بازاریابی دیجیتال

سرویس بازاریابی ایمیلی

با کمپین های ایمیلی Gmail مشتریان بیشتری پیدا کنید

تا به امروز بیش از 2 میلیارد نفر سرویس ایمیل Gmail شرکت گوگل را بر روی گوشی خود نصب کردند. گوگل لیست تمام جستجوهای مخاطبان خود را دارد. با اجرای کمپین های ایمیلی می توانیم بر اساس کلمات جستجو مشتریان شما را پیدا کنیم و محصول شما را به آنها معرفی کنیم.سرویس بازاریابی ایمیلی یک ابزار بازاریابی تماس سرد است.

چرا سرویس بازاریاب ایمیلی ماهان

با یک استراتژی پیام خود را به مشتریانتان میرسانید

گوگل با استفاده از قدرت خود امکان خوبی برای بازاریابی محصول در اختیار صاحبان کسب و کار قرار داده است. بسیاری از مشتریان بالقوه شما قبلا در گوگل برای خرید محصول جستجو کردند. این به ما کمک می کند با یک استراتژی مناسب و تولید محتواهای سفارشی سازی شده با ترکیب بندی رنگ عکس و محتوا انگیزه انها را برای خرید محصول و ایجاد ارتباط با کسب و کار افزایش دهیم.ماهان با تولید و ارسال ایمیل در قالب های متنوع و جذاب بصری کمک می کند نرخ بازگشایی ایمیل ها و میزان ترغیب به خرید افزایش یابد.

 

تعرفه بازاریابی ایمیلی
مزایای سرویس بازاریابی ایمیلی ماهان

این سرویس چگونه به من کمک می کند؟

ارزان ترین شیوه بازاریابی دیجیتال برای پیگیری سرنخ ها و تبدیل آنها به مشتری
  • کاهش هزینه های بازاریابی
  • بالا بردن نرخ تبدیل مشتری بالقوه به خریدرا محصول
  • افزایش بازدید مشتریان جدی
  • ارسال محتواهای بیشتر با جلوه های بصری جذاب
  • افزایش اعتماد مشتری به کسب و کار شما
  • افزایش مخاطبان جدید
feature-service
مراحل کار

نحوه خرید سرویس بازاریابی ایمیلی

سوالات متداول

پاسخ برخی سوالات کاربران

آیا بازاریابی ایمیلی می‌تواند یک ابزار تبلیغاتی مناسب باشد؟

شاید فکر کنید که ایمیل دیگر مثل قبل پرطرفدار نیست و تمام این ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم باعث شده‌اند که این رسانه دیگر تاثیر چندانی نداشته باشد. اما آمار دیجیتال و البتۀ تجربۀ شخصی ما چیز دیگری را نشان می‌دهد. ایمیل همچنان کاربرد بسیار زیادی دارد و مخاطبان هنوز اکثر نامه‌های دریافتی خود را مطالعه می‌کنند بخصوص در کشورهای خارجی. تیم ماهان تا به امروز بارها شاهد بازدهی فوق‌العاده ایمیل‌های تبلیغاتی بوده است و اکنون دیگر به این ابزار اعتماد کامل دارد.

آیا ماهان تضمینی در رابطه با نرخ گشایش ایمیل می‌دهد؟

ماهان با استفاده از متد های کارآمد حداکثر کارایی و بازگشایی ایمیل را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

متوسط نرخ گشایش ایمیل های ماهان چند درصد است؟

نرخ گشایش (open rate) ایمیل در بازاریابی ایمیلی b2b بین 2 تا 4 درصد است اما ایمیل های ارسال شده توسط ماهان ، معمولاً در بازه 2% تا 12% جای می‌گیرند. اگر پیش از این در زمینۀ بازاریابی ایمیلی فعالیت داشته‌اید، مطمئناً می‌دانید که نرخ گشایش ایمیل‌ها به طور متوسط از این درصد کمتر است و این نشانۀ کیفیت کمپین های بازاریابی ایمیل ماهان است.

گزارش ارسال ایمیل ماهان شامل چه اطلاعاتی است؟

شما می‌توانید در گزارش ارسالی ماهان، اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات دیده شدن ایمیل، تعداد دفعات باز شدن ایمیل و همینطور تعداد کلیک های انجام شده روی دکمه های موجود در ایمیل خود را مشاهده کنید.

برای استفاده از این بسته چه الزاماتی را باید داشته باشم؟

قبل از ارسال ایمیل خود می بایست مشخص کنید که چه کسی به بازخورد ها و سوالات مشتریان پاسخ می دهد و آنها به چه محلی باید مراجعه کنند. اگر شما دارای سایت نباشید یا شماره تماس واحد فروش تان را ارائه دهید می توانید این موضوع را با کارشناسان ماهان در میان بگذارید تا راه حل ها و راهنمایی های مناسب را به شما ارائه کنند.

نیاز به مشاوره دارید ؟

اگر در رابطه با سرویس نیاز به مشاوره دارید کافی است از طریق ارسال تیکت مشکلات خود را با کارشناس ماهان در میان بگذارید .