یک تیم تخصصی بازاریابی برای فروش

چگونه بازاریابی کنیم تا مشتری پیدا کنیم؟

فروش بیشتر را با خدمت کارشناس بازاریابی ماهان شروع کنید

با استفاده از خدمت کارشناس بازاریابی ماهان می توانید با پرداخت آبونمان ماهانه, یک کارشناس را با کمترین هزینه برای مدیریت فرایند بازاریابی محصولات خود بکار بگیرید.

با کد تخفیف GiftExpert این سرویس را در اولین خریدتان با 2۰٪ تخفیف یعنی تا 160,000 تومان ارزان‌تر بخرید!
انواع بسته های کارشناس بازاریابی

ویژگی هر یک از بسته ها را مطالعه کنید و بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

799
هزار تومان

پیشرفته

هشت ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب شرکت ها

399
هزار تومان

اقتصادی

سه ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب استارت آپ

199
هزار تومان

پایه

یک ساعت کار

ارزیابی اطلاعات محصول


معرفی مناسب ترین روشهای بازاریابی


پشتیبانی از 9 تا 17


پاسخ دهی در پنل ماهان


مناسب افراد حقیقی

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمت کارشناس بازاریابی ماهان

اگر شما قصد دارید وارد حوزه بازاریابی و فروش شوید مهمترین نگرانی شما عدم شناخت روابط در بازار و چگونگی اجرای فرایند های بازاریابی است. بسیاری از شرکت ها یا افراد که تمایل دارند بازار محصول خود را گسترده تر کنند نمی دانند چگونه از منابع خود به نحو احسن استفاده کنند و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنند. دستیابی به موفقیت بدون شناخت و درک بازار امکان پذیر نیست. شناخت شیوه های موثر بازاریابی نکات قانونی روش هاس جدید بازاریابی ایجاد انگیزش در مشتری و اجرای کمپین های تبلیغاتی و از همه مهمتر چگونگی طی کردن این مسیر بسیار مهم است.

شما می توانید بدون صرف میلیون ها تومان برای دستمزد و جذب نیروی متخصص بازاریابی محصول خود را مدیریت کنید.

هنگامی که شما قصد بازاریابی کالا یا خدمات خود را دارید سوالاتی زیادی در ذهن شما نقش می بندد. مهمترین سوالی که از خودتان می پرسید از کجا شروع کنم و چه کارهایی باید انجام بدهم تا فروش کالای من انجام شود. کارشناس بازاریابی به فرایند آماده سازی کسب و کار شما کمک می کند. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید و از خود می پرسید چگونه می توانم کار بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی کالای خودم را با کمترین هزینه انجام دهم؟ پاسخ شما سیستم کارشناس بازاریابی ماهان است.

استفاده از کارشناس بازاریابی ماهان و تخصیص کارشناسان ماهان هزینه های بازاریابی و تبلیغات محصولات شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد .

توجه: مسئولیت کارشناس صادرات ماهان راهنمایی برای اماده سازی و انتخاب ابزارهای مناسب بازاریابی و کمک به بررسی و تحلیل بازخوردها است و مسئولیتی در زمینه انجام بازاریابی ندارد.

برای استفاده از کارشناسان بازاریابی ماهان، تنها چیزی که لازم دارید خرید بسته مورد نظر خودتان است . ما نیازهای شما را برای بهترین روش مدیریت فرایند بازاریابی را بصورت بسته های کوچک تهیه کرده ایم. شما می توانید بسته به نیاز و شرایط کسب و کارتان گزینه مناسب را انتخاب و تهیه کنید.

ما در این خدمت همگام با شما و مرحله به مرحله فرایند هایی که باید برای بازاریابی انجام شود را اجرا می کنیم. در این خدمت کارشناسان ما بر اساس زمانبندی بسته ها بر روی پروژه بازاریابی شما کار خواهند کرد. کارشناسان بر اساس نتایج هر کدام از خدمات مختلفی که تهیه کرده اید راه های مناسب برای دستیابی شما به موفقیت را ارائه می دهند.

هزینه تخصیص کارشناس برای مدیریت بازاریابی کالای شما به دو بخش تقسیم می شود.

1 هزینه ماهیانه تخصیص کارشناس

2 هزینه مربوط به خدمات مورد نیاز بازاریابی برای پروژه شما

اعتبار بسته های کارشناس بازاریابی ماهان بصورت ماهیانه است.

و در هر ماه بسته به نوع طرح خریداری شده دارای یک ساعت کار مشخص است

بطور مثال اگر شما بسته طرح پایه را تهیه نمایید می توانید تا حداکثر ده ساعت از خدمات کارشناسان بازاریابی در طول یک ماه استفاده نمایید

در صورتی که میزان اعتبار شما زودتر از یک ماه پایان یابد شما می بایست مجددا اقدام به تهیه یک بسته دیگر نمایید و در صورتی که در پایان ماه زمان باقی مانده از طرح داشته باشید در ابتدای ماه صفر خواهد شد و تنها ساعت کار در همان ماه معتبر است.و به ماه های بعدی منتقل نمی شود.

نظرات مشتریان ماهان

برخی از نظرات مشتریان ماهان را گردآوری کرده ایم.

مورد اعتماد برند های معتبر