بازاریابی دیجیتال

با مشتری یابی ویژه ریسک بازاریابی را به صفر برسانید

مهمترین عامل موفقیت در پیدا کردن مشتری خارجی و فروش ایجاد ترافیک ورودی قوی از مشتریان مرتبط با کسب و کار شما است.برای دستیابی به این جریان داشتن ارتباطات قوی و بهره مندی از ابزارهای قوی بازاریابی ضروری است. ماهان در سرویس مشتری یابی ویژه با استفاده از ابزارهای مختلف بازاریابی و کمپین های تبلیغاتی ، کسب و کار شما را در بازار جهانی معرفی می کند و جریانی از مشتریان مرتبط را به سمت کسب و کار شما جذب می کند.

چرا ماهان

مشتری یابی چگونه انجام می شود و چه دستاوردی دارد؟

مشتری یابی ویژه مجموعه ای از ابزارهای دیجیتال را با هدف ایجاد یک جریان پایدار از مشتری بکار میگیرد. کمپین های تبلیغاتی 360 درجه ماهان پیام و برند شما را در معرض دید ده ها هزار تاجر فعال در سراسر دنیا قرار می دهد.تبلیغ محصول شما در کانال های بازاریابی مختلف باعث افزایش اعتماد مدیران شرکت ها ،آگاهی از برند شما و در نهایت افزایش فروش می شود.

مزایای سرویس مشتری یابی ویژه

مشتری یابی ویژه چگونه به من کمک می کند؟

هزاران مدیر و مشتری خارجی را هدف بگیرید

  • یکپارچه سازی کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی محصول
  • کاهش هزینه های بازاریابی
  • هدفمند کردن تبلیغات بر روی تجار فعال
  • بازاریابی متمرکز و جهانی
  • برندسازی قدرتمند و جهانی
  • حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با مدیران
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس مشتری یابی ویژه ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

مشتری یابی ویژه شامل چه اقداماتی می شود؟

ماهان در سرویس مشتری یابی ویژه از ابزارهای تبلیغاتی و برندسازی مختلفی استفاده می کند تا مطمئن شود در آگاهی از برند و معرفی محصول به تجار خارجی موفق بوده است. برای اطمینان از دریافت نتیجه از بهترین پلتفرم های بازاریابی استفاده می شود . بازاریابی شامل روش های بازاریابی تلفنی ،پیامکی،ایمیلی،سئو مارکتینگ،pr، ریپورتاژ آگهی،b2b marketing و ppc,cpm , و ده ها روش دیگر می شود.

مشتری یابی ویژه باعث فروش می شود؟

بازاریابی در سرویس مشتری یابی ویژه بسیار هدفمند و گسترده است. هدف از اجرای مشتری یابی ویژه ایجاد یک جریان ورودی از مدیران و کسب و کارهای مرتبط است تا در نهایت به افزایش آگاهی از برند و فروش منجر شود.

میزان نرخ تبدیل مخاطبان به مشتریان ارتباط مستقیم به تیم فروش هر کسب و کار دارد. اما به دلیل اینکه مخاطبان ورودی شما شامل مدیران و تجار خارجی می شود نرخ تبدیل مشتریان بالقوه شما بالا است که می تواند منجر به افزایش فروش شود.

در چه کشورهایی بازاریابی صورت می گیرد؟ آیا می توانیم کشور خاصی را انتخاب نماییم؟

محدودیتی در انتخاب کشور وجود ندارد . بله شما می توانید کشور مد نظر خود را انتخاب نمایید. البته پیشنهاد می کنیم برای دریافت نتایج بهتر محدودیتی قرار داده نشود و بازاریابی بصورت گسترده انجام شود.

میزان جریان ورودی چند نقر است؟

تعداد جریان ورودی بستگی مستقیمی به صنعت کسب و کار شما و رقابت ان در بازار دارد. هدف ما ایجاد یک بستر مناسب برای کسب و کار و ایجاد جریان ورودی از مشتریان بالقوه است. به هیمن دلیل عدد دقیقی نمی توان اعلام کرد.

برای سرویس مشتری یابی ویژه چه اطلاعاتی دریافت می شود؟

اطلاعات مورد نیاز توسط کارشناس ماهان در تیکت از شما خواسته می شود. این اطلاعات می تواند شامل داده های دسترسی به کانال های بازاریابی مثل سایت و شبکه اجتماعی و همچنین کاتالوگ و اطلاعاتی در زمینه تولید محصول و مزایای محصولات و کانال های توزیع محصولات می باشد

ایا سرویس مشتری یابی ویژه شامل بازاریابی سنتی است؟

با توجه به هزینه های اجرایی و مشکلات احتمالی در این سرویس از روش های بازاریابی سنتی استفاده نمی شود.

مدت زمان اجرا این برنامه چقدر است؟

مدت زمان اجرا این برنامه بستگی به نوع محصول و سطح رقابت در بازار جهانی دارد اما ما سعی می کنیم در فاصله 2 ماه مشتری یابی را اجرا کنیم . البته عموما بازخورد ها از هفته دوم آغاز می شود.