صادرات رب گوجه فرنگی

بازاریابی و صادرات رب گوجه فرنگی

ایا شما هم به دنبال صادرات رب گوجه فرنگی هستید؟

سهم صادرات رب گوجه فرنگی  با کد تعرفه 200290  در بازار جهانی بیش از3 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند آن ایتالیا چین اسپانیا هستند . رشد صادرات رب گوجه فرنگی نسبت به سال 2017 بیش از10 درصد افزایش داشته است. .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی از فرآورده های غذایی تبدیلی است که به عنوان عصاره گوجه فرنگی حاوی حجم زیادی از خواص گوجه فرنگی می باشد که به عنوان چاشنی در بیشتر غذاها به دلیل رنگ و طعم و بوی دلپذیر برای انواع غذاهای گوشتی و سرخ کردنی استفاده می گردد.

صادرات رب گوجه فرنگی به میزان بریکس که بین 20 تا 35 در نقاط مختلف جهان تولید می شود بستگی دارد. هر چه میزان بریکس محصول بالا باشد نشان از میزان محلول جامد و مایع رقیق شده دارد و به نسبت به شکر این محصول وابسته است. صادرات رب گوجه فرنگی در اوزان در اوزان 270 تا 800 گرم صورت می گیرد . البته بسته بندی های بزرگتر برای بسته بندی مجدد نیز صادر می گردد.

لیست کشور های صادر کننده رب گوجه فرنگی

برترین صادر کنندگان رب گوجه فرنگی در جهان -2019

numcountriesvalue
1Netherlands2.650 B
2Belgium2.100 B
3Canada1.300 B
4United States of America1.138 B
5France1.0508 B

حجم صادرات جهانی رب گوجه فرنگی

3 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی رب گوجه فرنگی صادراتی

بازاریابی رب گوجه فرنگی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .