هدفمند دیده شوید!

کسب و کارها برای هدایت بازدید کنندگان برای مشاهده محصولات , نیاز به یک صفحه فرود دارند تا مشتریان خود را نسبت به کاری (هدف) که از آنها انتظار دارند راغب کنند . صفحه فرود , دروازه ورود کاربران شما به قیف فروش است که بر اساس استراتژی بازاریابی طراحی و به اجرا در آمده است . یک نقطه فرود موثر می تواند فروش را به طور چشم گیری افزایش دهد.

ویژگی های صفحه فرود ماهان برای کسب و کارها

افزایش فروش

مشتریان را مستقیما تبدیل به خریدار کنید و آنها را از طریق صفحه فرود به کارشناسان ماهان متصل کنید.

دریافت بازخورد های سازنده

دریافت بازخورد تجار خارجی به شما در شناخت نقاط ضعف و قوت شما برای حضور در بازارها کمک می کند.

تسریع تولید

بدون نیاز به ساخت یک وب سایت می توانید یک صفحه فرود در وب سایت ماهان داشته باشید و اعتماد بیشتری نزد مشتری کسب کنید.

صفحه موثر تولید کنید

طراحی یک صفحه که با ویژگی های بروز دنیای وب همسان باشد برای بسیاری از کسب و کارها راه جدیدی است. طراحی یک صفحه که بازخورد ها و اهداف را به استراتژی بازاریابی نزدیک کند نیاز به تجربه و تخصص دارد. شما با طراحی یک صفحه فرود در ماهان ,اعتبار ماهان را وام می گیرید و مشتریان خود را به متخصصین ماهان متصل می کنید . پس از پایان هر بازاریابی گزارش صفحات فرود را بدون نیاز به دانش فنی در اختیار خواهید داشت.

صفحه‌ی فرود = کمپین‌های بازاریابی اینترنتی

ماهان با تخصیص یک صفحه تخصصی به کسب و کار شما و ثبت اطلاعات مورد نیاز تجار خارجی فرآیند جذب و تصمیم گیری بازرگانان را برای ایجاد ارتباط و خرید کالا تسهیل می کند. صفحات فرود طراحی شده توسط تیم ماهان با تمام دستگاه های موبایل تبلت و دسکتاپ همخوانی کامل را خواهند داشت.پس از دریافت اطلاعات شما و طراحی اولیه آن را برای تایید نهایی در اختیارتان خواهیم گذاشت. و پس از تایید منتشر خواهیم کرد

کد نویسی تعاملی

ما با استفاده از بروز ترین کتابخانه های کارآمد دنیا صفحه فرود را طراحی و کد نویسی می کنیم. با استفاده از کلاس ها و کد های پیشرفته میزات تعامل کاربر و نیاز های کارفرما را به یکدیگر نزدیک می کنیم تا شاهد بازخورد های مناسب باشیم. شما می توانید با خیالی اسوده و بدون نگرانی یک صفحه فرود جامع در اختیار داشته باشید.

فرآیند کار با ماهان
ما پس از دریافت اطلاعات و پردازش آن گزارش بازخورد های دریافتی را از طریق پنل تجاری ماهان برای بررسی شما بارگذاری می کنیم .

سفارش صفحه

بسته طراحی صفحه فرود را انتخاب کنید و بعد از خرید به صفحه پنل ماهان وارد شوید.

بارگذاری اطلاعات

پس از تهیه بسته طراحی صفحه فرود دسترسی شما به پنل داده خواهد شد. اطلاعات مورد نیاز برای هدف تعیین شده توسط شما بارگذاری می شود و اطلاعات توسط تیم طراحی پردازش و طراحی می شود.

انتشار صفحه فرود و دریافت گزارشات

پس از پردازش نهایی اطلاعات بر اساس اهداف تعیین شده گزارشات را در پنل تجاری به شما نشان خواهیم داد . در صورت درخواست فاکتور موارد نهایی با شما چک خواهد شد.