بازاریابی و صادرات کشمش

ایا شما هم به دنبال صادرات کشمش تیزابی هستید؟

سهم صادرات کشمش تیزابی  با کد تعرفه 08062020 و 08062030  در بازار جهانی بیش از یک میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان امریکا مصر و ایران هستند . رشد صادرات خرما در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی کشمش

کشمش تیزابی با استفاده از تیزاب به عنوان ماده ای جهت خشک کردن استفاه می شود در این روش ابتدا انگور درون محفظه ای که مایع تیزاب درون آن است ریخته می شود. بعد از مدتی که آب کشمش گرفته شد، کشمش را در محیطی که آفتاب نیست قرار داده تا مابقی رطوبت کشمش گرفته شود.

رنگ کشمش تیزابی سبز است، به همین جهت به آن سبزه نیز می گویند. قیمت کشمش تیزابی به نسبت کشمش آفتابی گرانتر است.

از کشمش تیزابی، کشمش طلایی نیز بدست می آید که کشمش طلایی یا گلدن، کشمش اعیانی و لوکس است. صادرات کشمش تیزابی به علت کاربرد استفاده آن بسیار در حال افزایش است. مزیت این نوع کشمش تسریع در خشک کردن و تولید سریع آن است.

مناطق تولید کننده کشمش

حجم صادرات جهانی کشمش

2.1 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی کشمش تیزابی صادراتی

بازاریابی بین المللی کشمش تیزابی صادراتی
بازاریابی کشمشتیزابی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .
بازاریابی و صادرات کشمش

بسته های بازاریابی

برای دستیابی به مشتریان بالقوه می توانید از بسته های جامع بازاریابی استفاده کنید.

بازاریابی و صادرات کشمش

بازاریابی دیجیتال

با ابزار های بازاریابی دیجیتال به برنامه مشتری یابی خود شتاب دهید.

بازاریابی و صادرات کشمش

مشاوره صادراتی

سوالات خود را با ما در میان بگذارید و پاسخ ان را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

سوالات متداول

قیمت کشمش تیزابی صادراتی

قیمت محصولات کشمش تیزابی  صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های کشمش تیزابی صادراتی

برای صادرات کشمش تیزابی به مجوزات و گواهی های کشمش صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی کشمش تیزابی صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری کشمش صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی کشمش تیزابی صادراتی

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر

صادرات کشمش مویز

کشمش صادراتی مویز

بیشتر خواهید خواند

 • قیمت کشمش مویز
 • بازاریابی کشمش مویز
 • نحوه صادرات کشمش مویز
 • فواید کشمش مویز

صادرات کشمش تیزابی

کشمش صادراتی تیزابی

بیشتر خواهید خواند

 • قیمت کشمش تیزابی
 • بازاریابی کشمش تیزابی
 • نحوه صادرات کشمش تیزابی
 • فواید کشمش تیزابی

صادرات کشمش طلایی

کشمش صادراتی طلایی

بیشتر خواهید خواند

 • قیمت کشمش طلایی
 • بازاریابی کشمش طلایی
 • نحوه صادرات کشمش طلایی
 • فواید کشمش طلایی

صادرات کشمش پلویی

کشمش صادراتی پلویی

بیشتر خواهید خواند

 • قیمت کشمش پلویی
 • بازاریابی کشمش پلویی
 • نحوه صادرات کشمش پلویی
 • فواید کشمش پلویی