بازاریابی و صادرات رب گوجه فرنگی

ایا شما هم به دنبال صادرات رب گوجه فرنگی هستید؟

سهم صادرات رب گوجه فرنگی  با کد تعرفه 200290  در بازار جهانی بیش از3 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند آن ایتالیا چین اسپانیا هستند . رشد صادرات رب گوجه فرنگی نسبت به سال 2017 بیش از10 درصد افزایش داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی از فرآورده های غذایی تبدیلی است که به عنوان عصاره گوجه فرنگی حاوی حجم زیادی از خواص گوجه فرنگی می باشد که به عنوان چاشنی در بیشتر غذاها به دلیل رنگ و طعم و بوی دلپذیر برای انواع غذاهای گوشتی و سرخ کردنی استفاده می گردد.

صادرات رب گوجه فرنگی به میزان بریکس که بین 20 تا 35 در نقاط مختلف جهان تولید می شود بستگی دارد. هر چه میزان بریکس محصول بالا باشد نشان از میزان محلول جامد و مایع رقیق شده دارد و به نسبت به شکر این محصول وابسته است. صادرات رب گوجه فرنگی در اوزان در اوزان 270 تا 800 گرم صورت می گیرد . البته بسته بندی های بزرگتر برای بسته بندی مجدد نیز صادر می گردد.

لیست کشور های صادر کننده رب گوجه فرنگی

برترین صادر کنندگان رب گوجه فرنگی در جهان -2019

num countries value
1 Netherlands 2.650 B
2 Belgium 2.100 B
3 Canada 1.300 B
4 United States of America 1.138 B
5 France 1.0508 B

حجم صادرات جهانی رب گوجه فرنگی

3 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی رب گوجه فرنگی صادراتی

بازاریابی رب گوجه فرنگی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت رب گوجه فرنگی صادراتی

قیمت محصولات رب گوجه فرنگی صادراتی با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت بسته بندی و نرخ جهانی , نرخ ارز و ارگانیک بودن آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید. اطلاعات بیشتر

مجوزات و گواهی های رب گوجه فرنگی صادراتی

برای صادرات رب گوجه فرنگی به مجوزات و گواهی های رب گوجه فرنگی صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

قوانین بسته بندی رب گوجه فرنگی صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری رب گوجه فرنگی صادراتی در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از رنگ ها و فونت ها می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی رب گوجه فرنگی صادراتی

تحقیقات بازاریابی رب گوجه فرنگی

برای شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.اطلاعات بیشتر