صادرات اسپیرولینا

بازاریابی و صادرات اسپیرولینا

ایا شما هم به دنبال صادرات اسپیرولینا هستید؟

سهم صادرات اسپیرولینا  با کد تعرفه 12122190 در بازار جهانی بیش از 700 میلیون دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند آن کره جنوبی , چین , اندونزی  هستند . رشد صادرات اسپیرولینا نسبت به سال 2017 بیش از13  درصد افزایش داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی اسپیرولینا

اسپیرولینا Spirulina به عنوان یک محصول نسبتا جدید در عرصه جهانی مورد توجه قرار گرفته است. این محصول که به دو صورت خوراکی و غیر خوراکی طبقه بندی می شود بسیار حائز اهمیت است و به عنوان یک سوپر پروتئین شناخته می شود این محصول طبق ارزیابی CAGR تا سال 2025 سالانه 8.9 درصد افزایش را شاهد خواهد بود.

بیشترین نوع مصرف به صورت قرص جهت استفاده به صورت دارو می باشد . اما نوع پودری آن بیشتر جهت شرکت های دارویی و باشگاه های ورزشی است. صادرات اسپیرولینا توسط دولت ها جدی گرفته شده است . دولت هند در نظر دارد با همکاری شرکت های جدید برندهای خود را روانه بازار های امریکا و اروپا کند.

لیست کشور های صادر کننده اسپیرولینا

برترین صادر کنندگان اسپیرولینا در جهان -2019

numcountriesvalue
1Korea, Republic of262 B
2Indonesia190 B
3China57 B
4Japan18 B
5United States of America11 B

حجم صادرات جهانی اسپیرولینا

700 میلیون دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی اسپیرولینا صادراتی

بازاریابی اسپیرولینا صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. همچنین بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید. شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .