بازاریابی و صادرات گریپ فروت بلاش

ایا شما هم به دنبال صادرات گریپ فروت بلاش هستید؟

سهم صادرات گریپ فروت بلاش با کد تعرفه  08054000 در بازار جهانی بیش از 900 میلیون دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان چین , آفریقا جنوبی و هلند هستند . رشد صادرات بلاش در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی گریپ فروت بلاش

گریپ فروت بلاش Red blush Grapefruit  در سال 1931 در ایالت تکزاس آمریکا شناسائی شد. میوه ها به شکل 2-3 تائی روی درخت تشکیل می شود. رنگ میوه یکنواخت بوده و پره های میوه به خوبی زیر دندان له می شود. درختان به خنک شدن هوا حساس هستند و در این شرایط شروع به ریزش میوه می نمایند. رقم رد بلاش در سال های 1343-1344وارد ایران شد و در ایستگاه تحقیقات مرکبات جیرفت کشت شد. زمان رسیدن آن اواسط یا اواخر بهمن می باشد. میزان تولید گریپ فروت در دنیا بالغ بر 5 میلیون تن است.

دارای میوه درشت ،‌پوست صاف ،‌رنگ گوشت قرمز ولی آثار قرمزی روی پوست آن دیده نمیشود. بسیار پرآب و از ارقام زودرس گریپ فروت است دركناراین رقم واریته های  Rubystar , Rubyred نیز با امتیاز گوشت و پوست قرمز قرار دارند و درایران نیز درخوزستان وكرمان كه استانهای مهم گریپ فروت پرور كشور ما هستند نتایج بسیار مطلوبی داده اند ولی متاسفانه به علت عدم علاقه مردم ایران به مصرف آن بسیاری از باغهای گریپ فروت احداث شده درچند سال اخیر درحال تبدیل به باغهای پرتقال و نارنگی است.

ليست کشور هاي صادر کننده گریپ فروت بلاش

برترين صادر کنندگان گریپ فروت بلاش در جهان -2019

num countries value
1 China 193 M
2 South Africa 179 M
3 Netherlands 166 M
4 Turkey 87 M
5 United States of America 66 M

حجم صادرات جهانی گریپ فروت بلاش

1 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی گریپ فروت بلاش صادراتی

بازاریابی گریپ فروت بلاش صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت گریپ فروت بلاش صادراتی

قیمت محصولات گریپ فروت بلاش صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های گریپ فروت بلاش صادراتی

مجوزات و گواهی های

برای صادرات گریپ فروت بلاش به مجوزات و گواهی های گریپ فروت بلاش صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی گریپ فروت بلاش صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری گریپ فروت بلاش صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی گریپ فروت بلاش صادراتی

تحقیقات بازاریابی گریپ فروت بلاش

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مگریپ فروت بلاش صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر