صادرات فرومولیبدن

بازاریابی و صادرات فرومولیبدن

آیا شما هم به دنبال صادرات فرومولیبدن هستید؟

سهم صادرات فرومولیبدن با کد تعرفه  72027000 در بازار جهانی بیش از 2 میلیارد دلار است. که بزرگترین کشورهای صادر کنند ان هلند بلغارستان کره هستند . رشد صادرات فرومولیبدن در 3 سال اخیر بیش از  215 درصد رشد را نشان می دهد .تولید کنندگان این محصول با بکارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم بدنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

معرفی فرومولیبدن

فرومولیبدن Ferro-molybdenum به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال قرار گرفته است . فرومولیبدن یک آلـیاژ حاوی مقدار 60-70درصد وزنی مولیبدن است .این آلیـاژ بوسیله ذوب اکسید مـولیبدن Mo O3  آلومینیوم و آهن و از طریق احیا به وسیله آلومینیوم تولید می گردد . فرو مولیبدن مهمترین ماده ی آلیاژی مورد استفاده در فولاد های کم آلیاژ و استحکام بالا HSLA  می باشد . همچنین این ماده از دسته مواد آلیاژی کاربید زا می باشد. از دیگر خواص ایجاد شده در فولاد متوسط فرومولیبدن میتوان به افزایش سختی پذیری،افزایش مقاومت به خوردگی،ریز دانه کردن فولاد،افزایش استحکام نقطه تسلیم اشاره کرد.

فرومولیبدن دارای تنوع گسترده ای است اما برای تولید مولیبدن میبایست سولفور مولیبدن حاصل از لجن های مس را تبدیل به اکسید و و به روش احیا با آهن فرو مولیبدن تولید نمود . مولیبدن مشتقات بسیار ارزنده ای از قبیل مولیبدات سدیم ، اکسید و مولیبدن خالص نیزدارد.

لیست بزرگترین کشورهای صادرکننده فرومولیبدن

برترین صادر کنندگان فرومولیبدن در جهان -2019

numcountriesvalue
1Netherlands485 M
2Korea, Republic of407 M
3Belgium339 M
4United Kingdom252 M
5Chile208 M

حجم صادرات جهانی فرومولیبدن

2 میلیارد دلار

روش های بازاریابی کدامند؟

بازاریابی بین المللی فرومولیبدن صادراتی

بازاریابی فرومولیبدن صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند . هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فرومولیبدن در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فرومولیبدنی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند . برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید .