صادرات کشمش تیزابی

بازاریابی و صادرات کشمش

ایا شما هم به دنبال صادرات کشمش تیزابی هستید؟

سهم صادرات کشمش تیزابی  با کد تعرفه 08062020 و 08062030  در بازار جهانی بیش از یک میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان امریکا مصر و ایران هستند . رشد صادرات خرما در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی کشمش

کشمش تیزابی با استفاده از تیزاب به عنوان ماده ای جهت خشک کردن استفاه می شود در این روش ابتدا انگور درون محفظه ای که مایع تیزاب درون آن است ریخته می شود. بعد از مدتی که آب کشمش گرفته شد، کشمش را در محیطی که آفتاب نیست قرار داده تا مابقی رطوبت کشمش گرفته شود.

رنگ کشمش تیزابی سبز است، به همین جهت به آن سبزه نیز می گویند. قیمت کشمش تیزابی به نسبت کشمش آفتابی گرانتر است.

از کشمش تیزابی، کشمش طلایی نیز بدست می آید که کشمش طلایی یا گلدن، کشمش اعیانی و لوکس است. صادرات کشمش تیزابی به علت کاربرد استفاده آن بسیار در حال افزایش است. مزیت این نوع کشمش تسریع در خشک کردن و تولید سریع آن است.

مناطق تولید کننده کشمش

حجم صادرات جهانی کشمش

2.1 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی کشمش تیزابی صادراتی

بازاریابی بین المللی کشمش تیزابی صادراتی
بازاریابی کشمشتیزابی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .