بازاریابی و صادرات بادام زمینی

ایا شما هم به دنبال صادرات بادام زمینی هستید؟

سهم صادرات بادام زمینی با کد تعرفه 200811  در  بازار جهانی بیش از 2.3 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند آن به ترتیب چین آرژانتین و هلند هستند . رشد صادرات بادام نسبت به سال 2016 برابر با 2 درصد افزایش  داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی بادام زمینی

بادام  زمینی  Peanut میوه یک درخت بومی در منطقه امریکا جنوبی است اما تولید ان در سراسر جهان و در بسیاری از مراکز تولید در حال انجام است. بزرگترین تولید کننده بادام زمینی دنیا چین هند و نیجریه است. و تولید جهانی ان بیش از 87 میلیون تن است.

تنوع بادام زمینی بسیار گسترده است اما 4 نوع بادام زمینی به عنوان ریشه اصلی شناخته می شوند. Runner, Virginia, Spanish   Valencia  این 4 گونه شناخته شده ترین نوع بادام زمینی هستند.

بیش از 37 درصد تولید جهان در 4 استان Jiangsu, Shandong, Guangdong, and Henan در چین توسط شرکت های خصوصی تولید می شود.  و 8 درصد صادرات جهانی توسط چین صورت می گیرد. فواید بادام زمینی برای سلامت انسان مزیتی کلیدی برای صادرات و افزایش روز افزودن تقاضا برای این محصول شده است.

لیست کشور های صادر کننده بادام زمینی

برترین صادر کنندگان بادام زمینی در جهان -2019

num countries value
1 China 650 M
2 Argentina 471 M
3 Netherlands 263 M
4 United States of America 238 M
5 Germany 90 M

حجم صادرات جهانی بادام زمینی

2.3 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی بادام زمینی صادراتی

بازاریابی بادام زمینی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت بادام زمینی صادراتی

قیمت محصولات بادام زمینی صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های بادام زمینی صادراتی

گواهی های بادام زمینی

برای صادرات بادام زمینی به مجوزات و گواهی های بادام زمینی صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی بادام زمینی صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری بادام زمینی صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی بادام زمینی صادراتی

تحقیقات بازاریابی بادام زمینی

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر