بازاریابی و صادرات لابستر

ایا شما هم به دنبال صادرات لابستر هستید؟

سهم صادرات لابستر با کد تعرفه 030612 و 030631 و 030632  در بازار های جهانی مجموعا بیش از 4.3 میلیارد دلار است . بزرگترین کشورهای صادر کنند آن به ترتیب کانادا امریکا استرالیا  هستند . رشد صادرات لابستر نسبت به سال 2016 برابر با 15 درصد افزایش  داشته است. تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی لابستر

لابستر Lobster ، شاه‌میگو‌ها به عنوان غذای دریایی بسیار باارزش‌اند و از لحاظ اقتصادی مهم هستند و اغلب یکی از سودآورترین کالاها در مناطق ساحلی‌ اند.

 لابستر گونه‌ای از سخت پوستان آبزی است که در بیشتر آبهای جهان اعم از آب شور و آب شیرین یافت می‌شود. بزرگترین تولید کنندگان لابستر در سطح جهان به ترتیب کانادا چین و استرالیا می باشند.

لابستر در دو گروه اصلی طبقه بندی می شود. لابستر آب های گرم و آب های سرد. لابستر های آب های سرد دارای چنگال های بزرگی است ولی لابستر آب گرم بدون چنگال است.

لابستر سرشار از کلسیم، ید، و پروتئین آهن ،فسفر ، سلنیوم ، ویتامین B12 ، نیاسین است.به دلیل هزینه تولید پایین و قیمت عمده فروشی بسیار مناسب , تولید این محصول بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ليست کشور هاي صادر کننده لابستر

برترين صادر کنندگان لابستر در جهان -2019

num countries value
1 Canada 1.7 B
2 United States of America 700 M
3 Australia 577 M
4 New Zealand 205 M
5 United Kingdom 189 M

حجم صادرات جهانی لابستر

4.3 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی لابستر صادراتی

بازاریابی لابستر صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت لابستر صادراتی

قیمت محصولات لابستر صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های لابستر صادراتی

مجوزات و گواهی های

برای صادرات لابستر به مجوزات و گواهی های لابستر صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی لابستر صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری لابستر صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی لابستر صادراتی

تحقیقات بازاریابی لابستر

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان ملابستر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر