سرویس بازاریاب حضوری خارجی

با بازاریاب حضوری مستقیما با مشتریان تماس برقرار کنید

هنوز بازاریابی سنتی جایگاه خود را حفظ کرده است و بسیاری از تجار و بازرگانان تمایل دارند محصول به صورت فیزیکی و توسط بازاریابان و نمایندگان شرکت تولید کننده معرفی و پرزنت شود. حضور بازاریاب فیزیکی نشان دهنده جدیت و اعتبار کسب و کار شما است.استفاده از تیم بازاریاب حضوری باعث افزایش دریافت سفارش و انعقاد قرارداد می شود.سرویس بازاریاب حضوری دستیابی شما را به بازار کشور هدف آسان می کند.

چرا ماهان

چرا سرویس بازاریاب حضوری را انتخاب کنم؟

همیشه جذب یک بازاریاب متخصص و متعهد کار سخت و دشواری برای مدیران شرکت ها و کارآفرینان بوده است . بسیاری از شرکت ها برای گذر از فرآیند آموزش بازاریاب متحمل هزینه هایی برای بروزرسانی اطلاعات بازاریابان خود بوده اند .ما در ماهان نیروهای مجربی را از سراسر دنیا گرد آوری کرده ایم و آن ها را برای اجرا اهداف بازاریابی مشتریانمان تعلیم داده ایم . شما می توانید بجای صرف هزاران دلار برای جذب یک بازاریاب و ایجاد دفاتر برای بررسی عملکرد آنها از بازاریابان ماهان استفاده نمایید و سریعتر وارد دوره بازاریابی و فروش شوید.

مزایای سرویس

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

دیدن یک چهره از نزدیک فروش و بازاریابی محصول را آسان می کند
  • دسترسی به افراد بومی و مجرب در منطقه
  • مدیریت بازاریاب و بررسی عملکرد بازاریابی
  • کاهش هزینه های استخدام و مالیات
  • افزایش بازدهی بازاریابی و جذب مشتری بالقوه معتبر
  • حذف موانع قانونی جذب نیرو و مشکلات اتحادیه ها
  • حذف هزینه های آموزشی و ریسک از دست دادن بودجه
نحوه شروع کار

برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را انجام دهید.

مشاوران ما در هر لحظه اماده پشتیبانی از شما هستند.

سوالات متداول

پاسخ به پرسش های متداول سرویس بازاریاب حضوری ماهان

اگر پاسخ سوالات خود را در این بخش پیدا نکردید از طریق تیکت یا شماره تماس آن را با ما در میان بگذارید.

آیا بکارگیری بازاریاب می‌تواند یک ابزار فروش مناسب باشد؟

بسیاری از شرکت ها برای فروش محصولات خود اقدام به جذب بازاریاب در بازار داخلی می کنند این موضوع برای صادرات کالا نیز صدق می کند .بازاریابان در تلاشند تا فرصت های جدید محصولات را در بازار های مختلف کشف کنند. اما جذب بازاریاب برای شرکت ها در خارج از کشور سخت، پرهزینه و زمان بر اما بسیار کاربردی است بنابراین شما می توانید فرایند جذب بازاریاب برای بازاریابی محصولات خود را به ماهان بسپارید.

کدام کشور ها بازاریاب حضوری دارید؟

آسیا شرقی
روسیه و کشور های مشترک المنافع
خاورمیانه و کشور های حوزه خلیج فارس
اروپا مرکزی و انگلستان
استرالیا و نیوزلند
امریکا و کانادا
برزیل و مکزیک
افریقا جنوبی

آیا ماهان تضمینی در رابطه با نرخ موفقیت بازاریاب می‌دهد؟

تجربه به ما ثابت کرده شرکت هایی که برنامه مناسبی برای بازاریابی محصولات خود دارند و ابزار های بازاریابی را در برهه زمانی مناسب اجرا می کنند موفقیت آنها حتمی است. ما از تیم های حرفه ای استفاده می کنیم که شانس موفقیت را به شدت افزایش می دهند اما با اینحال نمی توانیم تضمینی در رابطه با موفقیت بازاریابی محصولات شما بدهیم. چرا که این موضوع به عوامل بسیاری از جمله نوع خدمات / محصولات شما، میزان قیمت و پرومشن های فروش، انتخاب کشور مناسب،برهه زمانی بازاریابی و حتی کمی شانس بستگی دارد.

متوسط برهه زمانی بکارگیری بازاریاب چقدر است؟

این موضوع ارتباط مستقیم به قیمت و فرایند های از قبل اجرا شده بازاریابی و نوع کالا دارد. باید در نظر داشته باشید جذب بازاریاب برای محصولات برای اهداف در یک برهه زمانی بلند مدت است .زیرا کسب و کار های موفق برای یک برهه زمانی کوتاه مدت اقدام به جذب بازاریاب نمی کنند. در صورتی که محصولات شما از محصولات پرمخاطب ایرانی باشد می تواند نرخ 3 ماهه را مد نظر داشته باشد.

جذب بازاریاب چگونه انجام می‌شود؟

پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین، هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد، بعد از مشخص کردن کشور هدف ماهان اقدام به زمانبندی بازاریاب برای اهداف تعیین شده می کند . در نهایت، پس از گذشت برهه زمانی یک گزارش کامل از نتایج بازاریابی محصولات شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

گزارش بازاریابی ماهان شامل چه اطلاعاتی است؟

شما می‌توانید در گزارش ارسالی ماهان، اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات بازاریابی، پاسخ های دریافتی موثر و همینطور تعداد درخواست مذاکره یا سفارش خود را مشاهده کنید

آیا بازاریابان نیاز به آموزش درباره محصولات ما دارند؟

خیر، ماهان بازاریابانی را در اختیار پروژه شما می گذارد که در حوزه بازاریابی محصولات شما تجربه دارند.در صورتی که محصولات شما جز دسته های خاص باشد با شما در این زمینه هماهنگی انجام می شود.

برای استفاده از این بسته چه الزاماتی را باید داشته باشم؟

قبل از تخصیص بازاریاب به پروژه ، شما می بایست کاتالوگ محصولات و پروموشن های فروش و ویژگی های برتر و عناوین اصلی که برای معرفی شدن محصولتان مد نظر است را مشخص کنید و در اختیار ماهان قرار دهید.

آیا نمونه محصول برای بازاریابان ارسال می شود؟

برای محصولات کم وزن بله باید به تعداد دوره ماه و بازاریابان نمونه محصول تحویل ماهان داده شود . اما برای محصولات با ابعاد و وزن بالا تنها به کاتالوگ اکتفا می شود.