد تخفیف GiftExpert این سرویس را در اولین خریدتان با 2۰٪ تخفیف یعنی تا 160,000 تومان ارزان‌تر بخرید!
چرا کارشناس بازاریابی

خلق یک استراتژی بازاریابی موفق

بر چالش های بازاریابی غلبه کنید و فروش کسب و کار خود را متحول کنید.

ماهان یک شتاب دهنده بازاریابی و فروش است که به کسب و کارها کمک می کند بر چالش های بازاریابی و فروش محصولات در بازار غلبه کنند. مهم نیست این چالش ها چقدر سخت یا بزرگ باشند. خدمت کارشناس بازاریابی ماهان به شما راهنمایی و ابزار های لازم برای موفقیت در بازاریابی را معرفی می کند. در اینجا شما می توانید با استفاده از کارشناس بازاریابی ماهان به اهداف تجاری خود دست پیدا کنید.

مزایای سرویس کارشناس بازاریابی ماهان

international business

توسعه فروش

تجربه و داشتن دانش تخصصی در امر بازاریابی و فروش باعث افزایش راندمان و کارایی سیستم مدیریت بازاریابی شما می شود و فروش را توسعه می دهد. آن را به کار بگیرید.

analtic

مدیریت گزارشات و پیام ها

کارشناس گزارشات و پیام ها را از تمام جهات مورد ارزیابی قرار می دهد و تصمیماتی که برای کسب و کار شما نتایج مطلوب را دارد در اختیارتان قرار می دهد.

start-up-80x80

تسریع در بازاریابی

کارشناسان به شما کمک می کنند زمان تصمیم گیری را سرعت ببخشید تا گام های استوار بردارید. همچنین شما قادر خواهید بود زمان دستیابی به نتایج را کوتاه کنید.

delegating tasks

کاهش نیروی انسانی

برون سپاری مدیریت بازاریابی به کارشناسان متخصص و مجرب در کاهش بودجه بازاریابی ، غلبه بر چالشهای استخدام بیمه مالیات و ارزیابی و مدیریت نیروها و غیره کمک می کند.

چرا کارشناس بازاریابی ماهان

تجربه ها را بکاربگیرید

برای رسیدن به اهداف باید هوشمندانه برنامه ریزی کنید و با دقت استراتژی را اجرا کنید
3.

ارزیابی بازار و محصول

گزارش ها و تحقیقات نیاز به تحلیل دارند شما نیاز دارید به درستی هدف گذاری کنید و kpi ها و استراتژی های خود را مشخص کنید . کارشناس به شما کمک می کند تا برنامه ریزی و تحلیل به درستی انجام گیرند.

4.

دستیابی به موفقیت

برای رسیدن به موفقیت نیاز است که برخورد مشتریان و مخاطبان خود را به درستی تحلیل کنید روش های ترغیب آنها را پیدا کنید و نسبت به اصلاح کسب و کار اقدام کنید تا موفق شوید. کارشناس به شما کمک می کند تا تمام جوانب را به درستی مشاهده کنید.

2png
1.

رهبری در رقابت

انتخاب ابزارهای مناسب و موثر بازاریابی که با شرایط کسب و کار شما بهینه و اجرا شده باشد جایگاه شما را در رقابت با رقبایتان ارتقاء می دهد.و سهم شما را در بازار به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

2.

کاهش زمان تصمیم گیری

شما می توانید زمان تصمیم گیری برای انتخاب بهترین راهکارهای بازاریابی ، درک بازخوردها و تحلیل رفتار مشتریان و مدیریت زمان اجرای استراتژی بازاریابی را با کارشناس بازاریابی ماهان بهبود دهید.

کارشناس چه راهکار هایی ارائه می دهد؟

ویژگی های کارشناس بازاریابی

اگر شما هم سوالات مشابه زیر را دارید می توانید از کمک و راهنمایی کارشناس بازاریابی استفاده کنید و بر چالش خود غلبه کنید.
سرویس کارشناس بازاریابی ماهان چگونه کار می کند؟

4 گام تا رسیدن به مقصد

ما در 4 گام و در طول 1 ماه به شما راهنمایی و مشاوره می دهیم تا بهترین اقدامات بازاریابی را انجام دهید و آن را ارزیابی کنید..
2

بارگذاری اطلاعات

پس از ورود به پنل ماهان اطلاعات کسب و کار و محصول خود را بارگذاری کنید و سوالات خود را از کارشناس بازاریابی بپرسید

1

ثبت نام

ابتدا از طریق دکمه زیر وارد صفحه تعرفه ها شوید و بر اساس نیاز خود به متخصص یک بسته کارشناس بازاریابی را انتخاب و خرید کنید.

4

اجرا و تحلیل گزارش

راهکارهای ارائه شده توسط کارشناس بازاریابی ماهان را به کار بگیرید و موفقیت را از نزدیک لمس کنید.

3

دریافت مشاوره و راهنمایی

کسب و کارتان مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و اقداماتی که به کسب و کار شما کمک می کند تا توسعه یابد معرفی می شود.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر