با قیمت گذاری مناسب ، موفقیت را لمس کنید
کشف قیمت یک امر تحقیقی است. ما در این بخش تعرفه کشف قیمت را برای محصولات ارائه کرده ایم شما می توانید با کشف قیمت محصول خود با هزینه بسیار کم سود اینده خود را همین حالا بیشتر کنید. قیمت گذاری مناسب مشتریان بیشتری برای شما به همراه می اورد.

انواع بسته های کشف قیمت

ویژگی هر یک از بسته ها را مطالعه کنید و بسته مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

بسته پایه

قیمت فوب بازار


ارسال گزارش


بدون محدودیت


مناسب افراد حقیقی


99 هزار تومان

بسته استاندارد

اعلام لیست قیمت رقبا


ارسال گزارش


بدون محدودیت


مناسب شرکت ها


359 هزار تومان

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمت کشف قیمت ماهان

هر کسب و کاری با داشتن قیمت محصول خود و قیمت گذاری مناسب می تواند به مشتریان خود پیشنهادات بهتری بدهد و سود خود را مشخص کند. و در صورتی که قیمت بازار کشوری برای صادرات یا فروش داخلی مناسب نباشد می تواند از پرداخت هزینه بازاریابی صرفنظر کند. بنابراین کشف قیمت برای هر شرکتی یک اقدام اولیه و ضروری است.

برای اینکه بدانید سایر تجار ایرانی محصول هم رده شما را با چه قیمتی صادر کرده اند می توانید از بسته پایه استفاده بفرمایید.

اما اگر بدنبال قیمت محصول رقبای خارجی خود هستید و می خواهید قیمت جهانی سایر تامین کنندگان خارجی محصول هم رده خود را پیدا کنید از بسته استاندارد استفاده بفرمایید.

ما در تعرفه های کشف قیمت به شما کمک می کنیم با کمترین هزینه قیمت محصول خود را بدست اورید

هنگامی که شما قصد صادرات کالا یا خدمات خود را دارید به دنبال پاسخ این سوال هستید ایا صادرات محصول برای کسب و کار من سود دارد یا خیر. در صورتی که شما قیمت محصول خود را در بازار کشور هدفتان را داشته باشید می توانید به این سوال پاسخ دهید . در این خدمت ما به شما کمک می کنیم قیمت صادراتی محصول و قیمت رقبای بازار هدف خود را پیدا کنید.

استفاده از کشف قیمت هزینه های صادرات و تبلیغات محصولات شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد .

شما تنها کافی است پس از تهیه یکی از بسته های کشف قیمت محصول مورد نظر خود را مشخص کنید تا کارشناسان ماهان قیمت محصول شما را مشخص کنند.

ماهان دارای پایگاه اطلاعاتی بزرگی است و زمانی که شما تقاضای قیمت فوب یا لیست رقبای خود را می کنید ماهان ان اطلاعات را در قالب یک گزارش به شما ارائه می کند. تا بتوانید به سرعت از قیمت محصول خود اگاهی پیدا کنید

اعتبار قیمتی هایی که در بسته های کشف قیمت ارائه می شود بر اساس نمودار عرضه و تقاضا بازار است و تقریبا قیمت ها برای مدت بیش از 6 ماه معتبر است اما در صورتی که تحولات داخلی و یا خارجی مانند بحران های اقتصادی یا حوادث طبیعی یا جنگ رخ دهد قیمت ها می تواند کمی تغییر کند.