بازاریابی و صادرات خیار

ایا شما هم به دنبال صادرات خیار هستید؟

سهم صادرات خیار با کد تعرفه 070700 به صورت خام و قطعه قطعه شده در بازار های جهانی مجموعا بیش از 2.6 میلیارد دلار است. بزرگترین کشورهای صادر کنند آن به ترتیب اسپانیا , هلند ,مکزیک و کانادا هستند.  رشد صادرات خیار نسبت به سال 2016 برابر با 10 درصد افزایش  داشته است. تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند. اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی خیار

خیار Cucumber  گیاهی از خانوادهٔ کدو قلیایی، تیرهٔ کدوییان است. خیار دارای تنوع بسیار گسترده ای است  و از طریق آسیا به سراسر جهان منتقل و تکثیر شده است. خیار گلخانه ای که به صورت هیدروپونیک تولید می شود دارای طول 1 تا 2 فوت است و پوست نازک و مناسبی دارد.

بزرگترین تولید کنندگان

بزرگترین تولید کنندگان خیار در سطح جهان به ترتیب 64 میلیون چین , 2میلیون ایران و1.9 روسیه است.  ترکیه برای سالهای زیادی رتبه  سوم تولید را حفظ کرده بود.  ولی امسال رتبه چهارم جهان تولید شد و از سال 2000 امریکا و ژاپن تولید خود را کاهش داده اند.

برای خیار های بی دانه مراقبت از حضور زنبور بسیار حیاتی است.  اما نوع دانه دار خیار نیاز به گرده افشانی دارد و در مزارع از حضور زنبور استقبال می شود. مطرح ترین نوع خیار صادراتی خیار ترشی است که دارای طول کوچک است و توسط شرکت های فرآوری خریداری  و تبدیل به خیارشور می شود.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده خیار

برترین صادر کنندگان خیار در جهان -2019

num countries value
1 Spain 706 M
2 Netherlands 565 M
3 Mexico 521 M
4 Canada 265 M
5 United States of America 59 M

حجم صادرات جهانی خیار

2.6 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی خیار صادراتی

بازاریابی خیار صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت خیار صادراتی

قیمت خیار صادراتی

قیمت محصولات خیار صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های خیار صادراتی

گواهی های خیار صادراتی

برای صادرات خیار به مجوزات و گواهی های خیار صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی خیار صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری خیار صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی خیار صادراتی

تحقیقات بازاریابی خیار

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر