بازاریابی و صادرات چدن

آیا شما هم به دنبال صادرات چدن هستید؟

سهم صادرات چدن با کد تعرفه  ۷۲۰۱۵۰۰۰ در بازار جهانی بیش از 5 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان روسیه برزیل اوکراین هستند . رشد صادرات چدن در 5 سال اخیر بیش از  38 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی چدن

چدن خام آلیاژ آهن و کربن با حداقل 2 درصد کربن است که قابلیت چکش خواری نداشته و دارای ناخالصی هایی نظیر کروم، فسفر، سیلسیم، منگنز و ناخالصی های دیگر است .به آلیاژ آهن و کربن با حداقل 2 درصد و حداکثر 30 درصد منگنز چدن اشپیگل می گویند. بیش از ۹۵ درصد وزنی چدن را آهن تشکیل می‌دهد و عناصر آلیاژی اصلی آن کربن و سیلیسیم هستند. به‌طور معمول بین ۲٫۱ تا ۴ درصد کربن و ۱ تا ۳ درصد سیلیسیم دارد و به عنوان آلیاژی سه‌گانه شناخته می‌شود. چدنها، به استثنا نوع داکتیل، ترد هستند و به دلیل نقطه ذوب پایین، سیالیت، قابلیت ریخته‌گری، ماشین کاری، تغییرشکل ناپذیری و مقاومت به سایش به موادی مهندسی با دامنه وسیعی از کاربرد تبدیل شده و در تولید لوله‌ها، ماشینها، قطعات صنعت خودرو مانند سرسیلندر، بلوک سیلندر و جعبه دنده به کار می‌روند. چدن همچنین به تضعیف و تخریب ناشی از اکسایش (خوردگی) مقاوم است.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده چدن

برترین صادر کنندگان چدن در جهان -2019

num countries value
1 Russian Federation 2.155 B
2 Ukraine 1.052 B
3 Brazil 750 M
4 Netherlands 269 M
5 South Africa 236 M

حجم صادرات جهانی چدن

5 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی چدن صادراتی

بازاریابی چدن صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است. بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات چدن در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف چدن ی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت چدن صادراتی

قیمت محصولات چدن با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت و نرخ جهانی آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید.

مجوزات و گواهی های چدن صادراتی

مجوزات و گواهی های چدن صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی چدن صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی چدن صادراتی

تحقیقات بازاریابی چدن

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.

صادرات فروسیلیس

فروآلیاژ فروسیلیس صادراتی

بیشتر خواهید خواند قیمت فروآلیاژ فروسیلیس بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیس نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیس فواید فروآلیاژ فروسیلیس

صادرات فرونیکل

فروآلیاژ فرونیکل صادراتی

بیشتر خواهید خواند قیمت فروآلیاژ فرونیکل بازاریابی فروآلیاژ فرونیکل نحوه صادرات فروآلیاژ فرونیکل فواید فروآلیاژ فرونیکل

صادرات فروکروم

فروآلیاژ فروکروم صادراتی

بیشتر خواهید خواند قیمت فروآلیاژ فروکروم بازاریابی فروآلیاژ فروکروم نحوه صادرات فروآلیاژ فروکروم فواید فروآلیاژ فروکروم

صادرات فروسیلیکو منگنز

فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز صادراتی

بیشتر خواهید خواند قیمت فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز فواید فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز

صادرات فرومولیبدن

فروآلیاژ فرومولیبدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند قیمت فروآلیاژ فرومولیبدن بازاریابی فروآلیاژ فرومولیبدن نحوه صادرات فروآلیاژ فرومولیبدن فواید فروآلیاژ فرومولیبدن