بازاریابی و صادرات پیاز

ایا شما هم به دنبال صادرات پیاز هستید؟

سهم صادرات پیاز با کد تعرفه 070310 در  بازار جهانی مجموعا بیش از 3.6 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند آن به ترتیب هلند چین و مکزیک هستند . رشد صادرات پیاز نسبت به سال 2016 برابر با 2 درصد افزایش  داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی پیاز

پیاز onion از قدیمی‌ترین سبزیها و صیفی‌جات خوراکی در دنیا و ایران است . این گونه از مصر به امریکا و اروپا و سپس به سراسر دنیا راه پیدا کرد . امروزه در همه کشور های دنیا از پیاز به عنوان مکمل پخت غذا استفاده می کنند .

پیاز عموما در بسیاری از کشور ها تولید می شود بزرگترین تولید کننده این محصول به ترتیب چین با 22 میلیون هند با 19 میلیون و امریکا با 4 میلیون تن است.

انوع پیازهای صادراتی

پیاز دارای 8 طبقه بندی کلی است . Chives, Red Wing Onion, Leeks  ,Vidalia Onions ,Welsh Onions ,Spanish Onions ,Pearl Onions  معروف ترین و پرتقاضا ترین نوع پیاز تجاری در جهان است.

در بازار طبقه بندی های مختلف زیادی بر اساس فواید پیاز وجود دارد که دارای شکل و فرم و مشخصات محتوایی پیاز می تواند متفاوت باشد. بیشترین تقاضا در بازار جهانی مربوط به بازار سفید و قرمز است.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده پیاز

برترین صادر کنندگان پیاز در جهان -2019

num countries value
1 China 1.977 B
2 Netherlands 832 M
3 Spain 476 M
4 Mexico 448 M
5 India 424 M

حجم صادرات جهانی پیاز

3.6 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی پیاز صادراتی

بازاریابی پیاز صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت پیاز صادراتی

قیمت پیاز صادراتی

قیمت محصولات پیاز صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های پیاز صادراتی

گواهی های پیاز صادراتی

برای صادرات پیاز به مجوزات و گواهی های پیاز صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی پیاز صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری پیاز صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی پیاز صادراتی

تحقیقات بازاریابی پیاز

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر