بازاریابی و صادرات سیب

ایا شما هم به دنبال صادرات سیب هستید؟

سهم صادرات سیب با کد تعرفه 080810  در بازار های جهانی مجموعا بیش از 7.5 میلیارد دلار است . بزرگترین کشورهای صادر کنند آن به ترتیب چین , ایالات متحده و ایتالیا هستند . رشد صادرات سیب نسبت به سال 2016 برابر با 2 درصد افزایش  داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی سیب

سیب Apples ، اواخر تابستان یا پاییز می‌رسد، انواع مختلف با اندازه‌های بسیار متفاوتی وجود دارد. هدف پرورش‌دهندگان تجاری، تولید سیبی به قطر ۷ تا ۸٫۳ سانتیمتر با توجه به اولویت‌های بازار است. تعدادی از خریداران، به ویژه ژاپنی‌ها، سیب بزرگ را ترجیح می‌دهند، در حالیکه سیب‌هایی با قطر کمتر از ۵٫۷ سانتیمتر ارزش کمی در بازار دارند و معمولاً برای گرفتن آب میوه استفاده می‌شوند.

بزرگترین تولید کنندگان سیب در سطح جهان به ترتیب 41 میلیون تن چین , 5 میلیون ایالات متحده و 3 میلیون تن ترکیه است. صادرات سیبچه به عنوان بخش مهمی از این محصول در دسترس بازار قرار می گیرد.

سیب در سطح جهان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است  که ارقام کاشت ان به 7500 مورد می رسد و به تنهایی 2500 نوع ان در امریکا تولید می شود اما تنها 100 نوع سیب به صورت تجاری به بازار عرضه می شود.

مجموع تولید سیب در جهان بیش از 83 میلیون تن می باشد .سیب قرمز و گالا و فوجی محبوب ترین نوع سیب های صادراتی هستند

ليست کشور هاي صادر کننده سیب

برترين صادر کنندگان سیبدر جهان -2019

num countries value
1 China 1.3 B
2 United States of America 1 B
3 Italy 814 M
4 Chile 705 M
5 France 573 M

حجم صادرات جهانی سیب

7.5 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی سیب صادراتی

بازاریابی سیب صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت سیب صادراتی

قیمت محصولات سیب صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های سیب صادراتی

گواهی های سیب

برای صادرات سیب به مجوزات و گواهی های سیب صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی سیب صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری سیب صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی سیب صادراتی

تحقیقات بازاریابی سیب

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر