صفحه دوم قرارداد ماهان
ماده14: ‌تحویل محصول
 1. پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار , با آماده تحویل شدن محصول یا سرویس خریداری شده لینک دانلود یا گزارش اجرا پروژه در حساب کاربری خریدار درج می شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا گزارش یا وجود مشکل در دانلود یا مشاهده ان , مانع تحویل محصول یا سرویس نمی گردد. و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.
 2. کلیه سفارش هایی که وضعیت انها به تکمیل شده تغییر یافته باشد در اسرع وقت به صورت فایل های دانلودی یا دسترسی به پروژه در سامانه جامع تیکت در حساب کاربری خریدار یا ایمیل خریدار قابل مشاهده و استفاده خواهند بود. . در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 3. خریدار در صورتی که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل , لینک محصول را دریافت ننماید ,یا وارد حساب کاربری در ماهان نشود ,موظف است حداکثر 7 روز پس از پایان زمان تحویل مجاز مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش ماهان اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.
 4. در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، ماهان مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.
 5. خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.
 6. ماهان مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.
 7. در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به ماهان اعلام نماید و ماهان موظف است ضمن پیگیری مغایرت ، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت ماهان صرفاً کسر وجه ، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق ماده 11) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.
 8. لینک های دانلود یا ارائه گزارشات حداکثر تا دو ماه در سیستم ماهان نگهداری می شود . و پس از ان از روی سرور های ماهان حذف می شود . لذا ماهان پس از پایان دو ماه از زمان ارائه سرویس یا محصول مسئولیتی جهت نگهداری فایل ندارد و ادعایی از سوی کاربر در این خصوص مسموع نیست.
 9. سرویس های مذاکره به دلیل ماهیت خود قابلیت تقسیم بندی نیست . بدین منظور هر بسته ای که تهیه می شود جامع است و نمی توانید بخشی از آن را برای دو دوره زمانی استفاده کنید . لذا برای دو زمان متفاوت باید دو بسته تهیه کنید. باقی مانده زمان بسته ها به زمان یا دوره دیگر قابل انتقال نیست.

 

ماده15: ‌ امنیت و محرمانگی
 1. به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه ماهان تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و تامین کنندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. ماهان هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.
 2. ماهان با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.
 3. ماهان مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و خریدار ندارد.
 4. ماهان مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.
 5. ماهان مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار ، توسط اشخاص ثالث ندارد.
 6. ماهان موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و تامین کنندگان است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 7. ماهان تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، بازاریابان انجام می‌دهد ازاین‌رو ماهان نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار, بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.
 8. در صورت نیاز خریدار در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف ماهان، ماهان بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.
 9.  
ماده16: ‌شرایط محصولات تحویلی
 1. شرایط محصولات و سرویس ها در بخش جزئیات و توضیحات محصول به نحو کامل درج شده است. و ماهان در خصوص موارد ذکر نشده تعهدی ندارد.
 2. فایل های دانلود در قالب فایل های معتبر همراه با رمز یا بدون رمز در اختیار خریدار قرار می گیرد.
 3. سرویس های ثبت محصول در سایت های B2B مانند علی بابا و موارد مشابه به دلیل ماهیت پرداخت ارزی شامل بازگشت یا مرجوعی نمی شود. همچنین تحویل اطلاعات حساب معتبر و درخواست های خواسته شده توسط کارشناسان ماهان بر عهده خریدار می باشد و مسئولیتی متوجه ماهان نخواهد بود.
 4. سرویس های طراحی مانند وب سایت , کاتالوگ , بنر و موارد مشابه به صورت فایل دانلودی و ارائه دسترسی به اطلاعات ورودی توسط ماهان صورت می پذیرد.
 5. سرویس های سئو از طریق گزارشاتی که توسط ماهان که از طریق منابع داخلی و کنسول گوگل یا سایر ارائه دهندگان خارجی ارائه می شود تهیه و به کاربر داده می شود.
 6.  
ماده17:صادرات کمیسیونی و حق الزحمه
 1. سرویس های بازاریابی کمیسیونی ماهان هیچ تعهدی از جمله فروش نهایی محصول خریدار را برای ماهان به همراه ندارد.
 2. حق الزحمه و کمیسیون ماهان معادل دلاری ( یا سایر ارز های رایج) درصدی معین از قیمت فروش هر گروه از کالاها یا خدمات خریدار می باشد
 3. ماهان بخشی از حق الزحمه خود را به صورت کمیسیون از طرف مشتری خارجی دریافت می کند مگر در شرایط خاصی که توسط کارشناس ماهان تایید شده باشد بخشی از حق الزحمه را از خریدار دریافت می کند.
 4. پرداخت هزینه خرید کالا از خریدار بر اساس ضوابط سفارش ثبت شده در اتاق سفارشات یا قرارداد می باشد. تصمیم در مورد ضوابط بر عهده کارشناس ماهان خواهد بود.
 5. در صورتی که خریدار از طرق تیکت نسبت به تامین کالا مندرج در اتاق سفارشات اعلام امادگی کند اما پس از تایید توسط ماهان نسبت به تامین کالا صرف نظر کند ماهان اختیار کامل دارد حق دسترسی خریدار را به سرویس مذبور قطع و هزینه پرداختی را به عنوان خسارت اولیه در نظر بگیرد.
 6. در صورت عدم ارائه قیمت مناسب یا تهیه مجوزات و گواهینامه های لازم یا ارسال نمونه کالا توسط خریدار مسئولیت شکست بازاریابی بر عهده خریدار خواهد بود. و خریدار حق هیچگونه اعتراضی را ندارد.
 7. ماهان می تواند از بازاریابی برای محصولاتی که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است یا کاربری که قوانین ماهان را رعایت نمی کند و همکاری لازم را ندارند صرف نظر کند و مطابق ماده 12 از ارائه خدمات جلوگیری به عمل آورد. همچنین امکان مرجوع کردن مبلغ پرداختی در این روش وجود ندارد
 8.  
ماده18:شرایط مرجوعی محصولات و سرویس ها
 1. مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات ماهان که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما ماهان در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 7 روز از تاریخ ثبت سفارش، ماهان مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید: الف: عدم استفاده از سامانه ماهان ب: عدم ارائه سرویس یا محصول طی زمانبندی اعلام شده در توضیحات محصول تبصره : در صورت عدم ارائه مدارک مورد نیاز کارشناسان ماهان توسط خریدار یا پاسخگویی دیر هنگام توسط خریدار زمانبندی ارائه سرویس می تواند حداقل تا 3 برابر زمان اعلام شده در توضیحات محصول افزایش یابد ج: عدم پاسخگویی کارشناسان ماهان در موعد تعیین شده در پروژه به خریدار (به جز روزهای تعطیل رسمی) تبصره: زمان مصرف نشده در سرویس های کارشناس صادرات یا بازاریابی محاسبه و در کیف پول خریدار لحاظ می گردد.
 2. در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را پس از ثبت به همراه مستندات در حساب کاربری ایشان به ماهان اعلام نماید و ماهان موظف است ضمن پیگیری مغایرت ، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت ماهان صرفاً کسر وجه محصول ، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق ماده 11) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.
 3. برای پرداخت های خارجی و تهیه حساب های بین المللی جهت تهیه حساب کاربری , کاربر موظف است قبل از پرداخت ماهان درخواست خود را در تیکت ثبت کند. حداکثر زمان قابل پذیرش برای درخواست عودت وجه این نوع محصولات 1 ساعت است.
 4. با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:
– خرید اشتباه؛ – خرید تکراری؛ – عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛ – عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است – عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛ – عدم نیاز به محصول؛ – عدم استفاده از محصول؛
ماده 19 : گارانتی
 1. ماهان در مورد گارانتی برخی محصولات ضمانت اجرایی صادر می کند و کاربر می تواند از این گارانتی بهره مند شود.این محصولات شامل موارد زیر هستند.

