بازاریابی و صادرات فروکروم

آیا شما هم به دنبال صادرات فروکــــروم هستید؟

سهم صادرات فروکــــروم با کد تعرفه  72024100 در بازار جهانی بیش از 8 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان افریقای جنوبی قزاقستان هند هستند . رشد صادرات فروکــــروم در 4 سال اخیر بیش از  39 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فروکروم

فروکــــروم  Ferro-chromium به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال بازار قرار گرفته است . فروکروم آلیاژآهن وکروم بامقدار 50 تا 70 درصد وزنی کروم است .این آلیاژ به روش احـیا با کربن ودرکوره های قوس الکتریکی تولید می گردد. ازکشورهای به نام تولید کننده ی این محصول می توان به آفریقای جنوبی– هند و قزاقستان اشاره کرد.بیشترین استفاده ازفروکروم درفولاد های زنگ نزن بخصوص گرید های حاوی 12 تا20درصد کروم است که این مقدار مصرف بیشتر از 80 درصد میزان کل تولید فروکروم در جهان است.لازم به ذکراست با افزودن این مقداراز فروکروم دو خصوصیت : جلوگیری از اکسیداسیون و ایجاد خاصیت نسوزندگی ایجاد خواهد کرد.  فروکــــروم دارای تنوع گسترده ای از لحاظ شکلی و ترکیبی است که بر اساس ترکیب به دو دسته بالای 4 درصد کربن با کد72024100 وپایین تر از 4 درصد کربن با کد72024900 است کروم به علت مقاومت در برابر خوردگی، حرارت، سایش، فرسودگی و اکسیده شدن در تهیه انواع آلیاژها کاربرد دارد.

لیست کشورهای صادرکننده فروکروم

برترین صادر کنندگان فروکروم در جهان -2019

num countries value
1 South Africa 3.068 B
2 Kazakhstan 1.766 B
3 India 926 M
4 Finland 318 M
5 russia 284 M

حجم صادرات جهانی فروکروم

8.2 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فروکــــروم صادراتی

بازاریابی فروکــــروم صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فروکــــروم در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فروکــــرومی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت فروکــــروم صادراتی

قیمت محصولات فروکــــروم با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت و نرخ جهانی آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید.

مجوزات و گواهی های فروکــــروم صادراتی

مجوزات و گواهی های فروکــــروم صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی فروکــــروم صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی فروکــــروم صادراتی

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.

صادرات فروسیلیس

فروآلیاژ فروسیلیس صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیس
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیس
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیس
فواید فروآلیاژ فروسیلیس

صادرات فرونیکل

فروآلیاژ فرونیکل صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرونیکل
بازاریابی فروآلیاژ فرونیکل
نحوه صادرات فروآلیاژ فرونیکل
فواید فروآلیاژ فرونیکل

صادرات چدن

فروآلیاژ چدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ چدن
بازاریابی فروآلیاژ چدن
نحوه صادرات فروآلیاژ چدن
فواید فروآلیاژ چدن

صادرات فروسیلیکو منگنز

فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
فواید فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز

صادرات فرومولیبدن

فروآلیاژ فرومولیبدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرومولیبدن
بازاریابی فروآلیاژ فرومولیبدن
نحوه صادرات فروآلیاژ فرومولیبدن
فواید فروآلیاژ فرومولیبدن