بازاریاب ماهان ، سریعترین روش بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی را با استخدام یک بازاریاب مجرب تجربه کنید. با بکارگیری بازاریابان با تجربه و بومی در سرتاسر نقاط جهان می توانید استراتژی صادراتی خود را با قدرت بیشتری پیش ببرید . کافی است همین حالا یک بازاریاب تحت مدیریت ماهان را استخدام کنید و فروش خود را آغاز کنید.

انتخاب منطقه مناسب جذب بازاریاب

با خیال آسوده انتخاب کنید و بازاریابی بین المللی خود را شروع کنید

همسایه*

19 دلار ساعتی

انتخاب و مدیریت توسط ماهان


140 ساعت بازاریابی


ارسال گزارش

اروپا

39 دلار ساعتی

انتخاب و مدیریت توسط ماهان


140 ساعت بازاریابی


ارسال گزارش

آسیا

34.9 دلار ساعتی

انتخاب و مدیریت توسط ماهان


140 ساعت بازاریابی


ارسال گزارش

آمریکا

49.9 دلار ساعتی

انتخاب و مدیریت توسط ماهان


140 ساعت بازاریابی


ارسال گزارش

* کشور های همسایه (هم مرز ایران) شامل: عراق ,افغانستان,پاکستان,ارمنستان,آذربایجان,ترکمستان می باشد.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات بازاریاب ماهان

بسیاری از شرکت ها برای فروش محصولات خود اقدام به جذب بازاریاب در بازار داخلی می کنند این موضوع برای صادرات کالا نیز صدق می کند .بازاریابان در تلاشند تا فرصت های جدید محصولات را در بازار های مختلف کشف کنند. اما جذب بازاریاب برای شرکت ها در خارج از کشور سخت، پرهزینه و زمان بر اما بسیار کاربردی است بنابراین شما می توانید فرایند جذب بازاریاب برای بازاریابی محصولات خود را به ماهان بسپارید.

ما از کیفیت بانک های ایمیل خود مطمئن هستیم. با اینحال نمی‌توانیم هیچ تضمینی در رابطه با نرخ گشایش ایمیل‌های شما بدهیم.

تجربه به ما ثابت کرده شرکت هایی که برنامه مناسبی برای بازاریابی محصولات خود دارند و ابزار های بازاریابی را در برهه زمانی مناسب اجرا می کنند موفقیت آنها حتمی است. با اینحال نمی توانیم هیچ تضمینی در رابطه با موفقیت بازاریابی محصولات شما بدهیم. چرا که این موضوع به عوامل بسیاری از جمله نوع خدمات / محصولات شما، میزان قیمت و پرومشن های فروش، انتخاب کشور مناسب،برهه زمانی بازاریابی و حتی کمی شانس بستگی دارد.

این موضوع ارتباط مستقیم به قیمت و فرایند های از قبل اجرا شده بازاریابی و نوع کالا دارد. باید در نظر داشته باشید جذب بازاریاب برای محصولات برای اهداف در یک برهه زمانی بلند مدت است .زیرا کسب و کار های موفق برای یک برهه زمانی کوتاه مدت اقدام به جذب بازاریاب نمی کنند. در صورتی که محصولات شما از محصولات پرمخاطب ایرانی باشد می تواند نرخ 3 ماهه را مد نظر داشته باشد.

پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین، هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد، بعد از مشخص کردن کشور هدف ماهان اقدام به زمانبندی بازاریاب برای اهداف تعیین شده می کند . در نهایت، پس از گذشت برهه زمانی یک گزارش کامل از نتایج بازاریابی محصولات شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در صورت درخواست مذاکره یا سفارش با شما هماهنگی های لازم صورت می گیرد.

شما می‌توانید در گزارش ارسالی ماهان، اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات بازاریابی، پاسخ های دریافتی موثر و همینطور تعداد درخواست مذاکره یا سفارش خود را مشاهده کنید

خیر، ماهان بازاریابانی را در اختیار پروژه شما می گذارد که در حوزه بازاریابی محصولات شما تجربه دارند.در صورتی که محصولات شما جز دسته های خاص باشد با شما در این زمینه هماهنگی انجام می شود.

قبل از تخصیص بازاریاب به پروژه ، شما می بایست کاتالوگ محصولات و پروموشن های فروش و ویژگی های برتر و عناوین اصلی که برای معرفی شدن محصولتان مد نظر است را مشخص کنید.