  • طرح بازاریابی رپتور: شامل گارانتی حداکثر 10 درصد نرخ بازشدن ایمیل ها و 12 درصد نرخ کلیک می باشد.

  تبصره : این گارانتی صرفا برای لیست های معتبر مورد تایید ماهان قابل اجرا است.

  • طرح بازاریابی فالکون : شامل گارانتی حداکثر نرخ کلیک 8 درصد می باشد.
  • طرح سئو سایت بسته های آماده: در صورتی که کلمات کلیدی انتخاب شده در پایان یک سال در صفحه اول گوگل نباشد شامل گارانتی بازگشت وجه می شود.
  • طرح مشتری یابی ویژه: در صورتی که در پایان اجرا پروژه , مشتری برای کاربر جذب نشده باشد ماهان 90 درصد مبلغ پرداختی را عودت می دهد. معیار ارزیابی , ایمیل های سازمانی یا عمومی ,سرویس چت ,crm می باشد.

  تبصره : کاربر می بایست دلایل ضمانت اجرایی گارانتی را با مستندات از طریق تیکت به اطلاع ماهان برساند و پس از بررسی کارشناسان و تایید ماهان فرآیند عودت وجه توسط ماهان صورت می گیرد.

  تبصره گارانتی شامل مبلغ پرداخت شده توسط کاربر می باشد لذا تخفیفات و کارمزد بانکی شامل این مبلغ نمی باشد.

  کاربر می پذیرد ارزیابی جهت استفاده از شرایط گارانتی صرفا از طریق گزارشات ارسالی ماهان صورت می گیرد و سایر منابع مورد تایید نخواهد بود.

ماده20 :سایر شرایط
 1. کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.
 2. هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار ماهان شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و ماهان حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه ماهان و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به ماهان بپردازد. این بند نافی حق ماهان برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.
 3. کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه ماهان استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، ماهان ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به ماهان پرداخت نماید.
 4. تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد ماهان محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، ماهان مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،
 5. کاربر متعهد است به درخواست ماهان، درصورتی‌که ماهان به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.
 6. این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که ماهان در سامانه ماهان منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت ماهان میان کاربر و ماهان به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.
 7. ماهان می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که ماهان تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . ماهان درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، 10 روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه ماهان را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق ماده 13 به ماهان اطلاع دهد. در این‌صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از ماهان ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت ماهان مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت ماهان، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.
 8. کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان ماهان و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه ماهان است، ملغی است.

 

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان ماهان و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه ماهان است، ملغی است.