بازاریابی و صادرات فرونیکل

آیا شما هم به دنبال صادرات فرونیکل هستید؟

سهم صادرات فرونیکل با کد تعرفه  72026000 در بازار جهانی بیش از 5 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان اندونزی برزیل کلمبیا هستند . رشد صادرات فرونیکل در 5 سال اخیر بیش از  17 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فرونیکل

فرونیکل یک ماده اولیه در صنایع تولید فروآلیاژها است که در صنعت تولید فولاد های ویژه و فولاد ضد زنگ و همچنین ماده اصلی برای مقاومت در برابر گرما در ریختگری استفاده می شود. این ماده به عنوان یک ماده خام در فولاد ضد زنگ است و بدلیل درخشندگی فولاد های ضد زنگ و مقاومت در برابر اسید و حرارت در ظروف خانگی و مصالح ساختمانی و شیمی استفاده می شود . این آلیاژ با نام شیمیایی Ferronickel (Fe1.87Ni) و با فرمول شیمیایی FeNi شناخته می شود این آلیاژ حاوی 35 درصد نیکل و 65 درصد آهن است که بصورت توده گلوله یا پودر یا تکه های 2 تا 30 میلی متری تولید و ارائه می شود. فرونیکل دارای تنوع گسترده ای از نظر شکلی است که بصورت توده گلوله یا پودر یا تکه های 2 تا 30 میلی متری استفاده می شود. Ferronickel در شرایط ذخیره سازی نرمال باقی می ماند. با این حال، در معرض اکسید کربن در کاهش اتمسفر، خطر تشکیل کربنیل نیکل گاز سمی وجود دارد.

بزرگترین کشورهای صادرکننده فرونیکل

برترین صادر کنندگان فرونیکل در جهان -2019

num countries value
1 Indonesia 1.360 B
2 New Caledonia 1.096 B
3 Brazil 640 M
4 Colombia 558 M
5 Japan 288 M

حجم صادرات جهانی فرونیکل

5 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فرونیکل صادراتی

بازاریابی فرونیکل صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فرونیکل در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فرونیکلی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت فرونیکل صادراتی

قیمت فرونیکل

قیمت محصولات فرونیکل با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت و نرخ جهانی آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید.

مجوزات و گواهی های فرونیکل صادراتی

گواهی های فرونیکل

مجوزات و گواهی های فرونیکل صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی فرونیکل صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی فرونیکل صادراتی

تحقیقات بازاریابی فرونیکل

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.

صادرات فروسیلیس

فروآلیاژ فروسیلیس صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیس
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیس
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیس
فواید فروآلیاژ فروسیلیس

صادرات فروکروم

فروآلیاژ فروکروم صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروکروم
بازاریابی فروآلیاژ فروکروم
نحوه صادرات فروآلیاژ فروکروم
فواید فروآلیاژ فروکروم

صادرات چدن

فروآلیاژ چدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ چدن
بازاریابی فروآلیاژ چدن
نحوه صادرات فروآلیاژ چدن
فواید فروآلیاژ چدن

صادرات فروسیلیکو منگنز

فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
فواید فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز

صادرات فرومولیبدن

فروآلیاژ فرومولیبدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرومولیبدن
بازاریابی فروآلیاژ فرومولیبدن
نحوه صادرات فروآلیاژ فرومولیبدن
فواید فروآلیاژ فرومولیبدن