بازاریابی و صادرات فرومولیبدن

آیا شما هم به دنبال صادرات فرومولیبدن هستید؟

سهم صادرات فرومولیبدن با کد تعرفه  72027000 در بازار جهانی بیش از 2 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان هلند بلغارستان کره هستند . رشد صادرات فرومولیبدن در 3 سال اخیر بیش از  215 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فرومولیبدن

فرومولیبدن Ferro-molybdenum به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال قرار گرفته است . فرومولیبدن یک آلـیاژ حاوی مقدار 60-70درصد وزنی مولیبدن است .این آلیـاژ بوسیله ذوب اکسید مـولیبدن Mo O3  آلومینیوم و آهن و از طریق احیا به وسیله آلومینیوم تولید می گردد . فرو مولیبدن مهمترین ماده ی آلیاژی مورد استفاده در فولاد های کم آلیاژ و استحکام بالا HSLA  می باشد . همچنین این ماده از دسته مواد آلیاژی کاربید زا می باشد. از دیگر خواص ایجاد شده در فولاد متوسط فرومولیبدن میتوان به افزایش سختی پذیری،افزایش مقاومت به خوردگی،ریز دانه کردن فولاد،افزایش استحکام نقطه تسلیم اشاره کرد.

فرومولیبدن دارای تنوع گسترده ای است اما برای تولید مولیبدن میبایست سولفور مولیبدن حاصل از لجن های مس را تبدیل به اکسید و و به روش احیا با آهن فرو مولیبدن تولید نمود . مولیبدن مشتقات بسیار ارزنده ای از قبیل مولیبدات سدیم ، اکسید و مولیبدن خالص نیزدارد.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده فرومولیبدن

برترین صادر کنندگان فرومولیبدن در جهان -2019

num countries value
1 Netherlands 485 M
2 Korea, Republic of 407 M
3 Belgium 339 M
4 United Kingdom 252 M
5 Chile 208 M

حجم صادرات جهانی فرومولیبدن

2 میلیارد دلار
روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فرومولیبدن صادراتی

بازاریابی فرومولیبدن صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فرومولیبدن در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فرومولیبدنی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .

سوالات متداول

قیمت فرومولیبدن صادراتی

قیمت محصولات فرومولیبدن با توجه به نوع برند ،محل تولید،کیفیت و نرخ جهانی آن ارزیابی می شود شما می توانید برای ارزیابی قیمت محصول خود از خدمت کشف قیمت استفاده کنید.

مجوزات و گواهی های فرومولیبدن صادراتی

گواهی های فرومولیبدن

مجوزات و گواهی های فرومولیبدن صادراتی بر اساس کشور مقصد و نیاز های خریدار می تواند متغییر باشد برای دستیابی به لیست مجوزات مورد نیاز از خدمت دریافت اطلاعات مجوزات و گواهی های صادراتی استفاده نمایید.

قوانین بسته بندی فرومولیبدن صادراتی

قوانین بسته بندی و برچسب گذاری در هر کشور و منطقه بر اساس سیاست های نهاد های دولتی می تواند با سایر کشورها بسیار متفاوت باشد همچنین استفاده از اطلاعات تخصصی می تواند در جذب مشتریان اثر قوی تری داشته باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات استاندارد بسته بندی استفاده نمایید.

تحقیقات بازاریابی فرومولیبدن صادراتی

تحقیقات بازاریابی فرومولیبدن

شناخت دقیق رفتار بازار و نیازهای آن لازمه یک تجارت موفق است. صاحبان کسب و کار ها برای ورود به هر بازار و افزایش فروش خود اقدام به تحقیق درباره مکانیزم های بازاریابی و شرایط موجود در ان بازار می کنند. شما هم می توانید با استفاده از تحقیقات بازاریابی ماهان مسیر صادرات کالای خود را هموار کنید.

صادرات فروسیلیس

فروآلیاژ فروسیلیس صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیس
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیس
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیس
فواید فروآلیاژ فروسیلیس

صادرات فرونیکل

فروآلیاژ فرونیکل صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فرونیکل
بازاریابی فروآلیاژ فرونیکل
نحوه صادرات فروآلیاژ فرونیکل
فواید فروآلیاژ فرونیکل

صادرات چدن

فروآلیاژ چدن صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ چدن
بازاریابی فروآلیاژ چدن
نحوه صادرات فروآلیاژ چدن
فواید فروآلیاژ چدن

صادرات فروسیلیکو منگنز

فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
بازاریابی فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
نحوه صادرات فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز
فواید فروآلیاژ فروسیلیکو منگنز

صادرات فروکروم

فروآلیاژ فروکروم صادراتی

بیشتر خواهید خواند

قیمت فروآلیاژ فروکروم
بازاریابی فروآلیاژ فروکروم
نحوه صادرات فروآلیاژ فروکروم
فواید فروآلیاژ فروکروم