صادرات فروکــــروم

بازاریابی و صادرات فروکروم

آیا شما هم به دنبال صادرات فروکــــروم هستید؟

سهم صادرات فروکــــروم با کد تعرفه  72024100 در بازار جهانی بیش از 8 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان افریقای جنوبی قزاقستان هند هستند . رشد صادرات فروکــــروم در 4 سال اخیر بیش از  39 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فروکروم

فروکــــروم  Ferro-chromium به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال بازار قرار گرفته است . فروکروم آلیاژآهن وکروم بامقدار 50 تا 70 درصد وزنی کروم است .این آلیاژ به روش احـیا با کربن ودرکوره های قوس الکتریکی تولید می گردد. ازکشورهای به نام تولید کننده ی این محصول می توان به آفریقای جنوبی– هند و قزاقستان اشاره کرد.بیشترین استفاده ازفروکروم درفولاد های زنگ نزن بخصوص گرید های حاوی 12 تا20درصد کروم است که این مقدار مصرف بیشتر از 80 درصد میزان کل تولید فروکروم در جهان است.لازم به ذکراست با افزودن این مقداراز فروکروم دو خصوصیت : جلوگیری از اکسیداسیون و ایجاد خاصیت نسوزندگی ایجاد خواهد کرد.  فروکــــروم دارای تنوع گسترده ای از لحاظ شکلی و ترکیبی است که بر اساس ترکیب به دو دسته بالای 4 درصد کربن با کد72024100 وپایین تر از 4 درصد کربن با کد72024900 است کروم به علت مقاومت در برابر خوردگی، حرارت، سایش، فرسودگی و اکسیده شدن در تهیه انواع آلیاژها کاربرد دارد.

لیست کشورهای صادرکننده فروکروم

برترین صادر کنندگان فروکروم در جهان -2019

numcountriesvalue
1South Africa3.068 B
2Kazakhstan1.766 B
3India926 M
4Finland318 M
5russia284 M

حجم صادرات جهانی فروکروم

8.2 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فروکــــروم صادراتی

بازاریابی فروکــــروم صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فروکــــروم در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فروکــــرومی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .