طرح صادرات

اگر یک تصویر و چشم انداز روشن از آینده کسب و کار خود ندارید شما نیاز به یک طرح صادرات دارید.

ویژگی های طرح صادراتی

افزایش سود

شما با یک طرح صادارت مناسب می توانید با کاهش ریسک های تجاری سود بیشتری نصیب کسب و کار خود کنید.

تولید ارزش

طرح صادرات می تواند به شما در تولید ارزش های جدید در کسب و کارتان و ارتباط با مشتریانتان کمک کند.

توسعه بازار

یک طرح صادراتی به شما در شناخت صحیح مناسب بازارهای هدف و ترسیم استراتژی ورود کمک می کند.

طرح صادرات چیست و چه کمکی به کسب و کار من می کند؟

طرح صادراتی یک ابزار توسعه تجاری است که چارچوب کسب و کار شما را در بازارهای بین المللی مشخص می کند و شما را قادر می سازد مزایای بالقوه و خطرات حوزه کسب و کارتان را بخوبی شناسایی کنید و بتوانید در مواقع لزوم رویکردی قاطع ،سریع و اثرگذار برای دستیابی به اهداف بین المللی خود داشته باشید.

هر آنچه که باید در مورد
تهیه یک طرح صادرات بدانید!

تهیه و ساخت طرح صادرات نیاز به داشتن شناخت کافی از بازارهای بین المللی و تحلیل و بررسی داده های اقتصادی و صنعتی دارد شرکت ماهان با هدف کمک به صاحبین کسب و کار ها اقدام به ارائه خدمت طرح صادراتی نموده است شما می توانید با تهیه یک بسته از این خدمت اولین گام صادرات محصولات خود را بردارید.

شناسایی چالش ها

اگر می خواهید شناخت دقیق از چالش های کسب و کار خود قبل از ورود به بازار صادراتی داشته باشید و بتوانید اقدامات و تصمیمات صحیح را در زمان مناسب اتخاذ کنید شما نیاز به یک طرح صادراتی دارید

داده و اقدامات

یک طرح صادرات به شما می گوید که از اطلاعات تجاری به چه شکلی استفاده کنید و در مواجه با هر مشکل چه اقداماتی را در نظر بگیرید

بودجه و مشی مالی

اگر شما می خواهید هزینه تمامی اقدامات لازم برای صادرات محصولات خود را ارزیابی کنید و بر اساس توانایی خود منابع مالی هر مرحله از صادرات را تخصیص دهید شما نیاز به یک طرح صادراتی دارید.

ترفیعات و توسعه فروش

با یک طرح صادرات برنامه مدونی برای اعطای ترفیعات فروش خواهید داشت و به راحتی می توانید فروش در بازارهای مورد نظرتان را توسعه دهید.