صادرات فروسیلیس

بازاریابی و صادرات فروسیلیس

آیا شما هم به دنبال صادرات فروسیلیس هستید؟

سهم صادرات فروسيليس با کد تعرفه  720221 در بازار جهانی بیش از 3 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان چین روسیه مالزی هستند . رشد صادرات فروسيليس در 3 سال اخیر بیش از  70 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فروسیلیس

فروسيليس  Ferro-silicon به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال قرار گرفته است . فروسيليس یکی ازانواع فروآلیاژ ها ، حاوی 60-80 درصد وزنی سیلیکون می باشد. این آلیاژ حاصل احیای سیلیکون از سنگ سیلیس و یا ماسه سیلیسی در بستری ازمذاب فولاد می باشد فروسيليس با مقدار سیلیسیوم بالای 50% درکوره های قوس الکتریک ودر مقادیرکمتراز 20% درکوره های بلندتولید می گردد.درصد سیلیکون درفروسيليس به طورمعمول75درصدی میباشد و این گریدها معمولا”دارای2درصد ناخالصی آلومینیوم وکلسیم می باشد. فروسيليس به عنوان منبع سیلیکون درمذاب و برای احیای فلزات ازاکسیدهای آن ها وهمچنین برای جلوگیری از اکسیداسیون فولاد و آلیاژهای فولادی به کار میرود .فروسيليس همچنین جهت جلوگیری ازخوردگی وافزایش مقاومت دردمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین استفاده از فروسيليس در فروسيليس ها باعث بالا رفتن سرعت کاربید سازی می گردد.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده فروسیلیس

برترین صادر کنندگان فروسیلیس در جهان -2019

numcountriesvalue
1China761 M
2Russian Federation555 M
3Malaysia354 M
4Netherlands304 M
5Norway248 M

حجم صادرات جهانی فروسیلیس

3 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فروسیلیس صادراتی

بازاریابی فروسیلیس صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فروسیلیس در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فروسیلیسی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .